2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Biz de de bebek gormeye hep kadinlar giderdi sıra bana gelince kadinli erkekli oldu hatta ailecek gelmis bazıları ama gelsinler yaa kendimi iyi hissettim. Pazartesi de eşimin okulu gelecek seminerler bitmeden diye ben bitecem :)
Evet baskalariyla sohbet muhabbet iyi hissettiriyor kesinlikle. Bizde de ayni mevzu seminerler bitmeden muhabbeti var. Sonra meb camiasi disinda ki arkadaslari agirlayacagim kismetse. Biz iki ayi doldurduk hala devam ediyor misafir daha sizin yolunuz baya var. Yorucu ama keyifli bir yandan bu kdr sevenin olmasi

Salona bile sığılmaz yani odalara dağılırlar
Aynen cnm allahtan benim salon 30 metrekare var. Ama tabii sandalyeler ve koltuk toplami tas catlasin 20 kisi alir. O yuzden komsudan takviye almak zorunda kalabilirim. Hatta gorumcem diyor sinavim olmasaydi ben yardima gelirdim dedi. Dedim bosver ztn kalabalik olucaz sana oturacak yer kalmazdi bu sefer dedim

Valla canim evet popo kismi bi tik kucuk. Ama bizim ki cok kaka yapmiyor. Belki o yuzden sorun yasamadim. Ben aksine cok memnunum. Sleepy de orn bi bucuk pakete hic el surmedim duruyor. Ama minies iki paket daha aldim. 3 numaraya gectik biz. Kilomus 5.5 olunca.

Ben sleepden memnunum aldığım paketleri hep indirimde bulup almıştım trendyoldan.şimdi bayağı pahalanmış.minies uygun sevdim aslında ama bizimki bazen sulu kaka yapıyor o yüzden miniesten vazgeçtim.yeni bez arayışındayım

Canım biz dün prima 3 numaraya geçtik. Normalde premium çare kullandım 1 kez bile sızmadı. Şimdi bu normal prima. 2 gündür de acayip kaka yapıyor cıvık ve kesinlikle taşmadı.

Anladım cnm. Bizim ki fena çiş yapıyor. O yüzden sleepy de sızdırdı. Bir de kızarıklıklar oldu. Ama minies de hiç vukuat yaşamadık ve gerçekten çok uygun.

Canım biz dün prima 3 numaraya geçtik. Normalde premium çare kullandım 1 kez bile sızmadı. Şimdi bu normal prima. 2 gündür de acayip kaka yapıyor cıvık ve kesinlikle taşmadı.
Prima gerçekten memnun kalmayanı görmedim. Ben de 0 ını kullandım uzun süre aşırı memnundum. Ama içerik olarak çok temiz değil maalesef.

Prima gerçekten memnun kalmayanı görmedim. Ben de 0 ını kullandım uzun süre aşırı memnundum. Ama içerik olarak çok temiz değil maalesef.
Kesinlikle öyle içerik kötü ama onunla başladık onunla gider. Bi de biz stok yaptık ücretsiz izne ayrılacam diye.

Bu arada kızlar Çınarın burnu tıkalıydı baya mevlütten beri. Sonra dün kv ben okula gittikten sonra çınarın öksürdüğünü söyledi. Bgn doktara gittk. Muayene etti. Burnu tıkalı ama gribal bişi değil dedi. Açmanız lazım dedi. Sağ kulaktanhafif su birikmi. Eğer açmazsanız enfeksiyona döner dedi. Sonra bir de soğan kesip koyun baş ucuna dedi. Böbreğinde hafif büyüklük vardı. İdrar tahlili verirsiniz bir ara demişti onu da verdik. Temiz çok şükür. Rota aşısını olduk. 285 tl ödedik.2.dozu 4. Ay tamamen dolduğunda olacakmış. 6 kilo olmuş 59 cm olmuş çınar. Burunları tıkanmasın kuzuların dikkat edin. Biz de açmaya çalışıyoruz ama bakalım

Geçmiş olsun canım...ben her sabah damla sıkıyorum burnuna inş tıkalı değildir. Çınarınn
Böbrekte büyüme anne karnında iken mi oldu ?

Geçmiş olsun canım...ben her sabah damla sıkıyorum burnuna inş tıkalı değildir. Çınarınn
Böbrekte büyüme anne karnında iken mi oldu ?
Ben de sıkıyorum cnm ama çekemiyoruz. Hıkır hıkır yapıyor burnu.
Böbreği de kalça ultrosonunda çıktı. Detaylı da bir şey yoktu. Ciddi bir büyüklük değildi. Tedbir amaçlı tahlil yapalım bir ara demişti doktor. Yaptırdık bgn. Çok şükür bir şey çıkmadı. Bir arkadaşımın bebeğinde kum çıktı. O yüzeen ben de korkmuştum açıkçası.

Geçmiş olsun canım. Birun tikanikligi bizdede var. Hatta sanki burnunda et var gibi. Bmeczaneden burun spreyi aldık. Sabah ozellikle oluyor. Sıkıp ceviriyorum iyi oluyor sanki

Canim sleepy nin bezi. 3ile 5 kilo arasi bebek bezi nm1 numara 5 kilobuzeri olumca 2 numara. Oluyor sen 3 numaraya geçmişin. Büyük değilmi. Çünkü sonradan bacaklari açık kalma ihtimali olmasın. Sonucta kilosuna gore numara vermiş.

Canım geçmiş olsun böbreğin de temiz çıkmasına çok sevindim genelde ben ipeği banyo yaptırdıktan sonra burnu yumuşamış oluyor o şekilde temizliyorum,tabii çok iç kısımlardaysa hemen alamıyorum evde sprey bulundursam iyi olacak, biz rota aşımızı 3. Ayda yaptırıcaz canım asm deki hemşire ben yaparım dedi bi de bu hafta göz muayenesi yaptırmayı düşünüyoruz siz yaptırdınız mı?

Bende sleepy 3 numaraya geçtim canım bacaklarını sıkıyor gibi geldi şimdi daha rahat oluyor çok sıksa ya da tam olsa rahat olamazmış gibi geliyor bana

Geçmiş olsun canım. Birun tikanikligi bizdede var. Hatta sanki burnunda et var gibi. Bmeczaneden burun spreyi aldık. Sabah ozellikle oluyor. Sıkıp ceviriyorum iyi oluyor sanki
Canım ben günde üç kere sıkıyordum yine de oldu :/ şimdi xlear kids aldım. Buradan arkadaş önermişti. Ablamda onda kullanmış. Gerçekten bende sıktım şimdi baya farketti hemen çektik baya geldi.
Canım ben sleepy i 3-4 kilo arasındayken kullandım 1 numarasını. Onda da beli saçma bir şekilde bol bacakları sıkıyordu. Sonra minies de 2 ye geçtim elimdeki 1leri bitirmeden. Şimdi 3 numara kullanıyorum. Ztn 5-9 kg diyor.

Sağol kuzum. Ben göz muayesini dr umuza sordum. Dur ben yapayım dedi. Işıkla baktı gezidrdi fln. Tmm bu kdr dedi. Nasıl yani dedim eğer çok ciddi şaşılık ya da kayma yoksa ben önermiyorum dedi. Size gerek yok dedi. Bir de bi kaç bişi duydum erken göz muayenesinin zararlarıyla alakalı açıkçası yaptırmayı düşünmüyorum. Ztn sorun varsa da bu kdd küçüklerde müdahale edilemiyormuş.

Geçmiş olsun şükür birşey çıkmamış. Hamile iken oğlanın böbreklerde genişleme vardı. İlk muayenesinde hemen ulrtasonla baktırdık bişi çıkmadı acaba sizde ki de mi öyle bişi diye ondan sordum canım...
Ay bebeğin böbreğinde kum nasıl olmuş ki ?

Ben direk göz doktor undan aldım çarşamba günü göstereceğim. İnşaallah abartmadan muayene eder çabuk biter.
Ben 3-4 yıldır kullanıyorum xlear ı kızımda. Oğlanda da kullanıyorum gayet iyi hemen hapşuruyor zaten bi zaman sonrada sümük kendiliğinden uca geliyor. Ben çekmiyorum sen şu üflemeli olan dan mı aldın bi ucunu kendin çekiyorsun

Canım gittiğimiz çocuk doktoru, asm deki hemşire yenidoğandaki çocuk doktoru hepsi gidin dedi aslında yeni doğduğunda bakmıştı kafam karıştı şimdi

Kızlar göz muayenenizi oldunuz mu? Zor bir işlem mi? Sağlıkçı arkadaşlarımız da var aramızda tavsiye ediyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…