2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ya hormonlar devrede 😊
Amin kuzum💛

Çok normal kuzum bebişim yanımda olmadığı halde bile çok bakamıyorum bende anlabiliyorum şuan daha iyi ☺️
Ankara’ya geldim öğleden sonraya aldılar bebişi herşey ani oldu benim içinde kuzu.
Bebiş yoğunbakımda aletlere bağlı, durumu iyi giderse ameliyat olabilecek beklemedeyiz bizde🙏
🙏🙏

Çok normal kuzum bebişim yanımda olmadığı halde bile çok bakamıyorum bende anlabiliyorum şuan daha iyi ☺
Ankara’ya geldim öğleden sonraya aldılar bebişi herşey ani oldu benim içinde kuzu.
Bebiş yoğunbakımda aletlere bağlı, durumu iyi giderse ameliyat olabilecek beklemedeyiz bizde🙏
İnşaallah herşey yolunda gidecek canım. 🙏 Tüm gece aklımdaydın..
Ben inanıyorum ki; bunu da atlatacaksınız, sağlıklı bir şekilde evinize gideceksiniz. ❤️
Uras çok şanslı, senin gibi güçlü ve iyi kalpli bir annesi olduğu için. 😘

İnşaallah herşey yolunda gidecek canım. 🙏 Tüm gece aklımdaydın..
Ben inanıyorum ki; bunu da atlatacaksınız, sağlıklı bir şekilde evinize gideceksiniz. ❤
Uras çok şanslı, senin gibi güçlü ve iyi kalpli bir annesi olduğu için. 😘
Allah razı olsun balım😘
İnşallah şu 3-4 gün çok riskli bi atlatsak rahat nefes alıcam🙏 Teşekkür ederim 💙

Canım benim için sorun değil ama doğum yapmamış anneler var korkutmak istemedim :KK43:

Amin inşallah herşey temiz çıkar
Canım ilk günler sütün kesilir gibi oldu mu
Tek tek alıntılayamadım kızlar.
Çok sağolun Allah razı olsun hepinizden bizler için dualar etmişsiniz
Rabbim gönlünüze göre güzellik versin inşallah ❤
Kızımın solunum sıkıntısı var demiştim en son.
Doğduğunda kesik kesik ağlıyordu,doktorumuz gözetim altına alınsın demişti.
Bugünde yoğun bakım doktoru açıklama yapmış eşime,buraya geldiğinde mordu vücudu. Doğum esnasında ciğerlerde su kalmışta olabilir,annede enfeksiyon varsa ondan geçmişte olabilir,doğum anında kakasını yutmuşta olabilir. Net olarak şundan kaynaklı diyemiyoruz demiş. 1 hafta süreliğine antibiyotik tedavisine başlamışlar.
Dün girdiği ana göre çok şükür bin şükür Rabbime bugün daha iyiymiş genel durumu. Rahat nefes alıp vermesi için solunum cihazına bağlı bir şekilde yatıyor kuzum,beti benzi açılmış pembeyle kırmızı arasına dönmeye başlamış maşallah sübhanallah Rabbim nazarlardan korusun😍 :nazar:
Bugün gördüm küvezde biz gelmeden önce karnını doyurdukları için mışıl mışıl uyuyodu çenesini gıdıkladım,topuğunu gıdıkladım uyanmadı ☺
Babamız görünce çok duygulandı,fıstıklı lokumum benim eve gidelim yicem seni diyip duruyodu :KK68: Tabi ben o arada musluklar açık iki gözü iki çeşme ağlıyordum 😇
Doğum kilosundan aşşa yukarı 150-200 gr kadar düşmüş,ki bu yenidoğan bebekler için çok normal şiş oluyorlar yeni doğasıya.
Sütüm gelir çoğalır biran önce toparlarız inşallah evimize gideriz mışıl mışıl uyuruz ☺

A April wind

kizlar cok gecmis olsun . Tez vakitte bebisleriniz iyi olur sifa bulur ins. Uzuntuyle okudum .cok sik giremedigim icin sobradan okuyorum. Kendinizi uzmeyin. İnsallah İyi olacak dualarim

Kızlar ne yapicam bilmiyorum alttan muayeneden çok korktum bugün hastanede doktor sen böyle doguramazsin dedi canımı baya yaktı izin veremiyorum diye zorladı 40+5 oldum bugün 😓
Ne dedi doktor cnm haftamız aynı seninle. Bende son adete göre 40+5 im ama doktor 3 4 günlük ge c döllenme var dedi. Çarşamba tekrar çağırdı.suanda da yine ge c döllenmeye rağmen 40 i geçtim. Hiç bi belirtim Yok. Suni sancidan çok korkuyrm. Yatışın yapıldı mi Senin bugün peki

Tek tek alıntılayamadım kızlar.
Çok sağolun Allah razı olsun hepinizden bizler için dualar etmişsiniz
Rabbim gönlünüze göre güzellik versin inşallah ❤
Kızımın solunum sıkıntısı var demiştim en son.
Doğduğunda kesik kesik ağlıyordu,doktorumuz gözetim altına alınsın demişti.
Bugünde yoğun bakım doktoru açıklama yapmış eşime,buraya geldiğinde mordu vücudu. Doğum esnasında ciğerlerde su kalmışta olabilir,annede enfeksiyon varsa ondan geçmişte olabilir,doğum anında kakasını yutmuşta olabilir. Net olarak şundan kaynaklı diyemiyoruz demiş. 1 hafta süreliğine antibiyotik tedavisine başlamışlar.
Dün girdiği ana göre çok şükür bin şükür Rabbime bugün daha iyiymiş genel durumu. Rahat nefes alıp vermesi için solunum cihazına bağlı bir şekilde yatıyor kuzum,beti benzi açılmış pembeyle kırmızı arasına dönmeye başlamış maşallah sübhanallah Rabbim nazarlardan korusun😍:nazar:
Bugün gördüm küvezde biz gelmeden önce karnını doyurdukları için mışıl mışıl uyuyodu çenesini gıdıkladım,topuğunu gıdıkladım uyanmadı ☺
Babamız görünce çok duygulandı,fıstıklı lokumum benim eve gidelim yicem seni diyip duruyodu :KK68: Tabi ben o arada musluklar açık iki gözü iki çeşme ağlıyordum 😇
Doğum kilosundan aşşa yukarı 150-200 gr kadar düşmüş,ki bu yenidoğan bebekler için çok normal şiş oluyorlar yeni doğasıya.
Sütüm gelir çoğalır biran önce toparlarız inşallah evimize gideriz mışıl mışıl uyuruz ☺

Canım böyle pozitif olmana sevindim sakın karamsarlığa kapılma 🙏🏼 iyi düşün iyi olsun hep. Bebeğine kavuşacaksın ve evinize döneceksiniz inşallah ❤️❤️

Kizlar hastanedeyim
2-3 cm lik açılmam var
Sancilar cok yuksek cikti
Bu sanciyla suyun gelebilir yatisini yapalim
Suni sanciya bile gerek kalmayabilir dedi
Suan sanci odasinda sancilarimi yasiyorum.
Buluta cumartesi gununu vermistim dinledi annesini

Rabbim yardımcın olsun canım. Hayırlısıyla yavruna kavuş 🙏🏼❤️

Canlar acilma cok ilerlememis 3.5 cm olmus. Doktor anlatti riski olur diye. Iste suni cok yorabilir. Cocuk hala cok yukarida. Parmak ilerlemiyor cok zor falan dediler. %30 ihtimalle zor bir normal doğum olur. Ama %70 de sezeryana döner o yüzden dilersen riske atmayalım dediler. O yuzden ben de riske atmak istemeidm. Vakum falan dediler tirstim ztn. Allah korusun. Strese sokup yipratmk istemiyorum cocugu
Sancim yeni yeni 40 lari 50leri goruyor ve duzensiz.

Hayırlısı olsun canım sezaryene alsınlar direkt daha kolay olur senin için 🙏🏼❤️ Rabbim yardımcınız olsun

Kizlar biz kontrolden geldik ayni 11 de kalmis sariligi yukselmemis.sarilik icin kimyon cok iyiymis ebebekte var.rezene kimyon cayi.bunlari aldim sut artirmak icin

Eklentiler

• 20190413_123529.jpg
    20190413_123529.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 35
  • 20190413_123520.jpg
    20190413_123520.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 20190413_123505.jpg
    20190413_123505.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 41
Bende de yok şu an bir şey :KK48: Belli de olmaz anlık şeyler bunlar 😃
Ben de hastane süsleri ikramlıkları hallettim annemler de memleketten geldi doğurmam için hiçbir engel kalmadı artık ama ben de hiç olmadığı kadar iyiyim 😂😂 ne bel ne kasık ağrısı hiçbir şey yok inşallah kendi sancımızla kolaylıkla doğurmak nasip olur🙏🏻

X