2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Evet canim her agizdan bi ses kime ne diyecegini sasyosn. Ama cagrmasan ya da bolsen siknti. Samimi kisiler bi de

İyiyim kuzum ☺ Daha önceden yazacaktım ama çok sıkboğaz etmek istemedim arayı bu kadar açma canım
Bende kaç kere yazacaktım ama hep araya birşeyler girdi.
Üşengeçlik kanıma işlemişte olabilir

Almışlardır kokuyuuu :) Adlarına sinsicat koydum
Kuş gagalar diyorum ben, son kararım

Kızlar birşey sorucam.
Ben ultrason görüntülerini mantar panoya yapıştırmıştım süslemiştim gözümün önündeydi ama git gide renkleri açılmaya başlıyor sanki. Bunları nasıl düzgün solmayacak şekilde saklayabilirim ya. 4d çıktılar sağlam ama devletteki doktorun verdikleri beyazlıyor
Mesela kardeşimin usg resimleri duruyor annem bi kutuya koymuş ama onlarda beyazlamış.

Eklentiler

• 02B154DD-05E8-4369-9563-D8EB5C7AEFB8.jpeg
    346,7 KB · Görüntüleme: 24
Fotoğrafcı bir yolunu bulabilir mi acaba.
Hee bak aklıma ne geldi. Geçen hastanede adamın biri röntgen sonuçunu istiyodu,kadında üzerindeki numarayla Türkiyenin her yerinden e nabızdan çıkarabilirsiniz dedi. Acaba ultrason görüntüleride çıkıyor mu Eğer çıkıyosa tek tek normal foto olarak mı çıkartsan

Canım geçen benimki de solmuştu üstünü bantlasak engel olur muyuz acaba?

Hic sıkma canını dün benim okuldan arkadaşlar geldi hemde çoluk cocuk 27 kişiydi. Bizim kirkimuz bile çıkmadı düşün ben mayis annesiyim. Ön hazirlik baya yordu beni ama servis te herkes bi işin ucundan tuttu oldu da bitti. Inşallah sende guzel bir şekilde atlatirsin

Orada olmuyor kuzum ilk zamanlar bakmıştım bende sadece röntgenler oluyor. Ama fotoğrafçı iyi fikir sormak lazım.
Canım geçen benimki de solmuştu üstünü bantlasak engel olur muyuz acaba?
Bilmiyorum ki kuzum ya ya fotoğrafçıya sorucam. Hava aldığı için beyszlıyor olabilir dedi LoveAndMarriage mantıklı geldi.
Bantla önüne geçmiş olabiliriz ama o da mantıklı fikirmiş:)

Dışarısı evet cnm ama kimseye daha önxe bu kdr kalabalık grup gitmemiştik ondan biraz bocalandı. Herkes çok kalabalığız diyor ama kimse ben gelmiyim bari demiyor digerlerinden bekliyorlar o yuzden birazda. Hani bizim okulda temsili 7-8 kisi gidilirdi hep. Ayarlayan arkadas dalga geciyor. Ben sana bu kdr iyi olma hep diyorum bak burda bile zarardasin diyor bakalim son gun vazgecen olacak inaniyorum. Biz baska bir gun gelirz diyenler

Canim yardim edebilecek yiyecekler acisindan var. Kv ile hazirlayip attik buzluga. O gun de gelenler hep yakin arklar arasinda evime hakim kisiler de var onlar da servisi yapar. Gorumcem sinavi olmasaydi o geldcekti ama sinavi var. Cok stres yapmiyorum ztn gelip gecer. Cinar huysuzlanmasinda tek

Saglikla buyutun bebeginizi. Evet bizim gelenler hep kadin ztn her turlu hallolur. Servisi fln dusunmuyorum hic :)

Saglikla buyutun bebeginizi. Evet bizim gelenler hep kadin ztn her turlu hallolur. Servisi fln dusunmuyorum hic :)
Biz de de bebek gormeye hep kadinlar giderdi sıra bana gelince kadinli erkekli oldu hatta ailecek gelmis bazıları ama gelsinler yaa kendimi iyi hissettim. Pazartesi de eşimin okulu gelecek seminerler bitmeden diye ben bitecem :)

Salona bile sığılmaz yani odalara dağılırlar

Evet canım sadece röntgenler varmış sana söyledikten sonra bende baktım. Kızımın küvezde çekilmiş röntgenlerini gördüm,sizinde var mı. Varsa onlarıda çıkart bak

Evet canım sadece röntgenler varmış sana söyledikten sonra bende baktım. Kızımın küvezde çekilmiş röntgenlerini gördüm,sizinde var mı. Varsa onlarıda çıkart bak
Yaaa varmışşşş

Eklentiler

• FA33A6A4-8775-4A07-A6D5-21B79942897A.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 49
Canım ben bir paket minies aldım kullandım güzeldi ama popo kısmındaki emici bölgeyi kısa yapmışlar kakası taşmıştı sizde oldumu öyle yoksa benim paket üretim hatasımıydı. Acaba
Canım sizin orada var mı bilmiyorum da burada nufus cüzdanını pvc kaplayan amcalar oluyor çarşıda.pvc kaplatsan yıllarda geçse hiç birşey olmaz yırtılmz su geçirmez falan

Var kuzu ama onlara yapılır mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…