2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzum şalgamı ilk hamiş olduğumu öğreneceğim gün aşermiştim ben. Daha hamiş olduğumdan haberim yoktu. Sonradan da öyle aşerdiğim birşey olmadı ama dediğine katılıyorum

Son düzenleme:
Bu Arada evin heryeri kokuyor resmen evimden tiksindim. Eşim 12-8 vardiyasına geçiyor bende galiba annemlere geçicem 2-3 günlüğüne. İnanılmaz kokuyor ev. Eşim leş gibi kokuyor. Hatta kendim de kokuyorum sürekli öğürme halindeyim evde. Sadece yatak odasında durabiliyorum geri kalan yerleri midem ve burnum kabul etmiyor

Cnm Allah yardimcin olsun ya benim sadece aksamlari bulaniyor senin gibi asiri degil

Nezaman doktor kontrolun var senin ben 1 ekimde gidecegim

Cnm Allah yardimcin olsun ya benim sadece aksamlari bulaniyor senin gibi asiri degil

Nezaman doktor kontrolun var senin ben 1 ekimde gidecegim
Ayın 10u gibi gitcem canım. 8-12si arasında hangi güne randevu bulursam. Aslında mide bulantısı değil gibi ama rahatsız ediyor son birkaç gündür arttı maalesef koku hassasiyeti.

Ayın 10u gibi gitcem canım. 8-12si arasında hangi güne randevu bulursam. Aslında mide bulantısı değil gibi ama rahatsız ediyor son birkaç gündür arttı maalesef koku hassasiyeti.

Anladim cnm benimde aksamlari bazen asiri oluyor ayva iyi geliyor migde bulantisina

su ilk 3 ayi bi hayrlsyla atlatsaydik
Bugnlerde gecer elbet
Bendede kist olustu hamileligimde ara sira agriyor sag tarafim ve ben artik ani hareket yapamiyorum agriyor ozaman sagimda solumda
Ve benim yavastan karnim sismeye basladi :)

Ayva banada iyi geliyor canım. Kistler genelde eriyip gidiyormuş ama Dikkat et sen yinede :) 2 gündür çok şişkinlik var anlayamıyorum göbüşümü

Bu kıst bende de oluştu.doktorum hiç sorun yaratmaz dedı sana ne soyledı doktorun

Doğrudur canım sonuçta doktorlar daha iyi biliyolar bu işi.
Ben araştırmamıştım neyden kaynaklandığını ayrıntılı bi şekilde açıklıyo canım araştırmandada eline emeğine sağlık

Miss kokulular kervanına hoşgeldin canımm

Oyy maşallah karnı şişiren miniğe

Nub ne oluyor ya ilk defa duyuyorum cinsiyetle ne alakasi var
Nub bi teori canım,erken dönemdeki haftalarda bebeğin cinsiyeti nuba göre belirleniyo şöyleki;çıkıntı hem kız bebekte oluyo hem erkek bebekte.
Çıkıntı aşşa doğru yani paralelse kız
Çıkıntı yukarı doğru dikse erkek demek anlamına geliyo

İyi akşamlar Hamişler hafta ici o kadar yogun tempoda çalıştım ki akşamlar i hemen uyuyordum. Bu haftaki yazışmaları kaçırdım . yarin geriye doğru bakarım safra kesesiyle ilgili degerlerim yüksek çıkmıştı. Doktora gittim ilaca başladık tabi kan tahlillerini verdik. Haftaya netleşecek. Birde ilaçlar değerleri dusurecekmi onu ölçecek. Minigime bi sey olmasında ben çekerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…