2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Onu hep söylüyorlar da dediğin gibi çok zaman varmış gibi geliyor şimdi :) sağlıkla kucağımıza alırız inşallah hepimiz

Benim de aynı cnm. 2 kere kustum bu zamana kadar. Bulanti aksamlari son 2 haftadir az az oluyor. Az yiyorum o yüzden 1 kilo vermişim bende. Aliriz ıns bu aydan sonra herlde
Benimki de eskiye göre az yemekten herhalde:) sağlıkları yerinde olsun da bebeklerimizin geçer bunlar :)

Kanamam oldu geçen perşembe doktor önlem amaçlı verdi. Birde pruluton iğne. Fitil demedi hap olarak dediği için mecbur böyle içiyorum ve mahvolurum. Baş ağrısı başladı bile yarım saate ben Pert:))
Gözümden kaçmış muhtemelen canım şuan nasılsın.
Ağızdan alındığı zaman yan etkisi çok oluyo canım,fitil olarakta kullanabilirsin.
Ne kadar süre kullancan daha biliyomusun.
Çok geçmiş olsun kuzum

Ben :) 52 ile hamile kaldım şuan 51 im. Ama pantolonlar olmuyor valla bu işten bişey anlamadım .
Benim de pantolonlar olmuyor da bel kalınlaşıyormuş ondan herhalde hiç göbek yok çünkü her zamanki gibiyim :) hatta 1 tane hamile pantolonu ve eşofman aldım arada giyiyorum

hamileliğimizin en iyi zamanları endişe ile geçiyor...peki bu testler hakkında fiyat bilgisi aldınız mı?

:) tekim sanıyordum sevindim
17 temmuzda oldu canım bahçeci de remzi abalı dr um senin ne zaman oldu
Yok canım grupta 2-3 arkadaş daha var tüp bebek :)
25 temmuzda oldu 3.gün embriyosu canım.
Doğum tarihini 3 nisan olarak girersen 13+0 görünür tüple uyumlu gider

Sağol canım . Kanama yok artık ama kasık ağrısı yorulunca oluyor. Doktor hap olarak kullan dedi o yüzden doktora danışmadan fitil olarak kullanmak istemiyorum. Cuma günü kontrolüm var. Bırakadabilirz duruma göre devam da edebiliriz dedi. Bakalım ne diyecek Cuma günü:)
Benim de pantolonlar olmuyor da bel kalınlaşıyormuş ondan herhalde hiç göbek yok çünkü her zamanki gibiyim :) hatta 1 tane hamile pantolonu ve eşofman aldım arada giyiyorum
Bende bu hafta hep eşofman giydim rahat rahat ohhh :))

Yok canım grupta 2-3 arkadaş daha var tüp bebek :)
25 temmuzda oldu 3.gün embriyosu canım.
Doğum tarihini 3 nisan olarak girersen 13+0 görünür tüple uyumlu gider
Allah kolaylık versin canım bizimki biraz daha stresli oluyor tekrar düzenliyeyim canım sağol takvimi

Canım ikizler tek yumurtamı çift yumurta mı belli oldu mu :))

İzinde olmanın avantajları :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…