2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzum senin kadar olmasa da ben de çektiğim için taştan kumdan, ark öyle dedi ya içime dert oldu. Koştur koştur hastaneye gittim. Şimdilik bir sorun yok bakalım.

Evet cnm biz zaren çekemiyoruz çektirmiyor sıpa ama ben de 3-4 kere sıkıyorum. İnş inmez broşlara

Canım rotayı biz yaptırdık. Çok basit yan etkisi de yok. Biz hastanede doktorumuza söyledik. Aşıyı getirtip yaptılar hemen.
Ben su çok az veriyorum canım mama verdiğim için. Zeytinyağı da veriyorum:)

Canım rabbim şifalar versin. Kıyamam uzatan biri için çok zor tabii. Ama çıkar allhın izniyle.

Geçmiş olsun canım,bizdeki enfeksiyonşar emzirme yoluyla bebeğe geçiyor mu

Bol bol gez canım bebişle ☺
Bu sicakta zor geziliryanirem
Git canim en iyisini yaparsin.nemli yerlerde durulmaz
l
TE="Cuttingcorners, post: 60337843, member: 861053"]
Ciddi misin canın bebeği dudağından mı öpmüş???

Hosbulduk canim.kipa var tadilattaymis birde carrefoursa var.sinema olarak forumun güzelmiş arkadaslarima sordum.
[/QUOTE]

Canım allah şifalar versin
[/QUOTE]
AAynen canim opende arkadasim

Dışarısı cok sicak kapali yerler buz gibi bebisler bundan hasta olacak.doktora sormustum klima hasta yapmaz bi sicaj bi soguk hasta yapar demisti

Gecmis olsun canim.ins her sey yolunda gider

havadansudan bugün bizim ilk AVM deneyimimizdi
.mağazalar buzzzz gibiydi biz bile üşüdük çocuklar bi ara hırka istedi :) bulsam alacaktım.
Metoşu mümkün oldukça çıkarmadım arabadan
El ayak hep kontrol ettim. Dediğin gibi bi sıcak bi soğuk oldu Yaklaşık 6 saat kaldık kuzum maşAllah hem uyudu hem de uyanıkken hep etrafı izledi. Gelince hemen yıkadım 1 saat öncede uyudu. Yine de mecbur olmadıkça metoşu AVM te götürmeyeceğim

Canım bebeğin mi oldu. Allah anali babalı büyütsün Hic haberim yoktu. Bizde 2 buçuk ayi geçtik.
Çok büyük geçmiş olsun canım Tez vakitte iylesir inşallah

Canim klima actim aksam tam sicak coktu nem firladi. ayy rahat etti cocugum misafirim de vardi 4 saat uyudu meme ye bile kalkmadi. Emzirdim uykuya devam ediyor. Rahat etti. Uzerine penye hirka altna tayt giydirdim 2 muslin battaniye orttum. Misil misil uyuyor. Gunduz biz zaten kendimiz bile disari cikamiyorjz sicakta canim burada 6 dan sonra cikariz. Yani yine de goze alip bi kafa dagit bence. Anliyorm seni insan bunaliyor

Gece klima acmiyoruz simdilik canim. Kuzeyde yatakodasi serin oluyor dun ilk kez kuzey penceresini 1 karis actim. Sabaha karsi serin olunca kapadim. Sukur gece iyi ama aksam bi sicak basiyor nem artiyo mu ne anlamadim. Aciyoz biz 2 aksamdir canim. Su icinde olyor cunki dedigin gibi 3 4 gundur tam yaz geldi

Ben her gidisimde buyuk kizim muhakak hastalanirdi. Hele forumda. Magazalar buz magaza disi scak

Ben her gidisimde buyuk kizim muhakak hastalanirdi. Hele forumda. Magazalar buz magaza disi scak
Gerçekten öyle. Köprünün oraya çıkınca ohh dedim kemiklerim ısındı. Çalışanlara Allah kolaylık versin

Biz de kimse klima sevmiyor evde. Ben klimalı yerde oturamam. Baş ağrısı oluyor o yüzden klima şimdilik açmam. Mesela şu an acayip serin karşılıklı iki oda açık camları yoksa nefes alınmaz. Ve saat 8 gibi acayip sıcak çöküyor. Daha bunun temmuz Ağustosu var

Anladim canim. Ben yatak odasindayim gayet guzel esiyor canim. Kuzeyli dogulu pencereler acik hatta kuzeyi kapatcam biraz 1 karis acicam kuzey penceresnin onunde cunki besik carpmasin die. Valla zor olcak ama ben alisigim klima filan idare etcez. Klimanin nem alma ozelligini acicam gunduz cok sicak olursa. Belki bunaltmz o

Geçmiş olsun canım
Rabbim şifasını versin

Allah yardımcın olsun kuzum
Nasıl üstesinden geliceksin
Annen sen iyileşene kadar gelseydi dicem,baban rahatsız olduğundan gelemiyor
Keşke yakınımda olsa inanki ben bakardım sanada bebişede

Sağol kuzum allah razı olsun
Bu Cuma okullar kapanıyor, eşim artık hep evde olacak, çocuğa da bana da o bakıyor
Babam İstanbul’da yatışı yapıldı, en az üç hafta gelemez
Keşke yakın olsaydık yoldaş olurduk birbirimize

İnan biz de daha öpmedik ama insanlar çok rahat anlamıyorum ya
Ben dışarda Bebek görsem dönüp bakmıyorum bile rahatsız olmasınlar diye
Geçen gün de hastanede bi kadın temiz mi pis mi belli olmayan elleriyle çocuğun yüzünü sevdi
Normalde hastaneye gidince arabanın üstünden battaniye kapatıyorum ama çok ağladığı için açmıştım hemen saldırdılar

Kızlar sizin de fikrinizi almak istediğim bir konu var
Eşimin okulundaki öğretmenler “siz müsait olduğunuzda haber verin Bebek görmeye geleceğiz” demişlerdi ben doğum yaptığımda
Ama biliyorsunuz doğumdan sonra bir türlü kendime gelemedim, ameliyat oldum

Bu Cuma da seminerler bitiyor, herkes tatile çıkıyor
Eşim Perşembe akşam çağıralım dedi ama benim gözüm hiç kesmiyor
Bütün işleri eşim yapacak çok yorulacak

Bir de bizim evimiz küçük ve sadece iki çekyat olan bir oturma odamız var, onun dışında başka oturma alanımız da yok
Bunlar da genelde kadın erkek ayrı oturuyor
Kaç kişi gelirler, ayrı mı otururlar ne yaparlar hiç fikrim yok

Ben de eşime “Cuma günü seminer kapanış toplantısında konuş, ameliyat olduğumu toparlanamadığımı söyle, Eylül’de bekliyoruz inşallah de” dedim
Sizce ayıp olur mu

Okuldan kimseyle de muhabbetim yok, bir kere toplu yemeğe gidildi, iki kere de ev oturmasında aynı ortamda bulundum ama sonrasında beni kimse arayıp sormadı numaram olduğu halde

Mesela müdürün eşiyle hastanede karşılaştım doğumdan sonra, o normalde her şeyi organize ediyor bayan hocaları eşleri alıp hayırlı olsuna gidiyorlar ama beni aramadı da sormadı da

Müsaitken yazacaklarımı arka arkaya yazayım
Bugün Nazlı Hilalin ikinci ay aşısı benim de tetanoz aşım var
İnşallah ikimiz de rahat ederiz

Akşam da binadaki öğretmen arkadaş gitmeden bizi görmek istedi onu davet ettim
Eşim evi süpürüp toplayacak ben de toz alacağım
İkramlık da yaş pasta ve kuru pasta meyve suyu düşündüm
Benim bir şey yapacak halim yok zaten

Canım benim eşimin iş yerindekiler ayrı 2 grup aralarında para toplayıp eşime vermişler bebek hediyesi tebrik etmişler eşimde baklava dağıtmıştı sanırım küçük yerlerde eve gelme adeti var eve gelen olmadı daha doğrusu öyle bir adet yok kimseyi de tanımıyorum ama o hanımı hastanede görmen ve konuşmadınız sanırım aramamış da hiç üzülme derim eşin izah etsin durumu şuanda iyi değilsin çünkü toparlanmaya çalışıyorsun kendini zora sokma

Hastanede karşılaştığımızda konuştuk canım
O zaman 4 gün olmuştu, bebeği kontrole götürmüştük

O kadın vatsap durumunda hastane odası paylaşmıştı, ben de geçmiş olsun Neslihan abla kim hasta yazmıştım, o zaman mesajlaşmıştık doğuma az kaldı falan demiştim ben

Sonra ben durumda Nazlı Hilalle fotoğraf paylaştım, o gördü ama bir şey yazmadı

Biz buraya taşındığımızda güya hoş geldine geleceklerdi ona da gelmediler

Açıkçası ben de şimdi kendimi zora sokup da bir sürü kalabalık ağırlamak istemiyorum
Zaten sürekli yatıyorum

Canım beni komşular aradı kabul etmedim; açıkça da söyledim. Ayıp oldu bozuldular ama yapacak birşey yok. Ben kendi çayımı zor içiyorum.
Bir de sen ameliyatlısın; hiç kabul etme. Yazık değil mi çanınıza. Eşinde kibarca söylesin, gerekirse yalan söylesin, hem senin bünyen bağışıklığın zayıfladı o kadar kalabalığın içinde olmaman lazım zaten.
Aşı öncesi yarım çay kaşığı calpol verebilirsin canım, 3-4 gün yıkamaman gerekiyor zaten huzursuzluk oluyor biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…