2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bebişler son haftalarda bizde çok açlık hissi yaptı canım. Sen yinede çok güzel dikkat ettin sende azim var çabuk toparlarsın
Diyet dikkat etme falan ben şuan yapmıcam 6 aydan sonra diklat etmeyi düşünüyom kendimi öyle şartladım. Biraz vücuduma zaman tanımak istiyorum

kızlar bir arkadaşımız vardı hastanede geçirmişti hamileliğini birde kedisi vardı nickini unuttum biriniz hatırlarsa etiketlesin. Merak ettim kendisini

Bahçeme en çok sevdiğim hayvan yavrulamış. Yavrular nerden baksan 20 günlük falan ve ben daha yeni görüyorum. Fidanlarıma zarar veriyo keretalar
A April wind bilir kedileri ne çok sevdiğimi
Büyüyene kadar saklar genelde yavrularını onun için normal kuzu geç görmen.
Kedi candır gerisi heyecandır

Dikkat et aman aman
Yavruları da besleyiverirsen otomatikman kedi sahibi olacaksın. Yaparsın sen
Vicdanım el vermiyor yahu
Anaları gözümde yokta o nerden olsa bulur yolunu
Hep bu eşimin yüzünden anaları gelip duruyodu,alıştırcan verme diyip dururken bişeyler verdi şimdide yavrı sahibi olduk iyi mi
Kuşlarım var diye korkuyorum sonra beni kedi düşmanı sanmayın haaa

Ehehe birşey olmaz kız.
Görümcemde aldı kedi, onlarda da kuş var.
Kuş değil kedi korkuyor

Canim benim esim de ogretmen. Bende gecen hafta aldim 26 kisi ama sagolsnlar elimi pek biseye surmedim herseyi yaptilar. Ikramliklari da 2 cesit 1 gun onceden ben yaptim annem sarma kuzenim tatli yegenim tuzlu pasta derken 7 cesit vardi. Bugu de 14 kisi agirladm sana yardimci varsa iyi olur benim yegen cocuga bakti ben mksafrlerle ilgilendm esim surekli cay tazeledi. 1 gun onceden ev temizligi yaptim. Insan stres oluyo ama gelip geciyor

Sen olmasan hatırlayanda yok be kuzum

Senin bu mesajından sonra biraz anlamsız olacak ama iki gündür aklımdaydın yazacaktım ama hiç fırsat olmadı
bugün tam sana yazmak içim telefonu aldım o sırada biri aradı
Ben genelde çocuğu emzirirken kulaklığımı takıp arayacağım yerleri arıyorum
Bugün de dedim numarası olsaydı keşke arardım konuşurduk

kıymetimi bil ehehe nasılsın kuzum?
Şükür kuzum. Sen nasılsın
Şakasına dedim kuzu ya fırsatınız olmuyordur tahmin edebiliyorum az çok ama tabi baktım bildirim gelmiş sevindirik oldum ufaktan
Ayıpsın atayım numarayı ehehe ama günaha girmeyeyim hiç dedikodunun dibine vurmayalım sonra Yanarukk

Ya bilirim o bildirim gelince sevindirdik olma hallerini
Ben de ameliyattan çıkınca kızlar beni merak etmiştir şimdi dedim baktım kimse merak edip yazmamış
Sen numaranı yaz kuzu araşalım
Dedikodu yapmayız tarzımız değil

Çok şükür canım iyiyiz biz... Çenesini şöyle kuvvetlice açsan da öyle kavrasa..artık alıştı bebişler çünkü
Sınavların nasıl geçti?

kızlar bir arkadaşımız vardı hastanede geçirmişti hamileliğini birde kedisi vardı nickini unuttum biriniz hatırlarsa etiketlesin. Merak ettim kendisini
Bi kaç kişi daha var hiç girmeyen. Ya da arada bi bakan.
Ya işte el elden üstündür ne güzel yardım eden olduktan sonra ben de ağırlarım.. Tek sıkıntı kimin ne konuştuğu anlaşılmıyor gürültü oluyor sohbeti olmuyor

İyiyim kuzum Daha önceden yazacaktım ama çok sıkboğaz etmek istemedim arayı bu kadar açma canım

Aaa kabul etmiyorum hep merak ettim Hatta yazacakken baktım sen yazmıştın kuzum

Ehehe birşey olmaz kız.
Görümcemde aldı kedi, onlarda da kuş var.
Kuş değil kedi korkuyor
Kuşl kediyi gagalamasın sonra
Anaç kapının önünü bekliyo zaten kuşların kokusunu mu almış nedir
Benim kaçırdığım yine ne oldu
Sen ne zaman ameliyat oldun,neyden oldun,şimdi nasılsın ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…