2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Veriyorum canım aç kalıyor yoksa kaşıkla falan olacak gibi değil. Sütüm yediğime içtiğime göre değişiyor herhalde miktarı :) inşallah kesilmez sürekli sağmaya çalışıyorum
Bende hep Sagdim kesilmedi ama sanki memeden içmeye başlayınca cogaldi biraz daha.sariligina yazmistim darlığına yazmis😂😂sersem gibiyim ne yazdığımı gormuyorum😜
Sütüm olsun diye yemekten kilo aldim.hamilelikte almadigim kiloyu 25 gunde aldim🤣🤣

Bende hep Sagdim kesilmedi ama sanki memeden içmeye başlayınca cogaldi biraz daha.sariligina yazmistim darlığına yazmis😂😂sersem gibiyim ne yazdığımı gormuyorum😜
Sütüm olsun diye yemekten kilo aldim.hamilelikte almadigim kiloyu 25 gunde aldim🤣🤣
Bebişler pompadan daha kuvvetli çekiyor canım benimki ilk günler 3-4 kez meme tuttu çok fark var hissettim onu o yüzden artmıştır :)
Bende öyleyim şu an zaten kilo aldım giderek şişecek gibiyim 😂

Kuzum iyiyiz şükür, meme almıyor maalesef alışamadı

Canım bazı bebekler yxun süre reddedebiliyor.
Sağlık olsun. Stres yapma yaptıkça çocuk da geriliyor. Ben de sağ göğsümü veremiyordum.. bu haftasonu vermeye başladım. Solu alabiliyordu sağda kan ter içinde kalıyorduk.

M muttervonmarienkaefer Canim iyi olmaya calisiyoruz bugunumuze hamd olsun. Daha cok minik oldugumuz icin hicbir testten gecemedik sadece topuk kani verdik. Gaz sancimiz ve aglamalarimiz disinda su an sukur bir problemimiz yok :) Beni sorarsan da gunluk bir iki saat uykuyla ayakta durmaya calisiyorum insallah saglikla bu gunlerin de duzelmesini kizimin buyumesini bekliyorum. Sen nasilsin canim ?

Canım bizde aynıı. Uykusuz kaldık çokca. Gaz değil sanırım kaka problemimiz var :) kakasını yapamıyor maalesef. Çarşamba dojtora gdcz bklm ne dicekler.. büyücekler öyle böyle kuzum merak etme..

Sağlık olsun. Stres yapma yaptıkça çocuk da geriliyor. Ben de sağ göğsümü veremiyordum.. bu haftasonu vermeye başladım. Solu alabiliyordu sağda kan ter içinde kalıyorduk.

Canım bizde aynıı. Uykusuz kaldık çokca. Gaz değil sanırım kaka problemimiz var :) kakasını yapamıyor maalesef. Çarşamba dojtora gdcz bklm ne dicekler.. büyücekler öyle böyle kuzum merak etme..
İster istemez stres yapıyorum kuzum ama yapacak bişey yok inşallah alır benimki de 🙏

Bebişler pompadan daha kuvvetli çekiyor canım benimki ilk günler 3-4 kez meme tuttu çok fark var hissettim onu o yüzden artmıştır :)
Bende öyleyim şu an zaten kilo aldım giderek şişecek gibiyim 😂
Kızlar kesinlikle emmesi sağmaktan daha çok süt yapıyor ben başlarda daha çok sağıyordum ama şimdi daha çok emziriyorum LoveAndMarriage LoveAndMarriage kuzum bir de akışına bırak kesinlikle şuan için sütünü düşünme stres olursun ve bu da sütüne yansır ben başlarda her gün ağlıyordum şimdi akışına bıraktım daha iyi oldu☺️

Canim benimkide öyle Sen uyanmasını bekleme sağ ve biberonla ver o kadar saat ac kalır.iki saatte bir muhakkak sağ sütünü.uyanincada meme verirsin.suan bende sağıyorum geceleri uyanmıyor
Oğlumda özellikle gece uykusuna alışsın diye 8 gibi emdi yattı diyelim 10 da besıkten almadan biberonla gene sağdığım sütten veriyordum uykuya devam edip gece uykusuna devam ediyordu

Veriyorum canım aç kalıyor yoksa kaşıkla falan olacak gibi değil. Sütüm yediğime içtiğime göre değişiyor herhalde miktarı :) inşallah kesilmez sürekli sağmaya çalışıyorum
Canm sen evindemisin ? yoksa annen geldi mi yanina? Nasil oldun iyilestin mi

Kızlar merhaba,
sürekli memede, memede uyanıp uyuyor, ağzından çıktığı an bağırıyor.
Süt azaldığında çığlık atmaya başlıyor. :KK43:
Foşur foşur emmek istiyor.
Bir o kadar da gazımız sancımız var. :KK43: Kusuyor da hep fazlasını..
Başedemiyorum. :KK43: sırtım ağrıyor artık sürekli kucakta.
Doktorumuz emzik tavsiye etti, memeyi unutsun biraz dedi.
4 farklı çeşit emzik denedim ama almıyor. Midesi bulanır gibi yapıp diliyle itiyor. Ne yaptıysam aldırtamadım. Alıştırmak için ne yapabilirim? Önerisi olan var mı?
Canım avent ultra air emzik denedin mi, benim bebeğim direkt tuttu onu

Bizimki de kakayı başlarda iyi yapıyordu zorlanmadan. Ama mamayı arttırınca zorlanmaya başladı. Yine yapıyor ama kıvranarak...bu sabah mamasına zeytinyağı koydum. Sonra da emzirdim tek seferde zorlanmadan yaptı

Oğlumda özellikle gece uykusuna alışsın diye 8 gibi emdi yattı diyelim 10 da besıkten almadan biberonla gene sağdığım sütten veriyordum uykuya devam edip gece uykusuna devam ediyordu
Ben de öyle yapıyorum. Ama kaka yaparsa uyanıyor o yüzden telefon ışığını açıyorum karanlık olsun diye

Kızlar kesinlikle emmesi sağmaktan daha çok süt yapıyor ben başlarda daha çok sağıyordum ama şimdi daha çok emziriyorum LoveAndMarriage LoveAndMarriage kuzum bir de akışına bırak kesinlikle şuan için sütünü düşünme stres olursun ve bu da sütüne yansır ben başlarda her gün ağlıyordum şimdi akışına bıraktım daha iyi oldu☺
Biraz daha rahatım kuzum. Şimdilik sağıyorum bakalım dediğim gibi sütüm kesilmezse böyle devam edicez yapacak bişey yok. Denemeye de devam ediyoruz ama eskisi kadar zorlamıyorum. Zorladıkça ters teptiğini fark ettim tenimi hissedince ağlamaya başlıyordu artık. O yüzden zorlamadan teklif ediyor gibi yapıyorum mecburen
Canm sen evindemisin ? yoksa annen geldi mi yanina? Nasil oldun iyilestin mi
Evdeyim kuzum kv ve annem var gece biri gündüz biri yardımcı oluyor sağolsunlar. Daha iyiyim bende gün geçtikçe toparlıyor insan. Sen nasılsın ? Senin bebiş mayıs bebeği olacak sanırım :)

Maşallah canım çabuk atlatıp toparlanmışsın :) benimde ara ara düşüyor heralde 2.elime geldi.
Çocuk doktorumuz küvezde kaldığı için huzursuz seni arıyor devamlı demişti,ablamda aynısını söyledi yeğenimde 1 hafta küvezde kalmıştı. Şimdi sende söyledin gerçekten öyle anneyi arıyor devamlı.
Çok şükür iyiyiz canım gaz sancısıda olmasa :) hırıltılı nefes alıyor dünde birkaç defa öksürdü yarın farklı bir çocuk doktoruna götürücez
Cnm bizim bebekler aynı gibi bizdede biraz hırıltılı nefes alma var ve arada öksürüyor tükürügünü yutuyor ondan öksürüyor gibi geldi

Denemedim birde onu deneyeyim kuzum alır umarım
Cnm bizimkinide küvezde alistirmislar emzige azda olsa rahat ediyorum yoksa beimkide sürekli göğsümde veriyorum bir zaman sonra düşüyor ama tekrar veriyorum Beşigin arasından Dikişlerim yüzünden çok kalkamiyorum ben avent aldım 2 li hatta biri mavi biri yeşil beimkide verdiğimde bazen oguriyor sinra agliyor tekrar deniyorum alıyor

Cnm bizimkinide küvezde alistirmislar emzige azda olsa rahat ediyorum yoksa beimkide sürekli göğsümde veriyorum bir zaman sonra düşüyor ama tekrar veriyorum Beşigin arasından Dikişlerim yüzünden çok kalkamiyorum ben avent aldım 2 li hatta biri mavi biri yeşil beimkide verdiğimde bazen oguriyor sinra agliyor tekrar deniyorum alıyor
Bakkal emziğini dene diyorlar ama onu nereden bulacağım bilmiyorum. 🙄
Hiç alışacak gibi durmuyor. İnatla öğürüyor 😕

İster istemez stres yapıyorum kuzum ama yapacak bişey yok inşallah alır benimki de 🙏
Tahmin ediyorum cnm. O kaygılanma süreci artık hep içimizde olacak. Acaba eksik mi yapıyorum. Acaba yanlış mı yapıyorum.. bu olmasa başka bir şeye takılırdın ztn :)) öyle oluyor. Sağlıklı olsunlarda tek 💕

Bizimki de kakayı başlarda iyi yapıyordu zorlanmadan. Ama mamayı arttırınca zorlanmaya başladı. Yine yapıyor ama kıvranarak...bu sabah mamasına zeytinyağı koydum. Sonra da emzirdim tek seferde zorlanmadan yaptı
Canım ben mama da versem emziriyorum üstüne. Ama yok yani :KK43: peki her gün mü veriyorsun zeytinyağı? Dokunursa diye korkuyorum ben. Gerçi doğal olduğuna emin olduğum bir yağ. Kalp doktorları bile tavsiye ediyor. Bebeklere bile verin damarları yumuşatır diye ama :KK43:

Tahmin ediyorum cnm. O kaygılanma süreci artık hep içimizde olacak. Acaba eksik mi yapıyorum. Acaba yanlış mı yapıyorum.. bu olmasa başka bir şeye takılırdın ztn :)) öyle oluyor. Sağlıklı olsunlarda tek 💕

Canım ben mama da versem emziriyorum üstüne. Ama yok yani :KK43: peki her gün mü veriyorsun zeytinyağı? Dokunursa diye korkuyorum ben. Gerçi doğal olduğuna emin olduğum bir yağ. Kalp doktorları bile tavsiye ediyor. Bebeklere bile verin damarları yumuşatır diye ama :KK43:
Öyle kuzum sürekli bi endişe içimizde :) inşallah sağlıkları yerinde olsun her şey düzene girer ❤️

X