2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar 1 günlük örnek öğün listemizmiş ne kadar uyarız acaba :halay: börekler çörekler dururken :skandal:o_O

Eklentiler

• DA9DE44A-4F4B-4AF3-9D05-AB83C1D892AB.jpeg
    DA9DE44A-4F4B-4AF3-9D05-AB83C1D892AB.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 38
Allah kolaylık versin canım bizimki biraz daha stresli oluyor tekrar düzenliyeyim canım sağol takvimi
Allah kolaylık versin canım bizimki biraz daha stresli oluyor tekrar düzenliyeyim canım sağol takvimi

Kızlar benim de tüp bebek 23 temmuz da transfer olmuştum. 4. Tüp bebekte bugünlere geldim çok şükür.
Doktorum tüp bebeği unut sen, artık stres yapacak bir şey kalmadı keyfini çıkar diyor ama nasıl ulaştık bugüne bi yaşayan biliyor.

Kızlar benim de tüp bebek 23 temmuz da transfer olmuştum. 4. Tüp bebekte bugünlere geldim çok şükür.
Doktorum tüp bebeği unut sen, artık stres yapacak bir şey kalmadı keyfini çıkar diyor ama nasıl ulaştık bugüne bi yaşayan biliyor.

Merhaba canım aramıza hoş geldin, sanırım 3-4 kişi varız tüp bebek yaptıran. 12.haftada mısın? Belirtilerin nasıl? İkili test yaptıracak mısın?

. Burda 10 haftalık 5cm haftasından önde aslında çok ta küçük sayılmaz ama doktorun ultrason cihazı okadar kötü pek belli olmuyor maalesef :KK43:
Cihaz pek iyi diil ama bebek de zaten cinsiyeti hakkında yorum yapılabilecek bi pozisyonda durmamış. O yüzden goremiyrz. Birde bebegin baş poposuna göre haftasını belirliyorlar. Yanı 5 cm ise haftası 12 ye girmiş olmali. Maşallah bebecige. Ultrason cihazları da farkli farkli ölçebiliyor gerçi. Bu haftalarda cinsiyete pek takılmamak gerek. 16 'da kesin oluyor. Allah ıns gönlünüze göre hayrli sağlıklı bi evlat nasip eder.

Merhaba kuzular,
Doktora yetisebildim cok sukur. Cok da nazik bir doktora denk geldim yine sukurler olsun. Her sorumu sabirla cevapladi. Kalp atisini dinletti. Minnacik ayagini gordum cok guzeldi. Ama cihaz kotuydu maalesef :KK43: cinsiyet icin yorum yapmadi. 11+4 te falan sekillenir. Suan erken dedi. Onden gidiyoruz biraz 10+6 olmamiz lazim ama 11+2 cikti sipa:) gidene kadar o kadar korkmustum
Ki. Her beliryi dibine kadar yasiyorum ama okudugum olumsuz seyler urkutuyordu. Bir de cok kustugum icin ya gelismezse diye cok korkuyordum. Cok sukur iyiymis. Boyu 45mm ense de 1.3 cikti. Kan veridm uc hafta sonra cikacakmis sonuc. Allerji hapi icin kesinlikle ic dedi. Cunku suratima bakti nefes alamiyorum gozlerim kipkirmizi. Yasam kaliteni dusurme dedi. Ztn 14. haftadan sonra bir cok hapi kullanabileceksiniz dedi. Ki hapim a kategorisinde.

Ay ben hstaneden ciktim eve kadar aglaya aglaya geldim. Tutamadim. Farkinda olmadan cok korkmusum sanirim.. rabbim kimseyi sinamasin. Isteyen herkese nasip etsin. Bizlere de hyirli bir sekilde kucagimiza almayi nasip
Etsin ins.

Eklentiler

• 97BAD6DD-1DF8-4ADB-A634-36C511B4762C.jpeg
    97BAD6DD-1DF8-4ADB-A634-36C511B4762C.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba kuzular,
Doktora yetisebildim cok sukur. Cok da nazik bir doktora denk geldim yine sukurler olsun. Her sorumu sabirla cevapladi. Kalp atisini dinletti. Minnacik ayagini gordum cok guzeldi. Ama cihaz kotuydu maalesef :KK43: cinsiyet icin yorum yapmadi. 11+4 te falan sekillenir. Suan erken dedi. Onden gidiyoruz biraz 10+6 olmamiz lazim ama 11+2 cikti sipa:) gidene kadar o kadar korkmustum
Ki. Her beliryi dibine kadar yasiyorum ama okudugum olumsuz seyler urkutuyordu. Bir de cok kustugum icin ya gelismezse diye cok korkuyordum. Cok sukur iyiymis. Boyu 45mm ense de 1.3 cikti. Kan veridm uc hafta sonra cikacakmis sonuc. Allerji hapi icin kesinlikle ic dedi. Cunku suratima bakti nefes alamiyorum gozlerim kipkirmizi. Yasam kaliteni dusurme dedi. Ztn 14. haftadan sonra bir cok hapi kullanabileceksiniz dedi. Ki hapim a kategorisinde.

Ay ben hstaneden ciktim eve kadar aglaya aglaya geldim. Tutamadim. Farkinda olmadan cok korkmusum sanirim.. rabbim kimseyi sinamasin. Isteyen herkese nasip etsin. Bizlere de hyirli bir sekilde kucagimiza almayi nasip
Etsin ins.

Ne güzel canım ne mutlu sana. Ben de haftaya gideceğim ikili test için. Zaman bir türlü geçmiyor. Beni nedense çok geç çağırdılar. 12+3'teyim. Gittiğimde 13+3 olacağım, ancak çağırdılar anlamadım neden öyle. Yazdıklarını okurken kendimi gördüm. Her kontrol öncesi stres, endişe..

Ne güzel canım ne mutlu sana. Ben de haftaya gideceğim ikili test için. Zaman bir türlü geçmiyor. Beni nedense çok geç çağırdılar. 12+3'teyim. Gittiğimde 13+3 olacağım, ancak çağırdılar anlamadım neden öyle. Yazdıklarını okurken kendimi gördüm. Her kontrol öncesi stres, endişe..
Canim ben de ikili icin gitmemistim. Oyle gelisti. Diyorum ya normalde ben yaptirmayi da hic dusunmuyordum. Cat diye deger soyledi ben de ikili ki o faln derken baktim kan vermisim. Allah hepimizin hakkinda hayirlisini versin. Surekli görmek istiyorum. Nasıl iyi mi napıyor. Büyüyor mu. Şimdi eşim de tutturdu haftaya özele gidelim ben de geleyim göreyim çocuğumu diye:) rabbim sonumuzu hayır etsin :) kafayı kırmasak bari

Canim ben de ikili icin gitmemistim. Oyle gelisti. Diyorum ya normalde ben yaptirmayi da hic dusunmuyordum. Cat diye deger soyledi ben de ikili ki o faln derken baktim kan vermisim. Allah hepimizin hakkinda hayirlisini versin. Surekli görmek istiyorum. Nasıl iyi mi napıyor. Büyüyor mu. Şimdi eşim de tutturdu haftaya özele gidelim ben de geleyim göreyim çocuğumu diye:) rabbim sonumuzu hayır etsin :) kafayı kırmasak bari

İnan ben de öyleyim eşime her gün karnımı gösteriyorum "Büyümüş mü?" diye. Akvaryumdaki balıklarımızı görebiliyorum bebeğimi göremiyorum diye üzülüyorum. İnşallah iyidir. Her günü böyle dualar ederek geçiriyorum canım. Rabbim hepimizin evladına sağlık sıhhat versin inşallah

Hayırlı olsun canım Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Bemim transferde 25 temmuzda oldu 3.gün embriyosu :nazar:

Merhaba kuzular,

Etsin ins.
Canım gözün aydın çok güzel haberlerle gelmişsin darısı benim ve bekleyen arkadaşların başına olsun inşallah :dua:
Maşallah subhanallah miniğine :nazar:
İnsan heyecan korku içinde duygularını bastırıyo herşeyin güzel çıkması birden gözünden yaşların akmasına patlamaya neden oluyo

Merhaba kuzular,

Etsin ins.
Gözün aydın canım güzel haberlerle dönmüşsün maaşallah :anneadayı:

Ben mide bulantılarımdan dolayı malesef ilaç kullanıyorum 3 haftadır....Kesinlikle sağlıklı besleniyorum diyemem..
Ne yatıştırcaksa onu yiyorum...özellikle tuzlu salatalık kurtarıcım..sabırr sabırr.....

X