2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Haklısın hiç bir şeyi abartmamak lazım. Benim de kızımda öyle oldu. İkinci de rahattım çok keyifli geçiyor. Sağlıkla dünyaya gelmiş olmaları mucize. Bunun için mutlulukla şükretmek gerek. Süt yada başka şey yüzünden tadına varamazsak yazık olur. Sadece hemen gelmedi diye vaz geçmeyin. Büyük ihtimalle geç de olsa gelecek pes etmesinler diye yazdım ben

Canim ağlasın sen vermeye calis.benimki bi bes dakika agliyo aliyo cikariyo sonunda tutuyo
Kuzum 5 dk ne ki bizim için Deniyorum bakalım inşallah alışır
Asm’ye gittim kuzum enjektör verdi kaşıkla döküyorsa diye. Hoş o da dökülüyor

Kuzum 5 dk ne ki bizim için Deniyorum bakalım inşallah alışır

Asm’ye gittim kuzum enjektör verdi kaşıkla döküyorsa diye. Hoş o da dökülüyor
Olur canım zamanla inşallah bebiş de tutacak enjektör de iyi fikirmiş bizim aklımıza gelmedi

Ben Alin ile gitmedim, sütümü sağdım ve babasına bıraktım. Sağmıyor ve sürekli emziriyor olsaydım muhtemelen gitmezdim, çünkü kimyasal kokusu fön kokusu yoğun oluyor kuaförlerde ve benim gittiğim kuaför maalesef ayrı bir bölümü olmayan bir mekan...Ama ayrı bir kat veya bölüm varsa rahat edersiniz, bence ertelemeyin sizin psikolojinizde oldukça önemli...
Kızlar d3 için damla kullanıyor musunuz ? Bize verdi doktor ocean ama üzerinde bebekler için falan yazmayınca emin olamadım 4-10 yaş grubu diye başlıyor
Canım hastaneden çıkarken 10. gün kullanmaya başlamamız için ocean verdi dr. bize de...
Merhaba kızlar mesajları sonra okuyacağım.
Bu sabah 09:58 de normal doğumla oğlum dünyaya geldi ❤. Çok zor bir doğum oldu ama şimdi iyiyiz daha sonra doğum hikayemi anlatacağım çok yorgunum
Gözün aydın canımm, sağlıkla mutlulukla büyüt bebeğini
Canım gözün aydın, kavuşmuşsun bebeğine Zorlu bir doğum olmuş, en kısa sürede ağrıların dinsin ve toparlan inşallah...Bebeğinin midesi misket kadar şu an, verdikleri mama ile muhakkak doyuyordur, uyuyorsa rahattır korkma, kendini strese sokma lütfen...İnşallah eve çıktığında çok daha rahat edeceksin, azıcık sabır canım...
Kocaman bir maşallah diyorum, oldukça zorlu geçmiş, okurken bile hissediliyor, ama çok şükür kucağında, burnunda kokusu
Canım ben hastanede ikinci gün meme başımı alamıyor diye getirin bana sağma makinesini demiştim, orada kadehle veriyordum. Eve çıktım, gecesinde baktım çocuk cıyak cıyak açlıktan, başlarım kadehine diyerek biberon ile sağıp verdim. Şimdi hem sağıyorum hem de sütümün gelmesi devam etsin diye ara ara emzirmeye çalışıyorum, iki çekiyor yüzünü buruşturuyor inan ama ben yine de devam ediyorum. Diyeceğim şu ki sıkma canını, kendini strese sokma, sütünü alsın alabildiği kadar... Mama ile beslenen bebeklerde var ve gelişimlerine devam ediyorlar, ne kendini ne de bebeğini üzme bu nedenle kuzum...
Sanırım ben mesafe koyardım, dilimin çok kemiği yok zaten

Kızlar ben biraz kendimi kötü hissettim.
Eski alt kat komşumuzla günümüz birdi. Sat 13 temmuzdu ikimizinde.
Şimdi gördüm balkona minik minik maviş maviş çamaşırlar asmış.
Burukluk hissettim. Oğlumu kaybettiğim gün oğlunu kucağına aldı. Çok garibime gidiyor.
Allah evladını kendisine bağışlasın çokta seviyorum ablayı. Ama işte üzüldüm.
Geçende markette eşiyle karşılaşmıştık o da diyor oğlumuz seninde evladın diye.
Ah ah değişik duygular.
Keşke böyle olmasaydı keşke böyle bir sorun olmasaydı. 5000 de bir ihtimal bize vurdu ne diyelim..

Bu dünyada hepimizin bir imtihanı var canım senin imtihanında buymuş, bu dünyadaki en acı duygu evlat acısı. Keşke böyle bişey yaşanmamış olsaydı, insan bazen bazı şeyler hiç kendi başına gelmeyecek sanıyor öyle geliyor ya da konduramıyor ama bi bakıyoruz neler neler yaşamışız.
Senin bu durumunda kendini kötü hissetmen de çok normal daha herşey çok taze. Rabbim bunu unutturacak daha büyük acı yaşatmasın.

Aminn kuzum amin
Rabbim kimseye böyle büyük acılar vermesin.

Kuzum uzme kendini lutfen ,malasef verecek tesellim yok, sen de bir gun bebisini kucagina alacaksin ,hic bir zamanda keskelerin,niye lerin olmasin ,

Kuzum uzme kendini lutfen ,malasef verecek tesellim yok, sen de bir gun bebisini kucagina alacaksin ,hic bir zamanda keskelerin,niye lerin olmasin ,
Keşkelerim yok ama insan düşünüyor diğer türlüsünü işte.. İnşallah hayırlı zamanda sağlıklıca bir evladım olur. Kısmet mi kader mi desem artık. Zaman herşeyin ilacıdır derler banada ilaç olacak umarım.

Olur canım zamanla inşallah bebiş de tutacak enjektör de iyi fikirmiş bizim aklımıza gelmedi
Herkes farklı bişey söylüyor canım biz de ne yapacağımızı şaşırdık :) ilk 2 gün sütüm gelmese de göğsüme alıştırsaydım keşke
Sağol canım bende başladım vitamini kullanmaya :)
Seninki yine iyiymiş yüzünü buruşturuyormuş benimki memeyi verine sanki eziyet ediyormuşuz gibi yarım saat ağlıyor
Rabbim en doğru zamanda sağlıklı bir evlat versin inşallah kuzum.. yaşadıkların tabi ki çok zor ama senin de dediğin gibi zamana ihtiyacın var.

A April wind Canım Allah sabır versin. Unut ma çünkü o evladin sanmaki bebegin gitti. Sadece bir sureligine seni yalniz birakti. O suan okadar guzel bir yerdeki sizi bekliyir bizim gercek evimiz burasi değil.

Canım seni çok iyi anlıyorum, keşke teselli verebilecek sözler bulunabilse böyle zamanlarda... Bir gün tekrardan kucağına aldığında her şey geride kalmış olacak inşallah seviliyorsun güzel yürekli kadın

Bu arada bayanlar. Benim dikislerim yanıyor sanki. Afedersin pisik olmuş gibi sizde boyle olan varmi. Yada normal mi. Normal dogum dikişleri

A April wind Canım Allah sabır versin. Unut ma çünkü o evladin sanmaki bebegin gitti. Sadece bir sureligine seni yalniz birakti. O suan okadar guzel bir yerdeki sizi bekliyir bizim gercek evimiz burasi değil.
Haklısın canım teşekkür ediyorum
İnşallah kuzum, bende sizleri seviyorum ailem gibi oldunuz. Mutluluğumu, Sevincimi, korkularımı, üzüntümü herşeyimi sizinle paylaşıyorum. Sizlerde olmasaydınız nasıl olurdu bilmiyorum

Arkadaşlar memeyi tutmuyorsa deterjanlarınıza dikkat edin. Parfümlü deterjan ve yumuşatıcı kullanmayın. Minoris yada boron gibi kokusuz doğal deterjan kullanın.
Dediklerine çok katılıyorum bilgiler için de teşekkürler. Ben de kesinlikle parfüm koku hiçbişi kullanmıyorum rahatsız olmasın diye.

Benim kızım da mama ile büyüdü çok şükür bugünlere geldi. Bi şekilde büyüyorlar. Tab anne sütü mucize onun yerini hiçbişi tutamaz. Ama gel gör ki anne bu dönemde yıpranıyor başında bir sürü insan bık bık bıksinir stres kaygı derken sütü azalıyor maalesef eskiler gibi rahat değiliz. herkes çok biliyor. Az önce rezene içiyordum yanında da helva yedim niye? Süt yapıyor diye. Annem ne dese beğenirsin? Sanırım sğtğn yağlı değil doymuyor oğlan dedi... İki memeden emdi yarım saat geçmedi yıktı ortalığı 60 lık mama yedi... Ben de sağol anne ya çok moral verdin dedim. Kötü niyetle söylemedi ama tab ki bu söylenmez zaten canım çıkıyor WC den çıkamıyorum su içmekten..neyse işte inşaAllahhepimiz emzirirriz en az 6 ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…