2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İlk gebelik mi kızlar..
Kızıma hamileyken bende günlük tutmuştum. Ne heyecanlıydı.
Şimdi eşim bile diyor niye hiç bir şey yazmıyorsun diye :lülülü:
İlk gebelik canım hatta haber verirken eşimi videoya aldım kendim baya duygusaldım ağlamıştım :110: bende cinsiyeti öğrenip video çekicem saklıcam ve çok sonra da izleticem ona allah nasip ederse

İlk gebelik canım hatta haber verirken eşimi videoya aldım kendim baya duygusaldım ağlamıştım :110: bende cinsiyeti öğrenip video çekicem saklıcam ve çok sonra da izleticem ona allah nasip ederse

Yaa benim de hayalimde eşimi videoya almak vardı ama ben eşimden öğrendim hamile olduğumu :KK70:

Çok geçmiş olsun cnm çok üzüldüm kaybın icin.bi arkadaşım da 6. ayında spina bifida yüzünden kaybetti bebeğini.onda sadece omurilik değil beyin de açık kalmıştı.İncelediler mi peki bebeği, neye bağlı olmuş, folik asit eksikliğinden mi ? İnşallah sağlıkla gelsin bu en onemlisi, cinsiyet küçük bı ayrınti.tabi ki gönlümüzden geçen var ama sağlıkla doğmalari onceligimiz.

Evet cnm omuriligi acıkmis ben bakmadım folik asit eksikliği dediler..şimdide doktorlar kullanıp ta aynı şeyi yaşamak ta mümkün dedi.herseyin hayırlısı.herkesin sınavı ayrı. Allahım evlatlarimizin acısını göstermesin.ama benim için hamilelik hep stresli geçiyor.buda Bebeğimi kesinlikle etkiliyordur

ayvayı incecik doğrayıp limonla tuzla cok yedim oğlumda bunda içim almıyor ayrıca Peygamber efendimizin hamilelikte ayva yemeyle ilgili hadisi bile var yiyebiliyosan süper :KK54:
Ekşi mi oluyodu limonla tuzlayınca.
Evet canım biliyorum Peygamber efendimizin hadisini günde 1 tane yiyebiliyorum :KK6:

Yarın kontrolüm var kızlar. İnternette bir sürü cinsiyet belirleme yöntemine göre hep erkek çıkıyor ama kalça ve yanlarım genişledi. Sizdeki değişimler nedir. Kalça büyürse kız dıyorlar. Bir ümit işte:dua:
Hayırlı güzel haberlerle gelirsin inşallah :)

Herkese iyi geceler bende yarın doktora gidicem 2. Gebeligim ama heyecanlıyım ikili test için bide epeydir gormedim izledim en son gittiğimde 6+3 du
İnşallah hayırlı güzel haberlerle gelirsin canım.
Kaç artı kaçsın
İyi sabretmişin canım valla en son 6.haftada gitmişsin :)

Bizimde dun kontrolumuz vardi cok sukur hersey yolundaymis.59mm olmus bidik:anneadayı: Kipirdayip duruyordu cok farkli bir duygu ya Rabbim isteyen herkese yasatsin en kisa zamanda.Ikili test de istemiyorum dedim. Doktorumda israr etmedi ilkindede sadece ayrintili ultrason yaptirmistim.
Oyy maşallah sübhanallah kuzucuğa :nazar:
Cinsiyet hakkında yorum yaptı mı canım ?
Bi sonraki randevuya ne zaman çağırdı :)

X