2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
atanamayanogretmen atanamayanogretmen canım çok çok geçmiş olsun ateş kötü ben de çok korkarım... CRP yüksek çıkmış. Bugün dinlen iyice yarın doktorun bakar inşaallah dikişlerde sorun yoktur. Tek doz aslında seni rahatlatır. İdrar da yanman falan var mıydı?

A April wind kız seni etiketliyecem diye öldüm😁 neyse ki hallettim 🙈 kuzum benim kanama sanırım bitti uzun zamandır kahverengi leke şeklinde geliyor günlük pedle idare ediyorum herkeste farklı oluyormuş
melike222 melike222 kuzum hemşire büyüme atağı geçirebilir dedi ya da mizacı öyle bilemiyorum🤔 sağlıklı olsun da bir şekilde düzene girer sanırım bezimizde bi problem yok canım

9ay 9ay canım geçmiş olsun. Kulağında konak çıktı demişsin de o sadece saçta olmuyor muydu? Sanki metoş da da çıkacak gibi saç derisi pul pul ama kalkmıyor sadece ön tarafta öyle

9ay 9ay bizde de böyle ..aynısı kızımda da olmuştu emzirirken. Anne sütü yağlı olunca böyle olur demişti bi tanıdığım. Açıkçası ben de evhamlanmadım. Sadece yanağında var. Senin ki de belki o yüzdendir sütün yağlı olduğu için olabilir mi?

Mesajı silecem ok foto ekledim ya

• Beğen
Reactions: 9ay
9ay 9ay bizde de böyle ..aynısı kızımda da olmuştu emzirirken. Anne sütü yağlı olunca böyle olur demişti bi tanıdığım. Açıkçası ben de evhamlanmadım. Sadece yanağında var. Senin ki de belki o yüzdendir sütün yağlı olduğu için olabilir mi?

Mesajı silecem ok foto ekledim ya
9ay 9ay özelden yazayım

A April wind kız seni etiketliyecem diye öldüm😁 neyse ki hallettim 🙈 kuzum benim kanama sanırım bitti uzun zamandır kahverengi leke şeklinde geliyor günlük pedle idare ediyorum herkeste farklı oluyormuş
melike222 melike222 kuzum hemşire büyüme atağı geçirebilir dedi ya da mizacı öyle bilemiyorum🤔 sağlıklı olsun da bir şekilde düzene girer sanırım bezimizde bi problem yok canım
Öyle canım gerçekten 9 gün oldu hala kırmızı kanamam var bugünde gördüğüm adet mi bilmiyorum adet sancısı başladı daha da devam edecek öyleyse eğer. Allah’tan kansızlık yoktu 🤨 Ama kaç gündür kalkınca sürekli başım dönüyor. Kanım kalmayacak bu gidişle 😀
Afedersin ilk günü akşam annem yardım etti hastanede senin çok kanaman var demişti. Annemde de öyle olmamış. Ondan dedim iyi ki depend almışım diye 😂

Öyle canım gerçekten 9 gün oldu hala kırmızı kanamam var bugünde gördüğüm adet mi bilmiyorum adet sancısı başladı daha da devam edecek öyleyse eğer. Allah’tan kansızlık yoktu 🤨 Ama kaç gündür kalkınca sürekli başım dönüyor. Kanım kalmayacak bu gidişle 😀
Afedersin ilk günü akşam annem yardım etti hastanede senin çok kanaman var demişti. Annemde de öyle olmamış. Ondan dedim iyi ki depend almışım diye 😂
Kuzum 40 ın içinde adet olunmaz benim bildiğim 40 çıktıktan sonra 41.gün adet olabilirsin ama ,adetden fazlaysa miktar bı dra görün derım,

Kuzum 40 ın içinde adet olunmaz benim bildiğim 40 çıktıktan sonra 41.gün adet olabilirsin ama ,adetden fazlaysa miktar bı dra görün derım,
4-6 hafta içinde görülebilir diyor internette bugün tam 1 ay oldu Doğum yapalı bilemedim 🤷🏻‍♀️ Bende sezeryan kanaması azalarak bitip sonradan adet başlar diye biliyorum aslında ama anlamadım hiçbir şey bu işten.
Bugün gerçekten çok geliyor sabahtan beri 2 eşofman değiştirdim hemen geçivermiş.
Bi özeldeki doktora sordurayım o zaman. Kendi doktoruma randevum 12 gün sonra çünkü 😔

Kizlar 3 gundur ayni saatlerde kasigimda (dikis etrafinda) ilk 2 gun sol tarafta bugun sag tarafta, yaklasik 10-15 dk suren siddetli batma yanma oluyor. Oyle ki kipirdayamiyorum acisindan gozumden yaz geliyor sesim de cikmiyor yani cok siddetli bir agri. Hemsire gorumcem bagirsaklarin yerlesiyordur dedi. Ama ben paranoyaklik yapiyorum acaba baska bisi mi var die. Boyle olan var mi?
Normal canım, 9 ay boyunca rahim iç organlar bağırsaklar o kadar çok yer ve şekil değiştiriyor ki.. Şimdi de yavaş yavaş hepsi eski halini almaya başladı tabi.
Ama için rahat etmiyorsa; yine de bir kontrole git.

4-6 hafta içinde görülebilir diyor internette bugün tam 1 ay oldu Doğum yapalı bilemedim 🤷🏻‍♀️ Bende sezeryan kanaması azalarak bitip sonradan adet başlar diye biliyorum aslında ama anlamadım hiçbir şey bu işten.
Bugün gerçekten çok geliyor sabahtan beri 2 eşofman değiştirdim hemen geçivermiş.
Bi özeldeki doktora sordurayım o zaman. Kendi doktoruma randevum 12 gün sonra çünkü 😔
Merhaba kuzum, valla bilemedim şimdi. Ağrında olunca adet mi görüyorsun acaba. Stresli bi dönemDen geçiyorsun,
hormonlar da tuhaflaştı tabi.
Geçen sana yazmıştım normal bende de ara kanamalar vardı diye ama senin ki kadar böyle eşofman değiştirecek kadar değildi. Herkesde farklı da olabilir tabi bilemem.
Doğumdan bir hafta sonra doktoruma kontrole gittiğimde; özellikle sormuştum kanama ne kadar devam eder diye. 60 güne kadar normal demişti. Hatta kontrole de 2 ay sonra gel tam bakalım demişti.
Endişelenme kuzum, iki seçenek var ya adet oldun ya da lohusalık ara kanaması. Sen kendini sıcak tut ayaklarını özellikle.

Tam 4.5 yıl bekledim anne olmayı..
Her anneler gününde, her bebekli bir kadın gördüğümde, etraftan olmuyormu diye sorduklarında canım çok yandı.. :KK43:
Karnıma havlu koyardım, eşimle aynada bakardık.
3 yaşında kuşum, 8 yaşında kaplumbağam, bir oda dolusu kitaplarım ve çiçeklerim var. Hepsi benim yavrularım gibi.
Ama hep eksiktim.
Şimdi Rüzgar'ımda kucağımda, tamamlandım. ❤️
Hiç olmayacak artık derken mucize gibi geldi Rüzgar'ım bana.. Allah'a şükürler olsun.. 🙏
Allahım isteyen herkese nasip etsin,
Herkes evladını sağ Salim kucağına alsın, acısını göstermesin.. 🙏
Hepimizin anneler günü kutlu olsun kızlar.. ❤️

Merhaba kuzum, valla bilemedim şimdi. Ağrında olunca adet mi görüyorsun acaba. Stresli bi dönemDen geçiyorsun,
hormonlar da tuhaflaştı tabi.
Geçen sana yazmıştım normal bende de ara kanamalar vardı diye ama senin ki kadar böyle eşofman değiştirecek kadar değildi. Herkesde farklı da olabilir tabi bilemem.
Doğumdan bir hafta sonra doktoruma kontrole gittiğimde; özellikle sormuştum kanama ne kadar devam eder diye. 60 güne kadar normal demişti. Hatta kontrole de 2 ay sonra gel tam bakalım demişti.
Endişelenme kuzum, iki seçenek var ya adet oldun ya da lohusalık ara kanaması. Sen kendini sıcak tut ayaklarını özellikle.
Kuzum teşekkür ederim bende bilemedim yarın ya sordurucam ya da doktora gidicem. Azalacak diye bakarken çoğaldı birden.
Bilgilerin içinde teşekkür ederim canım, doktorda bana azalarak biter sonra adet görürsün demişti.
Birkaç gündür hava soğuktu belkide üşütmekten oldu.

Canım bu etiketleme nasıl yapılıo hiç bilmiyrm

Kızlar sabahtan beri üç kere parol içtim
Bebeğe etki eder mi 😔
Ateşim yükselince parol içmeden düşmüyor
Nasıl sabah edicem hiç bilmiyorum 😔

Ateşli süt bebeği hasta eder mi 😔
Mecbur emziriyorum yoksa göğüslerim çok fena olur, bir de onun ateşiyle uğraşamam

X