2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bugün kontrole gittim bebişim büyümüş 6 cm olmuş kıpır kıpır hareket ediyor,kalp atışları da düzenli çok şükür. İkili test yaptırmak istemiyordum ben ama ense kalınlığı 3 mm çıktı dr yapmamız gerekiyor dedi.Burun kemiğine baktı gayet iyi dedi. İnşallah yüksek bir oran çıkmaz kafam çok karıştı

Kanamanın geçmesine sevindim canım :)
Devam etcek olursan sor bak yan etkisi ağızdan alınana göre çok daha az oluyo.
Bu arada benimde cuma günü kontrolüm var canım 2li için mi gidiyosun

İnşallah sorun çıkmaz canım, bu ikili test çok yanıltıyor herkes stres içinde

Allah kolaylık versin canım bizimki biraz daha stresli oluyor tekrar düzenliyeyim canım sağol takvimi
Aynen canım onca tedavi transfer süreci zaten yorup yıpratıyo insanın endişesi bitmiyo o yüzden.
Ne demek canım :)

Ya ortalamayı değiştiriyorlar
7 kişi işaretlemiş toplamda ikiz erkek işaretleyen bile var
Kuzu zaten ilerleyen haftalarda ortalama zaten değişcek sinir olma seen :))
İkizler tek yumurtaysa birinin cinsiyeti belli olduysa diğeride aynı cinsiyettedir
Ayın 10unda sende işaretlersin belki belli mi olur

Kafanı takma canım boşver, ortalama oran çıkartıyorlar zaten. Minişin iyi olmasına sevindim maşallah
Kuzu zaten ilerleyen haftalarda ortalama zaten değişcek sinir olma seen :))
İkizler tek yumurtaysa birinin cinsiyeti belli olduysa diğeride aynı cinsiyettedir
Ayın 10unda sende işaretlersin belki belli mi olur
Benim doktor 16. haftacı :) Pek zannetmiyorum o yüzden
Öğrenecem diye kendimi hiç ümitlendirmiyorum merak duygum kabarıyor yoksa

Canım maşallah miniğine
Çok fazla yanılma payı olabiliyomuş canım strese girme Allahın izniyle kan sonuçların güzel gelicek

Garentici doktor desene
Bende hiç tahmin etmiyodum söylüceğini gerçi söylemeden ben gördüm ultrasonda
Pür dikkatte inceledim

Canım bu arada çok hareketli oldukları zamanda uygun pozisyonu tam yakalayıp ölçümü net yapamıyolar oda yanıltıcı oluyo

Maşallah bebeğiniz 6 cm olmuş. Kaç haftalik dedi doktorunuz. Inş bi sıkınti cikmaz. Bende çok duydum 3 veya daha fazla ense kalinligi olup da sonradan bisi çıkmıyor sağlıklı oluyor yani. Inş sizin de öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…