2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sen çocuğun elini kolunu anlayamamışın şimdi hatırladım
Cinsiyetini nasıl anlıcaktın o ara
Ayın 10unda fark edersin epey büyümüş olur o zamana
Anlamazsanda at bilen birileri çıkar :)
Elini kolunu anladımda başını gövdesini anlamamıştım
Ayın 10u dedim ama 1 hafta sonrasına randevu bulursam 17si gibi gitme ihtimalim daha yüksek.
Düğün yüzünden

Elini kolunu anladımda başını gövdesini anlamamıştım
Ayın 10u dedim ama 1 hafta sonrasına randevu bulursam 17si gibi gitme ihtimalim daha yüksek.
Düğün yüzünden
Elin üstüde başı oluyo kuzum
Düğün kimin canım iyi döktür bizim yerimizede
17 sinde kaç artı kaç oluyon

Canım iyi düşünelim yanılma payı o kadar çok ki... ve %100 değil doğruluk payı stres yaratmaktan başka bir şey değil.

Maşallah kuzum miniğine ben baktım ama senin bebiş daha çok küçük annesi belli olmuyo

Maşallah bebişine

Canım maşallah kuzucuğa. Henüz küçük mü? Ben hiç anlamıyorum maalesef

Hiç belli olmuyor canm daha küçük sanirim. Yeni mi bu ultrason resmi. Kaç haftalik burada
. Burda 10 haftalık 5cm haftasından önde aslında çok ta küçük sayılmaz ama doktorun ultrason cihazı okadar kötü pek belli olmuyor maalesef

Moralini bozma ikili teste de güvenme bence başka bir doktora daha git. Yengemde ikili test riskli çıktı ama yengem başka bişey yapmadı. Bu saatten sonra aldırmam. Allahtan gelen kabülüm dedi ve şuan gayet sağlıklı 3 yaşında bir oğlu var. Aklında kalacaksa sabah bir arkadaş bi kaç test söylemişti onları araştırıp yaptırabilirsin doğruluk payı %99 muş ama sanırım fiyatı baya pahalı.

Kanamanın geçmesine sevindim canım :)
Devam etcek olursan sor bak yan etkisi ağızdan alınana göre çok daha az oluyo.
Bu arada benimde cuma günü kontrolüm var canım 2li için mi gidiyosun
İkili için gidecektim normalde bu Cuma ama kanamam olunca bir hafta önce gittim. Doktorum da ikili testi şimdide yapabiliriz dedi. Zaten ultrasonda 11+6 çıktı. Normalde 11+0 dı. Bu Cumada ikili testin sonucu ve kanama için kontrole çağırdı.
Bakalım Cuma günü cinsiyet tahmin edebilir. İnş. ikimizin kontrolüde iyi geçer :)

Son düzenleme:

Canım ne mutlu sana inşallah benimki de büyümüştür, kalp atışları düzenlidir, ben de 2 haftadır göremiyorum, en son 3.6 cm'di, hep merak içindeyim büyüdü mü diye.. Ayrıca 3 mm yüksek değil ki tam sınırda canım.

Cnm inş iyi sonuçlar alırsın. Kafana takma burun kemiğinide görmüş istersen yinede bir başka dr.baktır seninle aynıyiz ben salı günü gidecem inş hayırlı haberlerle geliriz.moralini yüksek tut.birde.resim atsan bir baksak minigine.

Off sen mi ben mi? Şu mide bulantım geçsin sağlıklı yaşama geçicem inşallah ekmek yemicem
2 3 gündür bulantım azaldı günde 1 ekmek yiyorum
Hem pişman oluyorum hem açlıktan ölüyorum ekmeksiz doymuyorum

Teyzemin canım
13+6 olmam lazım kaba hesapla Ucundan yetişiyo galiba
Teyze düğünü çok yakın :)
Deseydin teyze evlencek bu zamanı mı buldun altın olmuş kaç para
2 tane bekar kaynım var sakın şu zamanda evlenmeyin bak bizi masrafa sokmayın diyom
Canım ikili için 13+6 çok sınır belki bebiş önden gidiyodur testi yaptıramazsın belki

Cihazdan o zaman canım 10+6da doktor cinsiyet söyledi bize.
Crl 3.97ydi

Bu haftalarda bebekler normalden bi tık daha fazla büyüyo heralde canım çoğu arkadaşın gününden önde çıkmış.
Kullandığım uygulamada günde 1mm büyüyo gösteriyoken bazı günleri 2mme çıkardı.
Amin canım inşallah cümlemiz güzel sonuçlarla geliriz inşallah

Ben yaptırmayı bile düşünmüyordum yine yaptırdım bakalım. inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız
Ay canim ben de ayni durumdayim bugun devlete randevum vardi. Hem kanama alanina baktirmak icin, hemde allerji haplarimi sormak icin gitmistim. Normalde 10+6 ydim. Ultrosonda bakarken 11+2 dedi sonra boyuna 45 mm dedi sonra cat diye 1.3 diye bir deger soyledi ense kalinligi mi o dedim, ense kalinligi degil ama halk arasinda oyle bilinir dedi. Ikili mi yapiyorsunuz dedim. Yapmiyim mi dedi. Dusunmuyordum dedim. Ben kan da girdim istersen sileyim dedi. Ama ne zarari varki dedi. Yanilma payi oldugunu biliyorum ve bu da kafami mesgul etsin istemiyorum dedim. Bir sey olmaz suan olcum iyi kana da bakalim bir sey cikmaz ins dedi. Ama bakalim :/ ben de gittim pasa pasa verdim kani, guya yaptirmayacaktim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…