2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İlk kez bugün verdim. Çünkü 2 gündür zorlanıyordu...arkadaşım tariş in önerdi ama o evde yoktu
Ben zaten yağ konusunda çok hassasım manisa akhisar ın soğuk sıkım ve sızmasını kullanıyorum. Yarım çay kaşığı sızma dan koydum. Soğuk sıkım ağır gelebilir diye. Az önce de yine tam dolu dolu kaka yaptı sanırkm rahatlattı bağırsaklarını

Benim bebek mayisa geçiş yapacak sanırım :) bunaldim galiba gelmesini cok istiyorum.
Bu arada annen ve kv ikisi bir arada uyum icinde çalışabiliyorlar mi :) valla öyleyse ikisi de süpermiş .Cok imrendim❤✌

Arkadaşlar bişey sorucam sizler göz muayenesine götürdünüz mü ? merve teacher kontrole gidiyomusun 40 haftayı doldurd
un, ne dıolar
yarin tam 40 hafta olacak canim
carsamba gideceğim. dun gece sabaha kadar cok hafif karin agrilarim oldu .Sevindim bende acaba şiddetlenip gelir mi diye :) ama gündüz yine durdu yaa. Bu kiz gelmiyor

Canım benim de arkadaşımın kendilerine yaptığı zeytinyağı var sıfır asit. Onu kullanırım olmadı. Bir deneyeyim. Sen günde kaç kere mama veriyorsun peki kaç cc? Bir de hangi marka? Ben aptamil aldım 30 cc yapıyorum 7 kere fln veriyorum. Güya azaltacaktm ama sanki bizimkinin yeme ihtiyacı arttı azaltamadım.

Benim bebek mayisa geçiş yapacak sanırım :) bunaldim galiba gelmesini cok istiyorum.
Bu arada annen ve kv ikisi bir arada uyum icinde çalışabiliyorlar mi :) valla öyleyse ikisi de süpermiş .Cok imrendim❤✌
İyice sabırsızlanıyor insan canım haklısın :)
Nerdeee uyum falan yok Sanki onlar lohusa depresyonunda
En uzun hamilelik 1 sene 10 gün sürmüş rekoru kırma

Arkadaşlar bişey sorucam sizler göz muayenesine götürdünüz mü ? merve teacher kontrole gidiyomusun 40 haftayı doldurd
un, ne dıolar
Göz muayenesi 2.ay muayenesinde yapılacak dediler bize. 48 günlük olduk.
12 gün sonra kontrolü var.
Çok dikkatli bakıyor ben onunla konuşurken severken filan, beni izliyor, ama bazen de hiç odaklanmıyor.
Merak ediyorum bende görme olayını.

İyice sabırsızlanıyor insan canım haklısın :)
Nerdeee uyum falan yok Sanki onlar lohusa depresyonunda
En uzun hamilelik 1 sene 10 gün sürmüş rekoru kırma
1 sene 10 gün Aman Tanrım didim
Neyse bu sefer ağzımı açmayım başıma gelir falan Allah muhafaza :)
Sen o ikisinin arasında falan aman ha diyim kalmamaya çalış. Ne olur ne olmaz .Biri anne biri kayınvalide. Atom bombası etkisi yapar.
iyi geçinseler bile temkinli olmakta fayda var

H Heart of Gold
Canm sen demistin galiba kadinin biri 45 haftada dogurmus diye ben ona cok gülmüştüm. Ben simdi 40 haftayim gelen giden yok:) acaba günaha mi girdim
Tövbeler tövbesiiiiiiiiiiii.
Canim senin günün doldu mu.bende en dondayım diyordum ama benimki erken gelenlerden oldu.sanirim kendiliğinden en erken gelen bebek oldu

Napsam olmuyor ki uyansa bile geri siziyor memede agzida meme emmez filan... sariligimiz 14.8 cikti 3 gunluguz ve su an küvozdeyz kizlar 2 saate bir emzircm. Emse 1 gun beklicektm ama malesef. Mesela ilk 2. Saatin sonunda 10 dk emdi ve sizdi. Dr 20 dk emmeyi yeterli buluyor biz yarisini emebiliyoruz. 10 dknin 8 dksi verimli gecer anca onda da. 24 saat beklicez

un, ne dıolar

Bizim burası Allaha emanet ya. Tek bildiğim 1.ay dolarken işitme testi...2.ay dolunca kalça ultrasonu

Göz ile ilgili hiçbişi denmesi ? Ne zaman yapılıyormuş?
H Heart of Gold
Canm sen demistin galiba kadinin biri 45 haftada dogurmus diye ben ona cok gülmüştüm. Ben simdi 40 haftayim gelen giden yok:) acaba günaha mi girdim
Tövbeler tövbesiiiiiiiiiiii.

Evet canım ben demiştim. İnstada gördüm Dr.zahide küçük bi post paylaşmıştı onun altına yorum yapmış. İnanamamıştım ama olmuş :) yorumuna kahkaha attım Allah iyiliğini versin
Canım ben 60 veya 75 cc veriyorum günde 3 kez. Bir kez de sağdığım sütü 60 cc veriyorum. Onun dışında emziriyorum. Aptamil pronutra kullanıyorum... Arkadaşıma doktoru aptamil conformil alın demiş gazlı bebekler içinmiş. Acaba elimdeki bitince denesem mi diye düşünüyorum.

Canım fototerapi ye mi aldılar 14.8 ile

Canim masallah istahli bir yawrun var. Ben de sutum fosurdarken ah icse 5 dk daha diye sizlaniyorum. Zor ama benim ilk kiz da durmazdi meme kucak cok zor sirt bel agrisi olarak kaldi bende.
Emzik konusunda agzina tut kendi alsin cok agzina itme ve emzige pekmez sür. itse de tiksinir gibi olsa da tekrar tekrar yap ben ilk kizima oyle yapmistim. Hatta gorumcem destek olmustu alisti gitti sonra emzik kurtaricidir ins alir canim

Canım daha çok küçük yoruluyordur. Zamanla artıyor süre. Şekeri düşünce de uyku daha çok oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…