2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ateşi henüz çıkmadı, inşallah çıkmazda. Sanki Gökçe’yi 3. Ve 5. Ayda yapılmıştı. Yarın Asm ye sorayım olmazsa.
3 5 diyen de var. Kızım da 2 ve 4 de olmuştu.
Son aşı çok ağlattı
Aşı olan tüm bebelere geçmiş olsun.
Son aşı yakan aşıymış metoş da çok ağladı korkudan bi zort yaptı dedim ki kaka yaptı herhalde. O ağlama ile ne varsa pırtlattı
ya arkadaşlar bu bdv ' de ne olaylar dönüyor şaşıp kaliyorum, film gibi
Ben de bi ara girer okurdıum şimdi anca buraya yetişiyorum
İnsallah cnm bende surekli olcuyorum en son 36.9 du yukselecek diye aklim cikiyor. Sana da gecmis olsun tatlim Allahim butun bebeklerimizi korusun
Sakinnol tatlım takibini yap elinle hissedersin zaten çocuk belli eder kendini
Şimdilik metoş da iyi uyuyor bakalım bu geceyi atlatırsak yarına bişi olmaz Allahın izniyle

Canim neden liflemeyin dedi acaba. Rotayi ben buyuk kizima yaptirmamistim dru onermemisti.buna da yaptirmam sanirim. Nerede asi oldunuz canim

Canim neden liflemeyin dedi acaba. Rotayi ben buyuk kizima yaptirmamistim dru onermemisti.buna da yaptirmam sanirim. Nerede asi oldunuz canim
Sebebini sormadım canım ama tahminimce orası kabuk bağlayacak ya ondan olabilir..
Merkezdeki yere gittik canım hastanenin oradaki... İyi ki erken gitmişiz. Bayram dolayısıyla çok gelen olmuş misafir olarak aşı yetmeyecek sandık. Çok tatlı bi hemşireydi çok memnun kaldım ölçümlerini de yaptı 8 temmuz a kontrol yazdı.

Anladim canim. Merkez de olunca kalabalik oluyor. Ben merkezdeyim ama baska mahalleye gidiyorum cunki alistim hemsireye dr a eski evim ordaydi degistrmedim. Asi icin de hemsire ben ararim ben haber vermeden gelme dedi. Bende kalca ve goze goturcem haftaya

Cnm bizede 3 temmuzda bi daha aşı var dedi ne aşısı acaba, küçük kızımın aşı kartını bulmam lazım ya da ne vurulmuş hangı aylarda diye

Kizlar Duru cok agliyor sanki cani cok yaniyormus gibi hatta o kadar cok agliyor ki kipkirmizi kesiliyor nefesi kesiliyor boyle kesintisi aglamasi normal mk ? Birde atesi 38 oldu cok korkuyorum havale gecirecek yada yan etki yapti diye zaten premature bebek cani ne ki onun
Kronolojik iki aylik olmus olsakta duzeltilmis daha iki ay degiliz neden simdi yaptilar bu asiyi anlamadim

canım onu hemen soy asi yeri kızarmış mi kontrol et,bazen asi yeri çok agrı ypip şişebiliyor buz koy oraya rahatlasın

Ben De 27 sında kalça için götürdüğümde göze de götüreceğim aradan çıksın diye....yalnız bar ya p tesi ni kalabalıktı anlatamam sanki tüm erdemli orada idi sıramız bile geç geldi içeri girip söylemek zorunda kaldım. Ben bi de kızımı KBB ye götürdüm onun içinde bekledik. Ama genel olarak doktorların yaklaşımından memnun kaldım.
Cnm bizede 3 temmuzda bi daha aşı var dedi ne aşısı acaba, küçük kızımın aşı kartını bulmam lazım ya da ne vurulmuş hangı aylarda diye
Ben de sordum 8 temmuz yazınca 3. Ayda ne aşısı car ki dedim. Yok dedi kontrol için yazdım dedi 4. Ayda aşı var dedi. Senin ki de kontrol olmasın
Canım bak yusuf da aşı oldu begonyas değil mi canım...sanırım doğduğu an sayılıyor.
38 oldu ise calpol verdin mi canım aşı yerine de bak limonçiçeğim dediği gibi tek zıbınla kalsın ve lütfen sakin ol az pencere aç hava gitsin eve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…