2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selam kızlar 3 aydır ilk kez kızartma yaptım . O kadat tiksinmiştim yag kokusundan daha doğrusu yemek yapmaktan mutfağa bile girmek istemiyodum . Çok sukur iki gündür iyiyim . Kızartma tarzi seyler zararli ama canim cekmisti ne zaman yaparım bi daha bilmem . Salı günü insallah doktora gitcez . Cok heyecanlıyım

Afiyet olsun

Yorulduysan uyu tabi dinlen
Teşekkür ederiz canım :) o uyku gelince kafamı tutamıyorum zaten
Ben hamileliğimin başından beri hiç yemek yapmadım bu hafta başlarım diye düşünüyorum salı günü de güzel haberlerle gelirsin inşallah :))

Naptınız kızlar yediniz mi yemeklerinizi
Çaylar içildi mi
Eşim çok yorgunmuş yatmaya gitti bende kadınlar kulübüne gireyim dedim
Çaylt içilemedi canım ağzım acı olduğu için kaç aydır çay içemiyorum ki tiryakisiydim bir zamanlar çukurova var ona sardım onu izliyodum eşimde fenerin maçına gitti stata sen izleyebilio musun canım bizim dizileri?

Geçende bana patates kızartması kokmuştu kahvaltıda yaptım oh miss yedim pişman değilim arada olur canım napalım

Evet izliyorum ama youtubeden gündüzleri izliyorum vakit geçsin diye genelde akşamları belgesel izliyoruz eşim evde olunca

Aradı bir yemekten birşey olmaz. Ben kendimi yemek konusunda sıkmıyorum herşeyden azar azar yiyorum

Ben bir yerde okumuştum emmeyi bıraktırmayın zaten o tadınk

Evet canım zaten 14. Haftada bakılmıyor 11. Haftadan itibaren dahil oluyor inşallah bebiş uygun pozisyonu yakalarsınız biz çok zorlanmıştık
3 dr a gittim 3 u de hemem kes dedi canim. Zaten yeter 2 ye yaklasti risk almak istemedim

Kızlar gece gece aklıma bir şey takıldı sizinde memenizin uç kısmında kahverengi halka olan bölümde kabarcıklar çıktı mı? Bende nokta şeklinde birlaç tane vardı zaten iki göğüste de epeydir ve hiç önemsememiştim ama şimdi göğsüm büyüdükçe o kabarcıklarda büyümüş sanki minik yağ bezesi gibi tam adını bilmiyorum biraz araştırdım hamilelerde oluyormuş ama normal bir şey mi?

Çikolatalanıp gidicem sabahın onunda ne kadar mümkün olur bilmiyorum ama
Benim doktor garantici o yüzden kesin görmezse tahmin yapmaz diye düşünüyorum inşallah yanılıyorumdur
Benim çikolataya çok tepki vermemişti. Meyveli gazoz soda tarzı şeylere bayağı hareketlenmişti yavrucum tavsiye ederim.

Kız nolcak bu bizim nefes nefese hallerimiz evde vcye giderken nefes nefese kalıyorum
Gerçi bunda birazda bizim burdaki yol çalışmasınında etkisi var her taraf toz içinde çünkü eşimde nefes nefese :)
Bende de bu nefes nefese kalma durumu çok oluyor. Az bi hareket edeyim nefesime dıyamıyorum. Biraz kilom var ondan mı diyeceğim ama hamilelik öncesi böyle olmuyordum. Vücudum tam bir prenses oldu hemen yoruluveriyor :)

Evet bende onceden de vardı şimdi artmış sankı

Bende de bu nefes nefese kalma durumu çok oluyor. Az bi hareket edeyim nefesime dıyamıyorum. Biraz kilom var ondan mı diyeceğim ama hamilelik öncesi böyle olmuyordum. Vücudum tam bir prenses oldu hemen yoruluveriyor :)
Aynen bende oyleyım.dun bıraz yurudum nefes nefese kaldım.bırde yemek yerken zor nefes alıyorum.nefes darlığı şimdiden başladı bende yandım

Valla çok şanslısın ozman.benimde yapmadığım gün yok ağzıma eşarp bağlayıp giriyorum mutfağa

Çok normal canım bendede oluyor bazen dümdüz bazen bakıyorum etrafında bir sürü kabarcıklar bazıları kocaman bazıları küçük değişiyo. Zaten hamilelik belirtisi olarak geçiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…