2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bana da mı öyle oluyor acaba dün gazdan kıvrandım bende bugün tam rezene içecekken misafir geldi içemedim ve gazım yok yarın da içmeyim bakalım denemek lazım

Sen esmer mısın canm. Bizde de öyle. Eşim bildigin pamuk gibi bembeyaz. Ben esmerim. Bebisim de esmer doğdu hala da 20. Gün esmeriz bizde
Evet canim esmerim. Kizlar bize cekmis :) ten rengi ayni mi canim ? simdi kırmızımsı pek anlamiyorum

Doktora git tabii ihmal etme...bende de ilk zamanlar oldu ağrıdı günde 10 kez krem sürdüm belki. Sonra sonra geçti hatta geçen hafta süt kabarcığı çıktı her iki mememde de. Burada da paylaştım. 3 gün sonra patladı ve şimdi o patlayan yerden fışkırıyor. Yani aslında iyi birşeymiş ama o 3 gün ne sızladı canından can çıktı... Ama sabrettim yine de emzirdim. İnşallah senin ki de ciddi birşey değildir canım.
Canım ben su; ananaslı maltana rezene içiyorum bi de tahin helva başka bişi yapmıyorum

Canım yaaa Cem yılmaz bile der...erkekler televizyon izlerken bişey anlatmayın söylemeyin önünden geçmeyin. çünkü sizi dinlemezler bişi sorduğunuzda hı hı derler sırf siz susun diye..eşin de belli ki seni dinlemek istememiş sen de öyle diyince terslemiş.... Eşlerimizin bizi anlamasını beklemeyeceğiz kuzum maalesef bunu anlayacak erkek de çok az... Canını sıkma takma kafana eşini. geç içerde emzir bırak o yanına gelsin sorsun düşünsün
Bana da mı öyle oluyor acaba dün gazdan kıvrandım bende bugün tam rezene içecekken misafir geldi içemedim ve gazım yok yarın da içmeyim bakalım denemek lazım
Ben her gün 1 fincan içiyorum. Acaba var olan gazı ortaya çıkardığı için mi kıvrandırıyor ki

Bizim ki sırtından gıdıklanıyor :)
Büyüdükçe daha ne sesler çıkaracaklar Anne diyeceği günleri de göreceğiz İnşaallah
Bugünde sancımız var kuzum kakası yeşil..
dün çok kötüydü bugün daha sakin. Bakalım geceyi nasıl geçiricem.
Siz nasılsınız bugün? Sizin kaka da sancılandğında yeşile dönüyor mu?

Bizdede var canım ben silmeye calışıyorum orayı

Canim 39 gun oldu geçmedikafayı ymek uzereyim, hrm doya doya emsin istiyorum hem emme vakti hic gelsin istemiyorum. Ne zor bir acıdır bu. Yarin gidicem doktora, hayirlisi bakalim.

Bilmiyorum ki bugün içmedim rahatım tesadüf mü acaba :) böyle şeyler bana ters etki eder genelde bu da öyle olmuş olabilir

merve teacher adı ne oldu kızının kararsızdın sanki merak ettim bak
Evet canim bir türlü karar verememiştik :) Ela Kübra olacak insallah. Ela yi ben seviyordum Kübra yi da babasi istedi.
Sen nasilsin ?bebis nasil? artik siz düzeni oturtmussunuzdur .Saatleriniz düzene girdi mi

Kızlar bebeklerinizde ne gibi özellikler oluşmaya başladı
Benim bebeğim başının okşanmasına bayılıyor mest oluyor resmen sürekli gülümsüyor yanağını okşadığımda saçlarına dokunduğumda. Bana çok dikkatli bakıyor ve sürekli onla konuşulsun istiyor çok dikkatli dinliyor.sustuğumda mızıldanıyor.kucağıma alıp evde dolaşmayıda çok seviyor.uyuya kalıyor öyle.25 günlüğüz .gazınıda kıyafetliyken çıkaramıyor çıplakken ard arda çıkarıyor gazını

Evet canim bir türlü karar verememiştik :) Ela Kübra olacak insallah. Ela yi ben seviyordum Kübra yi da babasi istedi.
Sen nasilsin ?bebis nasil? artik siz düzeni oturtmussunuzdur .Saatleriniz düzene girdi mi
Adıyla yaşasın Ela, aklında vardı hatırlıyorum :)
Eh işte canım belli olmuyor hala saati saatini tutmuyor. 40ı çıkana kadar değişir daha dediler

Biogaia gaz damlası kullanan oldu mu ? Bugün farklı olarak bi onu verdim sabahtan beri uyandıramıyorum Beste’yi. Dürterek emzirmeye çalışıyorum az az emiyor onda da uyuyor. Damla mı uyku yaptı anlamadım ki

Evet canim esmerim. Kizlar bize cekmis :) ten rengi ayni mi canim ? simdi kırmızımsı pek anlamiyorum
Aynen canm hatta bazıları iyice esmerlesti diyolar benden de esmer bebegim . Ilk basta kırmızı idi ama yine de esmer olacağı belli idi, doktora sormuştuk hatta esmer mi diye doktor bakti en fazla kumral olabilir baba gibi olmaz demisti

Adıyla yaşasın inşallah ,hastaneden memnum kaldın mı cnm hangi dr denk geldi doğuma
Canm dogum sirasinda iyi davrandilar Allah icin. :) o sanciyla inlettim ortalığı ama birsey demediler. O gun fatih sinan hocaydi galiba.biraz yasli iyi bir hoca o nöbetciydi ama sezaryana gitti asistan hocalar doguma girdiler. ama gayet güzel dogurttular.
Birisi üstüme cikti bebegi itmesi gerekti. yukardan bastırdı.
dikiş baya attilar falan ama o da onların suçu degil mecbur olacaktı heralde. tek kisilik odada kaldik annem yanımdaydı. hamdolsun atlattık ya. Baya evhamliydim biliyorsun hastane hususunda. Cok dua etmistim iyi insanlara denk geleyim diye

Adıyla yaşasın . iki isim de çok güzel
Oyy kuzum maşallah. Biz de gezecez hep. yatırınca çığlığı basıyor.ben zaten ince giydiriyorum karnına daha iyi masaj yapılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…