2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Haftalar sonra eşime dizgün bir yemek yapabildim :eğlence: bulantılar azalacağına artıyor yaahuu:KK43:(
Benimde öyle oldu canım ama genelde 10. hafta pik yaparmış bütün belirtiler sonra azalmaya başlarmış.
İnşallah yazdığı gibi olur.
Bende dün ve bugün iyi gibiyim şükürler olsun.

Benim antibiyotik bitmedi kusma atağı başlattı bende zıkkım ilaç.
4 gün kullanabildim.
Geçen doktoruma sordum hiç birşey demedi ama. Karambole mi geldi anlamadım aslında tekrar idrar isteyip bakması lazımdı bence.
Aboo kötü yapmış o zaman :KK43:
ilk defa kustum dediğin gün ilaçtan diye tahmin etmiştim esastanda tahminim tutmuş :KK53:
Yapmıyo mu ikinci test idrar kültürü falan

Bende once bir bucuk kilo verdim simdi bir bucuk kilo yine almisim ilk gebeligimde 30 kilo aldim dogumum cook zor oldu bu defa dikkat edecem insallah :110:
Bende 24 kilo almıştım 6 kilosunu hala verememistim.ya her gebelik farklı ilk bebegimde canım hiç birşey istemiyordu ilk aylarda bunda sürekli yemek istiyorum.ve bugün mide bulantıları iyice artmaya başladı

Aboo kötü yapmış o zaman :KK43:
ilk defa kustum dediğin gün ilaçtan diye tahmin etmiştim esastanda tahminim tutmuş :KK53:
Yapmıyo mu ikinci test idrar kültürü falan
Ya ben o gün bebişi gördüm diye leyla oldum. Tekrar sormak aklıma gelmedi öyle araya kaynadı.
İyi hatırlattın aslında kuzum, ben onu sağlık ocağındaki ebeye sorayım olmadı idrar ver derse ya sağlık ocağına yada acilden girip baktırırım enfeksiyona tekrar.
Evet tahminin tutmuş bu arada demek ki:KK53: Felaket etti beni kocaman birşeydi zaten bebek kadar:lülülü:

Benimde öyle canım bulantılar son sürat devam,geçen hafta hatırladığım kadarıyla kusmadım bu sabah :KK43:
Bende kusma yok ama bulantı ve halsizlik hat safhada. Yemek yapmak zulüm gibi. Ayakta biraz durayım öğürtü başlıyor hemen. Ama bugün öğlene kadar uyudum daha iyi gibiyim kalktım yemek yaptım. Birazdan kızımda gelir kreşten çocuk düzgün bişeyler yesin.

Ya ben o gün bebişi gördüm diye leyla oldum. Tekrar sormak aklıma gelmedi öyle araya kaynadı.
İyi hatırlattın aslında kuzum, ben onu sağlık ocağındaki ebeye sorayım olmadı idrar ver derse ya sağlık ocağına yada acilden girip baktırırım enfeksiyona tekrar.
Evet tahminin tutmuş bu arada demek ki:KK53: Felaket etti beni kocaman birşeydi zaten bebek kadar:lülülü:
Sağlık ocağında bakıyolar canım yanlış bilmiyosam,elma sirkesini suya karıştırıp onu kullanabilirsin canım ablam çok çekti hamilelikte enfeksiyon mantardan.
Antibiyotik demek bile midemi bulandırıyo :kızgın: senin kusman gayetten normal yani :kusmuk:

Benimde öyle oldu canım ama genelde 10. hafta pik yaparmış bütün belirtiler sonra azalmaya başlarmış.
İnşallah yazdığı gibi olur.
Bende dün ve bugün iyi gibiyim şükürler olsun.
Yok ya yalan onlar :KK53: ilk gebeliğimde de 6. Haftadan 14 e kadar böyleydim ben. Bazen azalıyor bazen artıyordu. Ama sanki bunda bi tık daha fazla bulanıyor

Bende kusma yok ama bulantı ve halsizlik hat safhada. Yemek yapmak zulüm gibi. Ayakta biraz durayım öğürtü başlıyor hemen. Ama bugün öğlene kadar uyudum daha iyi gibiyim kalktım yemek yaptım. Birazdan kızımda gelir kreşten çocuk düzgün bişeyler yesin.
İnşallah biran önce atlatırız şu dönemi canım hayat kalitemiz yerlerde :KK43:
Senin için daha zor geçmiştir bide küçük çocuk ilgi alaka bekliyo,Allah yardımcın olsun

İnşallah biran önce atlatırız şu dönemi canım hayat kalitemiz yerlerde :KK43:
Senin için daha zor geçmiştir bide küçük çocuk ilgi alaka bekliyo,Allah yardımcın olsun
Hafta içi tam gün kreşe gidiyor kuzum. O yüzden rahattım bugün. Orda ona daha iyi bakıyorlardır benden :bicak: ben düzgüncene yemek yapamıyorum orda düzgün şeyler yiyor en azından :kk77: oyun oynuyor etkinlik yapıyorlar. Evde Benimle kös kös oturuyor. Cumartesi zar zor kalktım da kitap falan okudum, dikkat güçlendirme setleri var onları yaptık. Ama yok illa barbycilik oynayacakmışız. İnşallah kız kardeşin olurda yakamı bırakırsın barbycilik diye dedim :KK47:

Sağlık ocağında bakıyolar canım yanlış bilmiyosam,elma sirkesini suya karıştırıp onu kullanabilirsin canım ablam çok çekti hamilelikte enfeksiyon mantardan.
Antibiyotik demek bile midemi bulandırıyo :kızgın: senin kusman gayetten normal yani :kusmuk:
Benimde aklımda bakıyorlar diye kalmış, bakarlarsa gidip veririm artık :) Sirke olayı da aklımdaydı yapayım onu da:KK53:

Yok ya yalan onlar :KK53: ilk gebeliğimde de 6. Haftadan 14 e kadar böyleydim ben. Bazen azalıyor bazen artıyordu. Ama sanki bunda bi tık daha fazla bulanıyor
ama neden yaa:KK48: İlkinin cinsiyet neydi gerçi pek alakası yokmuş ama :)

Ve A April wind ‘nin morali yerle bir olur.. :KK45:
Gırdınız galbimi hep:ruh:

Benimde aklımda bakıyorlar diye kalmış, bakarlarsa gidip veririm artık :) Sirke olayı da aklımdaydı yapayım onu da:KK53:

ama neden yaa:KK48: İlkinin cinsiyet neydi gerçi pek alakası yokmuş ama :)

Gırdınız galbimi hep:ruh:
Ayy kıyamam hiç o_O senin başlayalı çok oldu ama bulantı 10. Haftadan sonra geçecek bence :KK53:

X