2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sıcak bişeyler içerek boğazını yumuşatmaya çalış, bitki çayı olmasın tabi bu. Benim doktorum sahlep içebilirsin zararı olmaz şekerli olduğu için kilo yapar dedi :) Bol bol su iç ve c vitamini al meyve yiyerek. Ama kötü olacak gibiysen tedbir amaçlı doktora da gidebilirsin. Geçmiş olsun umarım ilerlemeden atlatırsın

Günaydın arkadaşlar

Siz beni unutsanız da ben sizi unutmadım ama elim ayağım tutmuyor kaç gündür hem bulantı hem yoğun bakımdaki arkadaşın çocuğu derken kendime faydam yok bu aralar
Canım günaydın, gelişme var mı çocukla ilgili ? Son durum ne?

Eskiler kendini tere yatırırmış.
Tere yatırmak kalın kalın giyinip yorganın altına girerler baya dururlarmış.
Ter atıldıktan sonra hemen üstlerini değistirilermiş.
Üzerine portakal yer yada suyunu yada tavuk suyu çorba içerler.
Parol da içebilirsin cnm parasetamoldur.
Hamileler kullanabiliyor.

Cook tesekkur ederim Allah razı olsun insallah yakalanmadan atlatırım hırkamı giydim boğazımı sardım inşallah iyi gelir. Şanslıyım boş günümdü işe gitmedim bugün

Evet devlette çok iyi çocuk doktorları var ama işte sırada çok bekliyorsun. Şuan bekliyorum mesela

Cook tesekkur ederim Allah razı olsun insallah yakalanmadan atlatırım hırkamı giydim boğazımı sardım inşallah iyi gelir. Şanslıyım boş günümdü işe gitmedim bugün
Bende nezle olmuştum doktorum parol ve istirahat dedı.bırde ıhlamur çayı yaptım içine kuşburnu zencefıl ve lımonda koydum.ılıdıktan sonra keçiboynuzu pekmezi ve balda koydum içtım.ıhlamur çayı günde ıkı fıncan içiliyormuş ama genede bır araştır.geçmiş olsun

Kızlar beni biliyorsunuz doktor önce her gün kan sulandırıcıiğne verdi, durum daha da ciddi olduğu için akşamları yatarken coraspirin vermisti.
Ben bunları kullandığından beri nabız hamilelikte olduğunu gibi 80 / 80 kusur, 90 felan.
Fakat bı kaç gündür nabız düştü.
Sizlerin böyle oldumu, bu iş kafama takılmaya başladı.

Bana sağlık ocağındaki ebe sadece ıhlamur içebileceğimi söylemişti. Birde kızılcık suyuda çok faydalı. Hamilelere çok faydalıymış özellikle. Bi bakın derim.

Galiba kötüye gidiyor canım iki haftayı geçti uyutma ilacını kesti doktorlar ama hiç bir gelişme yok hatta umutsuz konuşmaya başlamış doktorlar
Oy kiyamam canim ya beklesinler cocuklar icin o uyuttuklri ilaclar cok agir bizimki de hemen tepki vermemisti. Isik refleksi yok demislerdi yani size muhtac kalabilir hic uyanmayabilir falan demislerdi ama haftasonu yaşını kutladık kuzumuzun. Rabbim şifasını versin. Duanızı, ümidinizi eksik etmeyin.

Arayıp sorabileceğin bir doktor varsa sor canım içinde yer etmesin

Hiçbir fikrim yok canım, doktoruna danış istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…