2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
evet canim kimse yoktu şükür hızlıca gittik geldik.Giderken baya sitrese girmistim ama ya yatis falan olursa diye ama olmadi. Hic sanci falan cikmadi . korkuyorum bizim kız kendiliğinden gelmeyecek diye
İyi cnm ya gitmekle iyi yaptın yoksa gece boyu aklından çıkmazdı,bende eve geri gelirim diye gitmiştim, :) demekki hareketi az hissetmekle de yatış yapmıyolarmış, beni niye yatırdılar acaba

Hayırlısı olsun inşallah canım
Bizim kız gibi keyfine düşkün olmasın seninki de

Sabah 6.45 en geç 7de çıkmamız gerekiyor canım
8de hastanede olmamız gerekiyor

Dua et benim için
Güle güle git güle güle gel inş cnm sabah biz foruma girmeye sen doğurmuş kucağına almış olursun kuzunu inşllah, stres sıkıntı yapma kendine mutlu ol ,pozitif ol ,ne mutlu sana yavrunu kucağına alacaksın, duygusallık bırakmıyo seni bu ara , çok bunalıyorsan ağla rahatla, ben ilk günler duygusaldım ağlayıp rahatlıyordum, dualarımız seninle

Dua et benim için
Herşey yolunda gidecek inşallah balımm
Hayırlı haberlerini bekliyor olucam
Güzel sonuca odaklan yavruna kavuşacaksın

Herşey yolunda gidecek inşallah balımm
Hayırlı haberlerini bekliyor olucam
Güzel sonuca odaklan yavruna kavuşacaksın

Sağolasın kuzum allah razı olsun
İnşallah çok uzun sürmeden güzel haberlerle gelirim
Dualarınızı eksik etmeyin

Amin inşallah canım allah razı olsun
Gerçekten çok duygusalım ve yoğun yaşıyorum
İnşallah dualarınızla kolay geçecek

Seninki babasına çekmiş bence canım rahatına düşkünlüğü, rahatlığı
Bizim pazartesi 39+1 oluyor daha erken gelmeyi düşünmüyorsa o gün sezeryan normali beklemicem.

Bence de bu kız aynı babası olacak
Eşim Zaten aferin kızım baban gibi hakkını sonuna kadar kullan erkenden doğup bizi masrafa sokma diyordu, çocuk doğamadı onun yüzünden

İçimden bir ses de yüzünün babasına benzeyeceğini söylüyor
Yarın görmüş olcaz bakalım

Kızlar d3 için damla kullanıyor musunuz ? Bize verdi doktor ocean ama üzerinde bebekler için falan yazmayınca emin olamadım 4-10 yaş grubu diye başlıyor

İyi cnm ya gitmekle iyi yaptın yoksa gece boyu aklından çıkmazdı,bende eve geri gelirim diye gitmiştim, :) demekki hareketi az hissetmekle de yatış yapmıyolarmış, beni niye yatırdılar acaba
Valla bana niye geldin der gibi bir modları vardi hatta utandim acaba problem bende mi yanlis birsey mi yaptim diye. güzel ilgilendiler ama ufak tefek laf da soktular :) bende tecrubesizim hic böyle olmamisti endişe ettim dedim.
Seninkiler işini baya ciddiye aliyorlardi demekki:) Bizimki kenarda ojelerini soyuyordu

Dua et benim için
Dualarımız seninle ❤hersey cok güzel olacak .Yarın kucaginda bir prenses olacak mesela düşünseneagzi burnu belki sana benzeyecek.

Kızlar ben hastanedeyim açılmam 2 parmak olmuş. Sancım var. Nst yapılıyor nst sonucu yatış mı verilecek yoksa eve mi gönderecekler belirsiz şu an
Ben bu zabah sana Eren paşa süprüz yapacak demiş miydim
Güzel haberlerini bekliyorum kuzum

40imiz çıktıktan sonra çıkarız değil mi dışarı, Ben de çok.istiyorum bebekle çıkmayı ama bebek arabasına mi konulur nasil olur bilemedim. Bir de üşürler mi ki

Bende havaların biraz daha ısınmasını bekliyorum canım Bebek arabası bizim için çok rahat olur içinde uyuyabilir ama ağlarlar mı acaba? Sanırım deneyimlemeden bilemeyeceğiz
Senin bebis nasil canim sariligi ne durumda.benimki ilk dogdugunda beyaz tenliydi hala sarimsi teni.gercek tenini merak ediyorum

Bende geçen fotoğraflara bakarken ilk bebeği kucağıma verdikleri anı çekmişler kızım bembeyaz şuan sanki solaryumda kalmış da bronzlaşmış gibi bir teni var. Bir de şunu farkettim yıkadıkça açılıyor teni saçı birkaç aya çok değişecekler bence
Kızlar d3 için damla kullanıyor musunuz ? Bize verdi doktor ocean ama üzerinde bebekler için falan yazmayınca emin olamadım 4-10 yaş grubu diye başlıyor

Kuzum ben doktorun verdiğini kullanmıyorum bir de içeriği temiz dedi bize yalanmış well care 400 ü 1 fıs şeklinde bizimkinde de 4-10 yaş grubu yazıyor canım
Kızlar ben hastanedeyim açılmam 2 parmak olmuş. Sancım var. Nst yapılıyor nst sonucu yatış mı verilecek yoksa eve mi gönderecekler belirsiz şu an
Bebiş geliyorr kuzum hakkında hayırlısı olsun inşallah habersiz bırakma bizi

Kuzum sen yalnız kalıyorsun değil mi? Yoksa annene mi gidiyordun? Valla bende kaç yaşına geldim asla tek kalamam evde

Devlet hastanesi olunca sezeryan en son tercih oluyor canım

Doktor Zaten bana hiç sormadı ki ne istiyorsun diye
Açılmam var mı yok mu ondan da haberim yok
Her şey belirsiz olduğu için de çok korkuyorum
Rahat gitmeye çalış kuzumm bebeğini alacaksın kucağına inşallah öyle düşün
Kızlar doğumdan sonra hemen süt gelmediğinde bebeğe mama takviyesi yapıyorlar ya hastane kendisi mi tedarik ediyor sizden mi istiyorlar
Ne olur ne olmaz diye alıp yanımızda götürsek mi acaba
Bize hastaneden verdiler canım
Geçmiş olsun kuzum kıyamam ben ona
Değiştir dene istersen kuzum iyi gelmedi belki de
Hastanede verdiler işe yaramadı kuzum eve ilaç verdi bakalım
Canim benim ilk iki gun az geldi ucuncu gun birden cogaldi.seninde birden gelir canim.incir boza tahin helva ye canim
Canım yiyeceklerim kısıtlı maalesef çıkamadım daha lavaboya çoğalır inşallah benimki de dediklerin aklımda ama sağol

Kuzum sen yalnız kalıyorsun değil mi? Yoksa annene mi gidiyordun? Valla bende kaç yaşına geldim asla tek kalamam evde
Kuzum eşim 3 gündür 4-12 gidiyor işe.
Yalnız kalıyorum o yüzden geceye kadar.
Annemlere gittim 2 gün ama kalmadım.
Bugünde arkadaşım geldi o gitti yarım saat sonra görümcem geldi
Şimdi yalnızım işte bakalım. Görümceme kal desem kalırdı ama istemedim açıkcası.

Hadi hayırlısı kuzum geliyor herhalde Eren paşa
Veriym bende o zaman kuzum sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…