2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gönül rahatlığıyla doğurabilirim diyosun
Hayırlısı olsun canım nasıl daha sağlıklı olacaksa öyle gelsin bebişler

Gönül rahatlığıyla doğurabilirim diyosun
Hayırlısı olsun canım nasıl daha sağlıklı olacaksa öyle gelsin bebişler
Ah evet canım bir kişi daha eklendi listeye
Günlerimiz çok yakın aynen. Biz nisan sonu anneleriyiz
Evet sonlara kaldık birazcık sağlıcakla gelsinler de artık mecbur beklicez.

Benim oğluş çok hareketlendi sığamıyo artık yavrum, benim de sabrım kalmadı ben memurum ayın 15 inde gel çocuum diyorum tam maaş günü

Ay ne güzel olur ya ! Şöyle pat diye suyumuz gelse yada kontrolde 4cm açılma falan olsa. Ama hiç umudum yok ya
BEnim de bu aralar en büyük hayalim daha sancılar kuvvetlenmeden şöyle 4 cm açılma olsa hastaneye gidince birkaç saat içinde kesisiz Doğum gerçekleşse ne güzel olurdu

BEnim de bu aralar en büyük hayalim daha sancılar kuvvetlenmeden şöyle 4 cm açılma olsa hastaneye gidince birkaç saat içinde kesisiz Doğum gerçekleşse ne güzel olurdu

Tam maaş günü iyi olur kafan rahat olur en azından. Ama dinlemez o bebişler bizi ya.
Keşke keşke ya hayali bile güzel

Aaa öyle mi zorunlu olmadıkça yapmıyorlar herhalde benimki de pek keyfi değil aslında hayırlısı kuzum bakalım vakit kalmadı artık

Evet yapmıyorlar çok önemli bir durum olması lazım suni sancıyı bile 41 hafta dolmadan vermiyorlar bu gidişle mayıs annesi olurum ben

Yok canım ya pazartesi gel dedi kendi doktorunu bul ona görün dedi Kendi doktorum da Perşembe günü göründüğümde artık acilden muayene olman gerekiyor pazartesi gününe kadar ekstra bir haftan doluyor o güne kadar da gelmezse yatisin olur suni sancı verilir dedi ama gitmicem bi kaç gün daha beklicem sürekli geri gönderiyorlar çünkü en azından belki geri göndermezler artık. Bebeğin hareketlerine dikkat et bı sıkıntı yoksa sende bekle bence bı kaç gün fazladan ama tabi ki yinede sen bilirsin

sezeryan yapan anneler dikişleriniz ne durumda? Kaç gün sonra ağrımız hafiflyecek . yatarken kalkarken baya yakıyo dikişin son yeri.

sezeryan yapan anneler dikişleriniz ne durumda? Kaç gün sonra ağrımız hafiflyecek . yatarken kalkarken baya yakıyo dikişin son yeri.
Canım ilk 4-5 gün ağrılar oluyor, sonra hafifleyerek geçiyor. Bir 10-15 gün filan da tarif ettiğin gibi dikişin uç kısımlarında sızı batma oluyor. Sonra o da hafifleyerek geçiyor. Hiç geçmeyecek gibi geliyor ama biranda toparlanıyorsun ve geçiyor hepsi. :)
Üşütmemeye dikkat et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…