2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhabaiyiyim çok yoğun çalıştığım için gazla giremiyorum internete.ayın 16 sında kontrole gideceğim.inş cinsiyetini öğrenebilirizSen nasılsın[/QUOiyiyim cnm tsk inş öğrenirsin
Sağlıklı olsunda cnm.merak ettim iyi olda.

Kuzum c harfinden oturu sen gelmissindir aklima kesin :) seni daha cok gordugumden sanirim.
Olsun cnm olabilir.
Ya doktorlar çok zorluyorlar bizi yok o, yok şu, yok bu eskiden böyle bişey yoktu.
Ben bunaldım artık.
Gerçekten boşuna demiyolar erken teşhis önemli diye.
Herşeyin tedbirini baştan almak daha iyi,Allaha şükür tedavisi mümkün iğne ve coraspinle gerisi Allahın izniyle olur inşallah
Evet cnm çok haklısın, inan hala tansiyon problemim yok doktor hayretler içinde yüzüme bakıyor.
Normalde yüksek tansiyon olmam gerekli.
Tamam bazı kısım hastalarda düşük oluyor ama benim bı değerlerle hipertansiyon olmam gerek. Dün ölçtürdüm 11/6 :)
D vitaminini hem damarlarım hemde kan basıncı için kullandiriyorlar.
Aslında doktorlar bana erken teşhiş uygulamadı ben tüp bebek deniyordum sorun yok acaba neden tutmuyor die doktorlara kan pıhtı+ gen testi yapmalarını istiyordum.
Yapmadı hiç biri en sonunda bir tane doktor yaptı.
O ara hamile kalınca gittik sonucu aldık bu şekilde öğrendik yani kendi çabalarımla ortaya çıktı diyebilirim.
Dualarım bebeğin beslendiği damarlarda çentik olmaması ve tıkanıklık olmaması.
Diğer hamileler ense kalınlığı burun kemiği oluşmuşmu onlara odaklanıyor. Ben doktor damarlarla ilgili bişey deyince heyecanlanıyorum.
Rabbim bu yolda mücadelemizi, kollarımıza hayırlı evlatlar nasip eyleyerek sevindirir inşallah.

Ben varım canım önümüzdeki hafta deneyeceğim bıraktırmayı ama benim korkum oğlum sadece emerek uyuyor nasıl olacak bilmiyorum
Benimki suan 11 aylik oldu oglum azaltiyorum epey ama gece uyaninca emmek istiyor. Doktor beslenmene dikkat ettigin muddetce biraz daha devam edebilirsin demisti bu kontrolde sorucam tekrar bakalim

Son birkaç gündür iyice hamile moduna girdim ve benimsedim. Araştırdığım şeylerin haddi hesabı yok. Kendimi zor tutuyorum resmen herşey çoooooooook güzelll:KK68:

Bende yeni yeni benimsiyorum hamileliğimi. Birşey olacak korkusuyla geçti ill haftalar. Şimdi biraz daha rahatım :)

Canım ben salı günü kendime hamile pantolonuyla penyesinden aldım lcwdan.
Mağaza küçüktü baktım baktım içine sinen bebiş için bi parça bişey bulamadım :KK43:
Artık direk mağazaya gitmeyi düşünüyorum haftaya netleşir heralde cinsiyetimiz :)
Benimde haftaya kontrolüm var bakalım cinsiyeti belli olacak mı. Olmasada ünisex kıyafetler alırım :KK70:

Kızlar biraz önce arkadaşım arabasıyla eve bıraktı. İnerken karnımın sağ ve sol tarafında bi kasılma hissettim. Birkaç saniye sürdü. Bazen hapşırınca ya da öksürünce de oluyor. Önemli bir şey mi? Sizde de oluyor mu?

Canım ben salı günü kendime hamile pantolonuyla penyesinden aldım lcwdan.
Mağaza küçüktü baktım baktım içine sinen bebiş için bi parça bişey bulamadım :KK43:
Artık direk mağazaya gitmeyi düşünüyorum haftaya netleşir heralde cinsiyetimiz :)

Canım senin belli değil miydi, erkek demişti ya :))

Kızlar biraz önce arkadaşım arabasıyla eve bıraktı. İnerken karnımın sağ ve sol tarafında bi kasılma hissettim. Birkaç saniye sürdü. Bazen hapşırınca ya da öksürünce de oluyor. Önemli bir şey mi? Sizde de oluyor mu?
Bende de oluyor canım. Dün akşam hapşırınca çığlık attım giren acıyla ama geçti hemen. Normal mi bilmiyorum ama..

Bende de oluyor canım. Dün akşam hapşırınca çığlık attım giren acıyla ama geçti hemen. Normal mi bilmiyorum ama..
Aynen canım hapşırırken bir elimle karnımı tutmazsam bu şekilde bir kasılma oluyor. Bir anlık bir şey batıyormuş gibi. Benim kullandığım bir program var gebelik takibi için, orda da bu tarz şeylerin olabileceği yazıyordu ama yine de yaşayanlara sormak istedim :)

Olsun cnm olabilir.
Ya doktorlar çok zorluyorlar bizi yok o, yok şu, yok bu eskiden böyle bişey yoktu.
Ben bunaldım artık.

Evet cnm çok haklısın, inan hala tansiyon problemim yok doktor hayretler içinde yüzüme bakıyor.
Normalde yüksek tansiyon olmam gerekli.
Tamam bazı kısım hastalarda düşük oluyor ama benim bı değerlerle hipertansiyon olmam gerek. Dün ölçtürdüm 11/6 :)
D vitaminini hem damarlarım hemde kan basıncı için kullandiriyorlar.
Aslında doktorlar bana erken teşhiş uygulamadı ben tüp bebek deniyordum sorun yok acaba neden tutmuyor die doktorlara kan pıhtı+ gen testi yapmalarını istiyordum.
Yapmadı hiç biri en sonunda bir tane doktor yaptı.
O ara hamile kalınca gittik sonucu aldık bu şekilde öğrendik yani kendi çabalarımla ortaya çıktı diyebilirim.
Dualarım bebeğin beslendiği damarlarda çentik olmaması ve tıkanıklık olmaması.
Diğer hamileler ense kalınlığı burun kemiği oluşmuşmu onlara odaklanıyor. Ben doktor damarlarla ilgili bişey deyince heyecanlanıyorum.
Rabbim bu yolda mücadelemizi, kollarımıza hayırlı evlatlar nasip eyleyerek sevindirir inşallah.
Amin canım iniallah inşallah Rabbim tüm herkesin yardımcısı olsun.
İnan aynı korkuları bende yaşıyorum her kontrole gidişimde kötü bi haber duymaktan,bebeğin kalbinin durmasından korkuyorum Rabbim korktuklarımızı yaşatmaz inşallah hayırlısıyla sağ salim kavuşuruz evlatlarımıza

Maşallah minik kuzucuğa :nazar:
Az kaldı canım son 6 gün :)
İnşallah hayırlı güzel haberlerlede geliceksin :dua:
Doktorundan önce hem ben sana cinsiyet tahmini yapcam:rapci:
uu beybi:KK8:
Ben bir an önce öğrenmek istiyorum merak duygularım kabardı hep:KK70:Ben hep tezcanlıyım yaa nefret ediyorum bu huyumdan:KK70:
Aynen canım hapşırırken bir elimle karnımı tutmazsam bu şekilde bir kasılma oluyor. Bir anlık bir şey batıyormuş gibi. Benim kullandığım bir program var gebelik takibi için, orda da bu tarz şeylerin olabileceği yazıyordu ama yine de yaşayanlara sormak istedim :)
Aynen canım bir sorun olduğunu zannetmiyorum :)

Amin canım iniallah inşallah Rabbim tüm herkesin yardımcısı olsun.
İnan aynı korkuları bende yaşıyorum her kontrole gidişimde kötü bi haber duymaktan,bebeğin kalbinin durmasından korkuyorum Rabbim korktuklarımızı yaşatmaz inşallah hayırlısıyla sağ salim kavuşuruz evlatlarımıza
Haklısın o kadar haklısın ki.
Dün dopplerden karnım o kadar rahatsız oldu ki bende korktum, bebek sağ da duruyor. Bütün gece sağ tarafta da hassaslık bi hareketlilik oldu.
5. Ayda yapılacak detaylı ultrason için ameliyatı yapan doktorumu aradım çok uzun kalmak istemiyorum o cihazın altında.
Bakalım doktorum ne dicek, birde özel bı hastanede bı perinatolog buldum detaylı ultrasonuda perinatolog yapıyormuş.
Olmadı doktorumdan iyi bı perinatolog önermesini isticem.
Dün çok rahatsız oldum.

uu beybi:KK8:
Ben bir an önce öğrenmek istiyorum merak duygularım kabardı hep:KK70:Ben hep tezcanlıyım yaa nefret ediyorum bu huyumdan:KK70:

Aynen canım bir sorun olduğunu zannetmiyorum :)
Ya tutarsa tahmini :KK53:
Ahh o tezcanlılık frenliye frenliye gidiyo hep günlerim :KK48:

X