2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
D vitamini değerin kaç geldi canım.benimde d vitamini degerim 7 düşük.ama üç aydan sonra d vitamini verebilirz dedi doktor.bende kendi mayaların yoğurttan yiyorum suyunu içiyorum.sut yumurta kırmızı mercimek v.s tüketiyorum.
Benım 5 çıkmıştı sonra damlalarla en son 19 olmuştu.şimdi de bayağıdır kullanmıyorum duşmuştur gene.12 haftada başlanıyormuş d vitaminine sanırım

Ay kuzum neler var gormelisin.. o biberonlar, emzikler.. cildiriyorduk aksam esimle baktikca :KK22::KK60:kremler falan. Ama sadece pompayi aldim. Bir onu gozumde buyutuyordum :)
Ben de dayanamam diye bakmıyorum artık canım, eşim de bezlerde indirim varmış stok yapalım diyor :KK48: dur daha erken dedim :))

Kuzum c harfinden oturu sen gelmissindir aklima kesin :) seni daha cok gordugumden sanirim.

Allh hepsine saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. Cok fazla hamile tanidiginin olmasi paylasim acisindan guzel aslinda ama ben tekim suan cevremde, cok keyifli oluyor. Herkes senle ilgileniyor:) okulda arkadaslarim ne bulsa bana getiriyor falan simardim bu ara ben :KK49:
Paylaşım yapabileceğim insanlar değil aslında uzaktan merhaba merhaba bu kadar :KK48:

Eşimin 3 kuzeni hamile, biriyle aynıyız hatta 1 hafta var aramızda :KK53:
ahhaa benimde komşumla günlerimiz aynı konuşurken farkettik:KK53: Diyorum istesek başaramazdık aynı güne denk getirmeyi :KK70:

Valla biraz öyle hissettim ama hormonlardan dolayıda olabilir:KK70:

Bence hormonlar değil sonuçta özel bir an. İlk hamilelik olunca hele ister istemez öyle düşünüyorsun. Etrafında yanlız olan hamişleri görüp onlara verilen ilgiyi gördükten sonra insan o ilgiyi bekliyor. Ama işte herkes gebe olunca kimse umursamıyor :işsiz:

En yakınlar bile nasılsın nasıl gidiyor diye yazmıyor :KK49:

Kızlar ne zaman başlayacaz bebişler için alışverişe ya :anne::anne:

Resmen bakıp bakıp iç geçiriyorum :KK200:

Eklentiler

• 5E45DE4C-EA1E-492A-B955-80FDEA6E726C.jpeg
    5E45DE4C-EA1E-492A-B955-80FDEA6E726C.jpeg
    33,1 KB · Görüntüleme: 27
  • D6102407-C701-496C-AA50-63EEBC7D0C67.jpeg
    D6102407-C701-496C-AA50-63EEBC7D0C67.jpeg
    24,5 KB · Görüntüleme: 28
  • 66AE2C37-5916-48FD-A177-777F256B6754.jpeg
    66AE2C37-5916-48FD-A177-777F256B6754.jpeg
    18,8 KB · Görüntüleme: 28

Son birkaç gündür iyice hamile moduna girdim ve benimsedim. Araştırdığım şeylerin haddi hesabı yok. Kendimi zor tutuyorum resmen herşey çoooooooook güzelll:KK68:

Cnm bende iki sorun varya kan pıhtı+damar tıkanıklığı bu yüzden bana iki aylik gebe iken başlattılar.
Daha doğrusu bu sorunlari öğrendiğim gibi başlattılar.
Belki daha önce bilsem daha önce başlanacaktı.
Damarlarım hala dirençli Allah'tan kan sulandirici ve coraspirine erken başladımda kanı sulandırıp dolaşımı olabiliyor.
Gerçekten boşuna demiyolar erken teşhis önemli diye.
Herşeyin tedbirini baştan almak daha iyi,Allaha şükür tedavisi mümkün iğne ve coraspinle gerisi Allahın izniyle olur inşallah

Canım ben salı günü kendime hamile pantolonuyla penyesinden aldım lcwdan.
Mağaza küçüktü baktım baktım içine sinen bebiş için bi parça bişey bulamadım :KK43:
Artık direk mağazaya gitmeyi düşünüyorum haftaya netleşir heralde cinsiyetimiz :)

X