2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hepsi heyecanlı kii:KK68: Baya da olmuş görmeyeli.Simdi tam bı küçük insan gorceksin:emir_bebek:hadi güzel haberlerle inşallah.

Hoşgeldin canım ben görmedim tartışma, başka bir topikte oldu sanırım.sukur ki ceza kısa surdu.Bidaha ellesme kimseyi bosver, yazsınlar görmemiş gibi geç baktin sinirleneceksin ...
Hoşbuldum canım, öyle yaparım artık ilk ve son olsun :))
Anlayamıyorum bende :KK45:baktım ama çözemedim

Valla yazdıklarında haklıydın kuzum o konuya gelen o mesajı bende görmüştüm ama ya sabır diyip çıktım :KK45: Sen tutamamışsın kendini neyse geçmiş olsun 1 güncükmüş:)
Benim bile sabrımı zorladılar ya hiçbir şey demiyorum artık :KK53: çok özledim buraları 1 günde daha da gitmem:KK45:

Aynı canım sabahları iyi akşamları zorluyor. Buna da şükür ama:dua:
Sende durumlar ne onca şey işe yaradı mı:KK45:
Yaradı o akşam :KK45: hatta eşimle yürüyüşe çıktık o da iyi gelir diye dönüşte güzel haberi vermek için sayfayı açtım baktım göndermişler beni haber de veremedim:KK70:

Günaydın güzel anneler :KK200:mutlu haftasonları herkese...

Ben hamile kalmadan önce baya yediklerime dikkat ediyordum şekeri hayatımdan çıkarmıştım ekmek sabahları 1 dilim yiyordum hayatımdaki içecekler çay su ve ayrandır asitli asla içmem ama şu mide bulantısı her şeyi allak bullak etti kızlar ya :bicak:

Ekmeğe abandım resmen zaten su içmeyi istediğim boyuta taşıyamıyorum et tavuk tiksindim onlardan allahtan balık yiyebiliyorum çay içemiyorum tiryakisiydim :KK12: midem kazınıyor resmen çok acıkıyorum öyle durumlarda da meyve yemeye çalışıyorum gerçekten vucudumuzun tepkisi de çok değişti..

Hazır meyve suyu içmediğimden annem viijne kompostosu getirmişti onu kaynattım yine şeker ilavesiz ekşi ekşi kahvaltıda onu içiyorum.. ha canım şekerli şeyler çekince tabii ki yiyorum..

Wc ye gitme düzenim değişti olumsuz anlamda tartıda 1,5 kg almış görünüyorum vücudumu ölçtüğümde karnım ve göğüslerim büyümüş bir iki cm...:110:

Bi de kızlar defter tutuyorum hamilelik günlüğüm diye ajanda oluşturdum her ay ölçümü kilomu doktor randevularımı harcadığım paraları vs kalem kalem ay ay yazıcam o da dursun kenarda:anne:

Sonra iyi hissedince kendimi,bebeğime günlük yazıcam :emir_bebek:
Bende durumlar böyle kızlar :KK200:

Ben hamile kalmadan önce baya yediklerime dikkat ediyordum şekeri hayatımdan çıkarmıştım ekmek sabahları 1 dilim yiyordum hayatımdaki içecekler çay su ve ayrandır asitli asla içmem ama şu mide bulantısı her şeyi allak bullak etti kızlar ya :bicak:

Ekmeğe abandım resmen zaten su içmeyi istediğim boyuta taşıyamıyorum et tavuk tiksindim onlardan allahtan balık yiyebiliyorum çay içemiyorum tiryakisiydim :KK12: midem kazınıyor resmen çok acıkıyorum öyle durumlarda da meyve yemeye çalışıyorum gerçekten vucudumuzun tepkisi de çok değişti..

Hazır meyve suyu içmediğimden annem viijne kompostosu getirmişti onu kaynattım yine şeker ilavesiz ekşi ekşi kahvaltıda onu içiyorum.. ha canım şekerli şeyler çekince tabii ki yiyorum..

Wc ye gitme düzenim değişti olumsuz anlamda tartıda 1,5 kg almış görünüyorum vücudumu ölçtüğümde karnım ve göğüslerim büyümüş bir iki cm...:110:

Bi de kızlar defter tutuyorum hamilelik günlüğüm diye ajanda oluşturdum her ay ölçümü kilomu doktor randevularımı harcadığım paraları vs kalem kalem ay ay yazıcam o da dursun kenarda:anne:

Ben de bebeğime yazmaya başladım. İnşallah okuyacakları günleri görmek nasip olur canım ♥️

Ben de bebeğime yazmaya başladım. İnşallah okuyacakları günleri görmek nasip olur canım ♥️

İlk gebelik mi kızlar..
Kızıma hamileyken bende günlük tutmuştum. Ne heyecanlıydı.
Şimdi eşim bile diyor niye hiç bir şey yazmıyorsun diye :lülülü:

İlk gebelik mi kızlar..
Kızıma hamileyken bende günlük tutmuştum. Ne heyecanlıydı.
Şimdi eşim bile diyor niye hiç bir şey yazmıyorsun diye :lülülü:

Evet ilk canım. Çok bekledik onu. Tedaviyle oldu. Eşime kendini bilmez doktorun biri "senin asla çocuğun olmaz" demişti. Allah nasip ederse dünyaya geldiği zaman bebeğime Rabbimin kudretini anlatmak için yazıyorum. :KK200:

Evet ilk canım. Çok bekledik onu. Tedaviyle oldu. Eşime kendini bilmez doktorun biri "senin asla çocuğun olmaz" demişti. Allah nasip ederse dünyaya geldiği zaman bebeğime Rabbimin kudretini anlatmak için yazıyorum. :KK200:

Hayırlı olsun tatlım :KK200: Allah tan öte kimse bilemez geleceği. Ne mucizeler yaşanıyor :KK200:

X