2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben anlayamadım kendimde ki değişiklikleri ya :) banada heryer kız çıkıyor ama içime doğan erkek bakalım hangisi olacak
Kalça büyürse kız olur denildiğini bende duymuştum hayırlısı olsun

Ben anlayamadım kendimde ki değişiklikleri ya :) banada heryer kız çıkıyor ama içime doğan erkek bakalım hangisi olacak
Kalça büyürse kız olur denildiğini bende duymuştum hayırlısı olsun

Ben 4 haftadır ölçüyorum iple. İlk ölçtüğüm yerden kestim ipi her hafta değişikliğe bakıyorum baya fark var. Kılo almadım ama genişliyorum.

Ben 4 haftadır ölçüyorum iple. İlk ölçtüğüm yerden kestim ipi her hafta değişikliğe bakıyorum baya fark var. Kılo almadım ama genişliyorum.
Bunları niye yazmıyorsunuz ya ben acemi anneydim bilmiyorum hiç böyle şeyler
Kilo almadığım halde bende pantalonlarıma giremiyorum 3 4 haftadır. Ya göbek ya kalça yaptım

Sağol canım allah razı olsun canım ben iki hafta kadar sıkıntı yaşadım canım ondan sonra bebegin gelişimi yavaşladı kalbi yavas atmaya başladı belkide bu yüzden kaybettim bebeğimi çünkü ben sıkıntı çekmeden önce hiç bir sorun yoktu

Bunları niye yazmıyorsunuz ya ben acemi anneydim bilmiyorum hiç böyle şeyler
Kilo almadığım halde bende pantalonlarıma giremiyorum 3 4 haftadır. Ya göbek ya kalça yaptım

Valla benim 2. Ama unutuyor insan herşeyi başa sarıyorum şuan. Sende sabah ölç haftaya bida bakarsın. Mezurada olur. Bende sığamıyorum pantolonlarıma

Sağol cnm kontrolde öğrendim kalbi durmuş gene bu ikinci kürtaj oldum sen 'nden kaybettin cnm sanada geçmiş olsn Rabbim sabır versin
Amin canım çok sağol benim de bebeğimin kalbi durmuş canım gece kanamam olmuştu hastaneye gittim yatırdılar sabah kürtaj olacaktım sabaha kalmadan kendim düşük yaptım canım

Nasıl yani ekran görüntüsü ne demek.ben dosya yükle yazio oraya tikliyrm galeriden seçiyorum ama olmuyor yuklenmiyor;(
Telefonun ekranı çekiliyor ya ana tuş ve yandaki ses açma düğmesine basılı tutularak onu demek istemiştim canım yada resmi kırpabilirsin. Boyuttan dolayı yüklemeye izin vermiyor çünkü :/

Kesinlikle bence benim bunyem de bna diyor ki yiyecegin kadar yemissin artik yeme bir sey demek istiyor yok yani nedir bu tüm yiceklerle alıp veremediği bünyemin çözemedim :)
O değilde bugün tahlil sonuçlarımı aldım. Şeker biraz düşük çıkmış. Birde kan hücrelrrim çok küçükmüş hematolojiye gitmem tavsiye edildi. Bakalım aldım dahiliyeye o yönlendirecek fln..

Ben de eşimin iş yerinde kullandığı ıslak mendilin kokusundan rahatsız oldum :) sürekli sende bişi kokuo bişi kokuo diyip durdum. İş yerine gittiğimde çözdüm. Sonra bir de şuan her marka el sabunu var evde hepsi aşırı rahatsız ediyor. El yıkama hastalığı olan biri için çok acı bir durum :) en azından sadece rahatsız oluyorsun cnm. Ben çok kokudan rahatsız olduğumda çıkartıyorum maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…