2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bir de aile hekiminle görüş canım ben sıkıntıyı anlatınca ebe ben sağlık ocağı stoklarını kontrol edip elimizdekilerden sana ayırayım dedi. Belki seninki de öyle yapabilir... Şunda bir kaç ay önce bu iğneyi nasıl vuracağım diye düşünürken şimdi iğnesiz mi kalacağım diye endişeleniyorum ne garip...:110:
Canım sağolsunlar onlar ilk bu sıkıntıyı söylediğimde yardımcı olalım dediler ama ellerinde 8000 link varmış 30 kutu kadar bulamazsam onu alicam 2 link kısmını dışarı sıkıp gerisini vuracamama inşallah bulurumda böyle biseyle uğraşmam....

Gunaydin canlar,
Bulantili bir gunden daha selamlar hepinize :işsiz:
Bu arada biliyorsunuz ki emzirme haftasiymis :) o yuzden emzirme urunlerinde guzel indirimler var. Ben mecbur calisacagim icin pompa aldim. Erken diyeceksiniz belki ama normalde cok pahali. Uyguna denk gelmisken alayim dedim. Kullanamazsam da birine veririm artik diye dusundum.

Bayanlar ben ilk hamileliğimde resmen doğal zeytinyağına battım çıktım ona rağmen bir sürü çatlağım var. Annem de ablamda da çok var. Irsi oluyormuş :KK43:
Bencede irsi bende hic bisi kullanmadim bi catlak bile cikmdi bende

Kizlar ben kontrol icin hastaneye geldim beni direk ikili teste aldilar sira bekliyorum 11 haftada normal mi ikili test ? Psikolojomi de hazirlamadim dua edin nolur kotu birsey cikmasin

İçini ferah tut canım. Sonuçlar ter temiz çıkacağına eminim. İkili test zaten 11 hafta be 13 hafta arası yapılıyor. Ben inanıyorum herşey yolunda olduğuna :KK200:

Gunaydin canlar,
Bulantili bir gunden daha selamlar hepinize :işsiz:
Bu arada biliyorsunuz ki emzirme haftasiymis :) o yuzden emzirme urunlerinde guzel indirimler var. Ben mecbur calisacagim icin pompa aldim. Erken diyeceksiniz belki ama normalde cok pahali. Uyguna denk gelmisken alayim dedim. Kullanamazsam da birine veririm artik diye dusundum.
İyi olmuş canım uygun fiyata bulmuşken almışsın, başka neler var indirimde :KK53:

Kızlar tsh değeri düşük olan var mı benim düşük çıkmış doktor tsh3 ve4 baktıralım duruma göre ilaç başlayacağız dedi açıkcası ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım korktum da bu durumda olan var mı ?

Merhabalar; ikili taramada kan sonucumu internetten öğrendim. Şükür negatif yaziyor. Bisi sorcam kızlar internette bu kan testinde fb hcg değeri ile ilgili cinsiyet yorumları var gördünüz mu hiç. 50 üzeri kız diyorlar 50 altı erkek. Ne kadar doğru bipmiyorum ama benim 165 bin küsür. Bu durumda 165 oluo sanirim. Buna göre benimki kız gorunuyo:KK66:

Kızlar tsh değeri düşük olan var mı benim düşük çıkmış doktor tsh3 ve4 baktıralım duruma göre ilaç başlayacağız dedi açıkcası ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım korktum da bu durumda olan var mı ?
Canim sanki Chickennova Chickennova nin mi dusuktu. Birinin daha dusuktu ama benim hafizam iyice coktu sanirim :)) hatirlayamiyorum.

Ooo canim halen emziryo musun ben hemen biraktm. Yani 6 7 haftalikken kizim da 21 aylikken
Ben bir yerde okumuştum emmeyi bıraktırmayın zaten o tadınk
Kizlar ben kontrol icin hastaneye geldim beni direk ikili teste aldilar sira bekliyorum 11 haftada normal mi ikili test ? Psikolojomi de hazirlamadim dua edin nolur kotu birsey cikmasin
Evet canım zaten 14. Haftada bakılmıyor 11. Haftadan itibaren dahil oluyor inşallah bebiş uygun pozisyonu yakalarsınız biz çok zorlanmıştık :KK49:

Kızlar bu çatlak olayının genetik olduğunu düşünmüyorum annem 2 çocuk doğurmuş bir tane çatlağı yok ben kilo verdim bacak bölgemde baya çatlak var inşallah karnımda olmaz ama bence ben yatkınım olur :bicak:

Kızlar bu çatlak olayının genetik olduğunu düşünmüyorum annem 2 çocuk doğurmuş bir tane çatlağı yok ben kilo verdim bacak bölgemde baya çatlak var inşallah karnımda olmaz ama bence ben yatkınım olur :bicak:
Benim de annem ve ablamda hic catlak yok ama ben cok sk kilo alip verdigimden hali hazirda basenlerimde ve kalcamda tek tuk cizgilerim var. Insallah daha fazlalasmaz:KK43: suanlik normalde kullandigim body balm var aleo verali onu kullaniyorum nemlendirmek icin ama bakalim :KK66:

C Calemeroo89 düşük, benim tsh sorunum yok.
Kuzum c harfinden oturu sen gelmissindir aklima kesin :) seni daha cok gordugumden sanirim.
Ay çevremdeki herkes hamile inanamıyorum dünden beri 3 tane hamilelik haberi aldım şoktayım :confused::-)
Allh hepsine saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. Cok fazla hamile tanidiginin olmasi paylasim acisindan guzel aslinda ama ben tekim suan cevremde, cok keyifli oluyor. Herkes senle ilgileniyor:) okulda arkadaslarim ne bulsa bana getiriyor falan simardim bu ara ben :KK49:

X