2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

İnşaallah herşey yolunda gidecek canım. Tüm gece aklımdaydın..
Ben inanıyorum ki; bunu da atlatacaksınız, sağlıklı bir şekilde evinize gideceksiniz.
Uras çok şanslı, senin gibi güçlü ve iyi kalpli bir annesi olduğu için.

Kızlar ne yapicam bilmiyorum alttan muayeneden çok korktum bugün hastanede doktor sen böyle doguramazsin dedi canımı baya yaktı izin veremiyorum diye zorladı 40+5 oldum bugün

Allah razı olsun balım
İnşallah şu 3-4 gün çok riskli bi atlatsak rahat nefes alıcam Teşekkür ederim

Canım benim için sorun değil ama doğum yapmamış anneler var korkutmak istemedim

Amin inşallah herşey temiz çıkar
Canım ilk günler sütün kesilir gibi oldu mu

A April wind

kizlar cok gecmis olsun . Tez vakitte bebisleriniz iyi olur sifa bulur ins. Uzuntuyle okudum .cok sik giremedigim icin sobradan okuyorum. Kendinizi uzmeyin. İnsallah İyi olacak dualarim

Kızlar ne yapicam bilmiyorum alttan muayeneden çok korktum bugün hastanede doktor sen böyle doguramazsin dedi canımı baya yaktı izin veremiyorum diye zorladı 40+5 oldum bugün
Ne dedi doktor cnm haftamız aynı seninle. Bende son adete göre 40+5 im ama doktor 3 4 günlük ge c döllenme var dedi. Çarşamba tekrar çağırdı.suanda da yine ge c döllenmeye rağmen 40 i geçtim. Hiç bi belirtim Yok. Suni sancidan çok korkuyrm. Yatışın yapıldı mi Senin bugün peki

Canım böyle pozitif olmana sevindim sakın karamsarlığa kapılma iyi düşün iyi olsun hep. Bebeğine kavuşacaksın ve evinize döneceksiniz inşallah

Rabbim yardımcın olsun canım. Hayırlısıyla yavruna kavuş

Hayırlısı olsun canım sezaryene alsınlar direkt daha kolay olur senin için Rabbim yardımcınız olsun

Kizlar biz kontrolden geldik ayni 11 de kalmis sariligi yukselmemis.sarilik icin kimyon cok iyiymis ebebekte var.rezene kimyon cayi.bunlari aldim sut artirmak icin

Eklentiler

• 20190413_123529.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 35
  • 20190413_123520.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 20190413_123505.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 41
Bende de yok şu an bir şey Belli de olmaz anlık şeyler bunlar
Ben de hastane süsleri ikramlıkları hallettim annemler de memleketten geldi doğurmam için hiçbir engel kalmadı artık ama ben de hiç olmadığı kadar iyiyim ne bel ne kasık ağrısı hiçbir şey yok inşallah kendi sancımızla kolaylıkla doğurmak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…