2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım daha çok küçük yoruluyordur. Zamanla artıyor süre. Şekeri düşünce de uyku daha çok oluyor.
Oyle diolar. Yani ama benim 2. Bebegim ilkini dogumdan sonra bile memede 1 saat tutsam emerdi ne bilim her cocuk bir olmuyor. Yani sesini duyamiyoruz kan alinca aglar normalde di mi yok anam bi vizirdadi sustu ben sok... uyuyor hanim

Evet 15 sinir dedi 2 dr da. beklemenin anlami yok dediler. ozel sonra da devlete geldim. devlete yatirdim. Evimin ust sokagnda devlet hast. Yarin da kan alcaklar nasilsa yatmasi en mantiklisiydi
Her hastane farklı demek ki...benim gittiğim yerde sınır 20 idi... Perşembe 14.5 çıktı mesela normal dedi
Yarına toparlanır hiç merak etme...mesela beni almadılar sadece süt sağıp vermemi istediler
Tedaviyi 2 saatte bir bölmek istemediler. Eğer seni de almazlarsa mümkün oldukça sağ canım ağrı yapmasın

Canim bebegin gunune gore degisiyor yatis degeri. Mesela ilk 3 gunlukken 17 20 dedi. Sizinki 3u bitirmis 4 ten aliyor 15 17 arasi yatis olur dedi. yok kuzum ben yanindayim burda yaninda kalabiliosun koridor sonunda da anne oteli odasi var ama biz ozel oda actirdik görumcem hemsire olunca. Yattigindan beri yanindayim alisana kadar gitme dediler. Durmayinca da arayip cagiriyolarmis canim. Isiga zor alisti ama uyudu sukur birazdan odaya gecicem.

Tek tek alıntılayamadım arkadaşlar, 30 gün dolmadan yapılması lazım demişler, 2 ayında kalça için çağırdılar, kardeşimin kızı acıbadem de doğdu bildiğim onada yapılmadı göz

Ne güzelmiş canım yanında olmak iyi gelecektir. Emzirebilirsin de hem. Tanıdık birilerinin olması çok büyük şans. Bizim de var Allah razı olsun hepsinden en zor zamanımızda çok yardımcı oldular

Tek tek alıntılayamadım arkadaşlar, 30 gün dolmadan yapılması lazım demişler, 2 ayında kalça için çağırdılar, kardeşimin kızı acıbadem de doğdu bildiğim onada yapılmadı göz
Peki direk göz hastalıklarına mı gidiyoruz nasıl olacak...ya ben hiç hatırlamıyorum kızımda ne zaman ne yaptırdık

Bencede sen doğurana kadar sus
Sorma ya kaldım bile Zor oluyor valla herkes kendi isteği olsun istiyor. Sağolsunlar yine de çok faydaları dokunuyor
Yuhhh..insan mı 1 sene 10 gün süren
Bende şaşırdım çocuk ilkokula gider gibi doğmuştur

Peki direk göz hastalıklarına mı gidiyoruz nasıl olacak...ya ben hiç hatırlamıyorum kızımda ne zaman ne yaptırdık
Biz doğum yaptığım hastanenin yenidoğan druna gidiyoruz aynı hastanede yapacaklar göz muayenesini ama ben yaptırmıycam Allah esirgesin zaten bişey olsa 3 yaşdan önce müdahale edilmiyomuş, benim diğer iki kızımda da yapılmadı göz, hatta işitme testi bile yapılmadı, her hastane yaptırmıyo galiba gözü, eğitim arastırma bizim hastane galıba ondan herşeye bakıyorlar

Canim senin günün doldu mu.bende en dondayım diyordum ama benimki erken gelenlerden oldu.sanirim kendiliğinden en erken gelen bebek oldu
Benim günüm doldu canim ya,yarin tam 40 haftayiz. Takvim falan da kalmadi artik :)
Evet aslinda senle fullmoon19 bana cok yakındınız ama erken davrandi sizinkiler :) sizin 40 iniz gelecek biz daha bekliyoruz

yarin tam 40 hafta olacak canim
carsamba gideceğim. dun gece sabaha kadar cok hafif karin agrilarim oldu .Sevindim bende acaba şiddetlenip gelir mi diye :) ama gündüz yine durdu yaa. Bu kiz gelmiyor
Ayy çarşamba belki yatış yaparlar sana ,40 haftan dolduğu için, doğumu en çok isteyen kişi olarak bu foruma adını yazdırcan

canm bizim hastanenin yenidoğan doktorundan memnunmusun?

Benim günüm doldu canim ya,yarin tam 40 haftayiz. Takvim falan da kalmadi artik :)
Evet aslinda senle fullmoon19 bana cok yakındınız ama erken davrandi sizinkiler :) sizin 40 iniz gelecek biz daha bekliyoruz
Valla ben kendi dılımle ettim erken doğuracam diye dıye, eşime hep dıodum faxla dedim galıba 23 gün önce geldi benim kuzu

yaaaaa yokkk kendisi gelsin yatirmasinlar beni .Ondanda korkuyorum
Benim yattığım gece bi bayanı 40 haftası dolmuş diye yatırmışlardı ama 40+ kaçtı bilmiyorum o yüzden dedim, bella gibi atanamayan öğretmen gibi bakarsın seninde bugün yarın başlar doğum, inş hayırla gönlünden geçen olur

Nasil doğurdu peki gördün mu :) yani sanciyla mi baslattilar onuda

Nasil doğurdu peki gördün mu :) yani sanciyla mi baslattilar onuda
Bi hap gibi bişey yerleştirdiler alttan dedi, sabah karşı başlatırız doğumu demişler, sonra sabaha karşı odasına gittim nst bağlıydı sancı çekiyodu sordum suni sancımı verdiler diye yok vermediler dedi, galıba o hap gibi şey başlattı doğumu

Arkadaşlar bişey sorucam sizler göz muayenesine götürdünüz mü ? merve teacher kontrole gidiyomusun 40 haftayı doldurd
un, ne dıolar
Canım bize doktor 1 ay sonra göz muayenesi yaptırın demişti şimdi göz muayenesini kim yapacak? Göz doktoru mu?

Kızlar şükürler olsun kavuştum defneme Hala inanamıyorum benden böyle bi güzellik çıktığına Şuanlık babamıza benziyoruz. Şükür sütüm var kuzumda hemen tuttu, ilk kakamızıda yaptık. Müsait bi zamanda ayrıntılı anlatıcam herşeyi, herkese teşekkürler şimdiden.

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…