2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hormonlar işte iyice kafayı yedi canım. 😁
Benimde çenemde çıkıyor tek tük

Kuzum bebeğe karbonatlı su vermek, ağız florasını bozabilir dilini yakabilir diye düşünüyorum. Tabi yine sen bilirsin. Bizde pamukçuk 2.ayında oldu. Normalde su vermiyordum ben.
Bir arkadaşım önermişti. çay kaşığı ile su verdim öyle geçti. Dili temizliyor ya.

En güzel bepanthol baby'den şaşma derim canım.
Ben doğduğundan beri hep onu kullanıyorum, poposuna, kızarmış boğumlarına, yüzüne vs.
Ah o hormonlar 😅 mayın tarlası gibi oldu yüzüm 😄

Hamileyken yüzümde çıkmayan sivilceler doğumdan sonra çıktı. Ergenlik yıllarımda bile sivilcem yoktu neyin nesi bunlar 😄 canımı da yakıyor iltihaplı gibi 🤷🏻‍♀️
Normalde karma bi cildim var hamileyken bir tane bile sivilce çıkmadı ne zaman eve geldim 1 hafta geçti tek tük çıkmaya başladı. Ve son yıllarda çıkanlarda iz kalıyor mor renk oluyor. 35 yaşındayım hala sivilce bitemedi bi türlü
Günaydın canlarım
Bebişler için nemlendirici ne kullanıyorsunuz
Önerilerinizi alabilir miyim 😊

Ben şimdiye kadar zeytinyağı kullanıyordum, iki gündür corasatin kullanıyorum yüzündeki kızarıklıklara

Ama genel kullanabileceğim nemlendirici tavsiyelerine ihtiyacım var 🤗
Ben çocukların ikisine de aloe vera nin losyonunu şampuanını pişik kremini kullanıyorum hiç başka ürün kullanmadım.

Normalde karma bi cildim var hamileyken bir tane bile sivilce çıkmadı ne zaman eve geldim 1 hafta geçti tek tük çıkmaya başladı. Ve son yıllarda çıkanlarda iz kalıyor mor renk oluyor. 35 yaşındayım hala sivilce bitemedi bi türlü

Ben çocukların ikisine de aloe vera nin losyonunu şampuanını pişik kremini kullanıyorum hiç başka ürün kullanmadım.
İnşallah iz kalmaz, güneş lekeleri de oluyor çünkü bende karmakarışık bi yüzüm olur artık :)

İnşallah iz kalmaz, güneş lekeleri de oluyor çünkü bende karmakarışık bi yüzüm olur artık :)
Şu an doğum güneş lekesi hepsi birbirine karıştı 50 faktörlü kullanıyorum her gün. Çatlaklar Allah vergisi... Sağlık olsun bebişlere feda olsun

Kızlar açılın ben sivilce uzmanıyım😂😂 işte herkesin bi kusuru ya da bir şey olur ya hani bendeki de sivilce mereti hiçbir zaman cildim pürüzsüz olmadı 1 tane de olsa çıktı yani güzel etkili kremler var ama şuan emzirdiğimiz için kullanamayız yumurta akı maskesi, kil maskesi tavsiye ederim limon da çok güzel söndürüyor ama yazın leke yapar dikkat edin mutlaka güneş kremi kullanın çay ağacı yağı da çok işe yarıyor tavsiye ederim☺️

Hormonlar işte iyice kafayı yedi canım. 😁
Benimde çenemde çıkıyor tek tük

Kuzum bebeğe karbonatlı su vermek, ağız florasını bozabilir dilini yakabilir diye düşünüyorum. Tabi yine sen bilirsin. Bizde pamukçuk 2.ayında oldu. Normalde su vermiyordum ben.
Bir arkadaşım önermişti. çay kaşığı ile su verdim öyle geçti. Dili temizliyor ya.

En güzel bepanthol baby'den şaşma derim canım.
Ben doğduğundan beri hep onu kullanıyorum, poposuna, kızarmış boğumlarına, yüzüne vs.

Canım nasıl veriyorsun suyu her gün mü?
Biz eşimle bayram sonrası başlayalım niye konuşmuştuk ama benim ameliyatım işleri bozdu
Teller çıkana kadar spor yapamam, sonrasında da doktor ne diyecek bakalım

Leslie eşim de çok sevdi, dans eder gibi çok eğlenceli dedi
Adam dansçı olunca ilgisini çekti 😀

Ben eşimi o kadar zorladım yapmadı😁 ama leslie nin enerjisi harika ve inceltiyor kesinlikle eskiden yapıyordum

Canım sütyen takmıyorum atletli sütyen var lcw den almıştım sıkı da değil yani en çok onda rahat ediyorum neden tekrar ettiği hakkında hiçbir fikrim yok emiyor da kanallar mı tıkanıyor artık ya da mikrop mu kapıyor? Emzirmelerden sonra 5 dk bile olsa sağıyorum canım yarında karbonatlı suyu yapıcam
Ins karbonatlı su iyi gelir Cnm.

Kızlar açılın ben sivilce uzmanıyım😂😂 işte herkesin bi kusuru ya da bir şey olur ya hani bendeki de sivilce mereti hiçbir zaman cildim pürüzsüz olmadı 1 tane de olsa çıktı yani güzel etkili kremler var ama şuan emzirdiğimiz için kullanamayız yumurta akı maskesi, kil maskesi tavsiye ederim limon da çok güzel söndürüyor ama yazın leke yapar dikkat edin mutlaka güneş kremi kullanın çay ağacı yağı da çok işe yarıyor tavsiye ederim☺

Canım nasıl veriyorsun suyu her gün mü?

Ben eşimi o kadar zorladım yapmadı😁 ama leslie nin enerjisi harika ve inceltiyor kesinlikle eskiden yapıyordum
Canım normalde su vermiyorum doktor meme emdiği için gerek yok demişti. Ama pamukçuk olduğunda verdim, gün içinde meme sonrası verdim. Günde 3 kez filan. Etkisi de oldu hep geçti. Geçince su vermeyi kestim zaten.
Karbonat ağız florasını bozup tat almasını bozabilir diye düşünüyorum.
Bende sık sık mastit oluyorum, ama benimki 2-3 gün sürüp kendiliğinden geçiyor. Sırtımda göğsümde ağrılar oluyor, şişiyor taş gibi, sızılıyor ateşle birlikte. Hatta geçenlerde ucu kanadı bile ama kendisi geçiyor benim.

Canım normalde su vermiyorum doktor meme emdiği için gerek yok demişti. Ama pamukçuk olduğunda verdim, gün içinde meme sonrası verdim. Günde 3 kez filan. Etkisi de oldu hep geçti. Geçince su vermeyi kestim zaten.
Bende sık sık mastit oluyorum, ama benimki 2-3 gün sürüp kendiliğinden geçiyor. Sırtımda göğsümde ağrılar oluyor, şişiyor taş gibi, sızılıyor ateşle birlikte. Hatta geçenlerde ucu kanadı bile ama kendisi geçiyor benim.

Karbonatlı suyu bebeğe içirmiyoruz canım
İnce bir ağız mendilini veya temiz ince bir tülbenti karbonatlı suya batırıp işaret parmağımıza dolayıp ağzının içini siliyoruz

Emzirmeden önce de memeyi siliyorum karbonatlı suyla

Kizlar bende de sivilce deil ama gebelikte kahverengi lekeler oldu. Sonra onlar acildi sariya dondu. Goren hastamisin sararmissin. Filan dio. Beyaz tenliyim bi de. Expigment madecassol fito bi de kullandigim bi kremi karistrip surmeye basladim. Ise yariyor lekelere iyi geliyor tavsiye ederim canim.

Sana da geçmiş olsun canım doktor neden tekrarlıyor ki dedi bi nedeni olmalı dedi bende düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum 😕
Merhaba kızlar ❤
Nasılsınız ?
Bugün tartılma günümdü 1 haftada 1,400kg daha kaybetmişim 😅👍🏼
Tebrikler canım kaç kilosun şuan?

Kizlar bende de sivilce deil ama gebelikte kahverengi lekeler oldu. Sonra onlar acildi sariya dondu. Goren hastamisin sararmissin. Filan dio. Beyaz tenliyim bi de. Expigment madecassol fito bi de kullandigim bi kremi karistrip surmeye basladim. Ise yariyor lekelere iyi geliyor tavsiye ederim canim.
Sağol kuzum bi bakıym ona

Sezeryanlı kızlar; dikişin üstü göbekleriniz ne alemde? Ele gelen sarkık bir göbek mi var yoksa normal toplu bir göbek mi? 🙄

X