2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım devlete mi gittin? Neden yemeğe yolladı ki uğraşması lazım bebeği döndürmek için ben öksürdüm sürekli yattım kalktım sınır olan 45 mm e gelince bakıyorlar ctesi faln o boyuta ulaşırdı bence ama ense kalınlığı çok güzel çıkmış canım canını sıkma

Canım inşallah bebiş de uygun pozisyonda olur yoksa biz melike222 neler çektik çocuğu uyandıracaz diye ama olmazsa da teoriden tahmin ederler zaten
Seninki yine uyandı kuzum benimki hiiiiçç istifini bile bozmadı
Bi eli başının altında bi eliylede gözünü kapatmış mışıl mışıl uyudu tüm muayene boyunca
Aynııı anasının oğlu dedi eşim ve kvdem

Sen bir daha ne zaman gitceksin kuzu

Bunalma kuzucum. rabbim sonunu hayır eder inşallah. Herkesin stresi farklı. Dualarımdasın hep. İnşallah her şey çok güzel olacak.
Dayan muti
Dün mağazadan çıktım dedim eşime nerdeyse alıyordum diye ee bi pembe bi mavi alsaydın olmayanı hediye verirdik diyor az daha sabredeceuum
Dayanıcaz inşaşlah canım
Adam haklıymış yalnız
Aynen cinsiyeti belli olsun sonra başlarız
ayy inşallah bakalım..
Bir belli olaydı

Tekrar ultrasonla bakıyor mu ki sonuç almaya gittiğinde. Çarşamba git üçlü kombo yapalım
Büyük ihtimal bakar canım özel hastane ya bakmasa bile baktırırım
Çarşamba düşünüyorum kuzum birazda eşimin iş yoğunluğuna bağlı her kontrole beraber gidiyoruz çünkü
Ikiliyi devlette mi yaptırdıniz özelde mi
Özelde yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…