2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Beste de önce annemin kucağındaydı hem annemin üstü battı hem koltuk. Sonra ben aldım kucağıma benim üstüme kustu yoğun bi şekilde biraz daha kalın giydirdim sonra. Çok üzüldüm ağladım bende
Sağol kuzum inşallah
Eğer yoğurt gibiyse usutmeden diye biliyorum
Yoğurt gibiydi canım ağzından burnundan geldi yavrumun
Sağol kuzum

Aynen canım hastanede fark ettim Ben de kaç kat battaniye sarmışlar en son üstüne kalın bir bak daha yüzünü bile kapatmışlar dedim Yazık ya çocuk sıcaktan ölmüştür Ben Hastaneye gittiğimde sıcaksa birkaç battaniyesini çıkartıyorum hemen ben de normalde çok giydirme yordum da annem üşüyor üşüyor diye külotlu çorap bilmem ne kat kat giydirdi

O zaman canım bezini çıkarmadan ya bu hareketi Ben de altını açarken üstüne battaniye örtüyorum öyle bekletiyorum Çünkü tekrardan yapıyor soğuk herhalde bağırsaklarını çalıştırıyor canım sen reflü yatağı al bence doktor bana muhakkak yüksek yerde yatır dedi en yastıkla yatırıyorum ya da yatağın altına yastığı koyuyorum yüksek olsun diye Sen de öyle yap İstiyorsan

Canım bizim ilk gün hastanede yapılmıştı Ona rağmen kanama yaptı işte tekrar K vitamini yapılması lazım bilmiyorum Doktor çok önemsedi olursa muhakkak getir demişti ma 2 İğneden sonra kesildi Bence sen de ihmal etme götür canım olmazsa Eşinizin alsın

2 çocukla doçentlik vermek çok zor olur mutlaka sana yardımcı birisinin olması lazım şuan bebekle 1 satır yazı okuyamadım ben telefon hariç bende yalnızım

Canım bize hastaneden alkol karışımı vemişlerdi o çok iyi geldi sende bi krem alsan? Biz annemle ilk banyosunu yaptırmıştık o zaman kordon bi garip olmuştu korkmuştum sonra o karışımdan kullandım hemen düştü
Canım yedirdikten sonra hemen yatırıyor musun ? Biraz kucağında dik pozisyonda tutup sonra yatır belki kusmaz

canım bi makale eksigim kaldı, onu yazabilsem dosyami vericem, bu arada ben temmuzda ise başlıycam, o zaman annem gelecek, eylülde de bi ay yıllık izin kullanıcam, yada ağustosda başlıycam ama yıllık izni ne zaman kullansam karar veremedim

Günaydın kızlar

Uyuyup uyanmaktan sarhoş gibiyim artık gözlerim sızlıyor hanfendi emzik tutmadığı için benim meme ona oyuncak oldu emiyor emiyor bırakıyor memeyi, meme yüzüne gelecek şekilde uyumaya bayılıyor sonra aradan 10 dk geçiyor bir kızgınlık bir aranma tekrar meme emiyor uyudu diyorum yerine yatırıyorum uyanıyor hoop tekrar omzuma alıyorum orada uyuyor sonra yerine...

Çok da küçük kıyamıyorum ağlamasına gerçi şuan uyku eğitimini alır mı onu da bilmiyorum

Canım hali hazırda üniversitede çalışıyorsan okulda vaktin olabilir ders çalışmaya ama akademik kariyerin en zor sınavını ne çocuksuzlar bile tek seferde veremiyor allah yardımcın olsun

Canım hali hazırda üniversitede çalışıyorsan okulda vaktin olabilir ders çalışmaya ama akademik kariyerin en zor sınavını ne çocuksuzlar bile tek seferde veremiyor allah yardımcın olsun
yok kuzum sınav sonra, ben sadece dosya vericem, yani temel kriterleri tamamladığımi gösteren dosya, şu an yard doç kadrosundayim ama artık vermem lazım dosyayı, kadro ne zaman gelir ne zaman sınava girerim kim bilir... benim çocukta sürekli emiyor ama ben emerken yazmaya alıştım artık, umarım telefon zarar vermez

Anladım canım bende öyle emerken yazıyorum hep artık meme uçlarım biber gibi yanıyor inşallah telefon da zarar vermiyordur

Kızlar daha önce doğum yapanlar benim doğumdan snra göbeğim karardı, bu böyle mi kalıcak, açılır eski haline doner mi, bide bu doğum çizgisi kalıcı mi gider mi, bide göbeğim eriyor da ama henüz eskisi gibi diil eski haline doner mi

Canim kilosu 2400 ken kac cc veriyordun hatirliyor musun ? Bizim kontrolumuz bir sy sonra ben su an 40 cc veriyorum az mi cok mu bilemedim
Normal canım bende uzun süre 40cc verdim. Kaç saatte bir 40cc yiyor peki

Canım ilk doğumum ama çizgi gider diye duymuştum. Sende göbek var bende kalça en zor eriyen yerden kilo aldım gebelikte kalıcam böyle galiba

M muttervonmarienkaefer LoveAndMarriage kızlar nasılsnız? Nasıl gidiyor? Denk gelemedik sanırım

Canım son zamanlarda çok fırsatım olmadı giremedim ben ya da girsem de yazamadan çıktım okuyamadım sayfaları. Misafir fln geliyor :) hastane işleri vs vardı. Çınar çok gazlı ve çok ağlıyordu derken bbiraz zor geçti. Sen nasılsın? İpek kızımız nasıl?

İyiyiz kuzum şükür sen nasılsın ? Gaz çıkarmaya çalışıyoruz yavrum kendini sıkmaktan kırmızı oldu artık
Ayy aynı durum bizde de var kuzum. Mahvediyor bizi. O kdr çaresiz hissettiriyor ki. Katıla katıla ağlıyor birde.

Tatlım yolunda yoğundum biraz son zamanlarda. O yüzden giremedim. Sen nasılsın?

Ay benim de çok koyu. Hatta doğum çizgisi daha karardı sanki :) ama geçiyor cnm. Ablamdan biliyorum. Benim karnımda kalmadı aslında ufak bişi kaldı ama spor istiyor. Daha korse de almadım. Sıkılaşması lazım böyle çok çirkin:)

Kızlar biz baya mama ağırlıklı gidiyoruz. Sütümü sağıyorum da ama çok az geliyor. 15-30 cc arası.. ki bizim sıpa artık 60-90 cc içiyor. Haliyle yetmiyor. Neyse ki toparlamaya başladı. Biraz kilo aldı. İyi olacak inş. Kalça ultrasonunu çektirdik. Böbrek biraz büyük ama sorun yok dediler sadece.
Size bir sorum var. Ben saçlarımı hiç boyatmadım. Ve çok uzun saçlarım. Kestirmek istiyorum. Kestirmişken de boyatmak istiyorum sizce erken mi? Çocuk açısından? Ama bayramdan sonra çalışmaya başlıcam. Saçlarım aşırı beyazladı

Geçen gün yusufu devlet hastanesine götürmüştüm fikir alayım fıtikla ilgili birde prada muayne olsun diye. Doktorun kapıda bekliyordum çocuk cerrahi de. Bir kız elinde yeni doğmuş küçücük bebekle içeri girdi yani lise öğrencisine benziyordu sağlıkçı staj yapanlara . Koridor ana baba günü o kalabalığın içinde bebeği çıplak bir şekilde bir beze sarmış hani ameliyathanede kullanılan yesil bezlere. Çocuğun ayakları kafası kolu dışarda sadece göbeği kapanmış. Doktora getirdi gösterdi doktorda çıkarken ayağını ört bari kızım dedi.

Inanın şok geçirdim kimbilir hangi ananın evladı kuveze bırakmış ne bilsin ki çoluk çocuğun elinde o halde geziyor hastaneyi.

Ben de Daha boyatmadim cnm. Bekliyorum hiç zamanım yok;(

Canım ilk doğumum ama çizgi gider diye duymuştum. Sende göbek var bende kalça en zor eriyen yerden kilo aldım gebelikte kalıcam böyle galiba
Veririz ıns canm. Kaç kilo aldin gebelikte. Doğumda kaçı gitti kaçı kaldı peki. Sen emzirmeyi bırakmıştın dimi daha çabuk verirsin canm

Kıyamam kuzucuklara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…