2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Evet hemşire de dedi anlattığınıza göre beslenmesi iyi dedi kilo kaybı azdı çünkü. Dün idrarı alındı bugün doktor söyler enfeksiyon çıkarsa oğlum da antibiytoik. Verilir iyileşsin de hiç önemli değil. Ben bu kadar detaylı şeyleri ereğli de yaptıramazdım iyi ki adanaya geldim Allah razı olsun tanıdıklarımız var da herkes seferber oldu... Yoksa yer yok diyorlar o kadar hasta var ki hele o çocuklar içim parçalandı acilde o sahneler... Az kalsın kusuyordum arkamı döndüm artık kucağımda oğlan. Ben fenalaşıyorum ne olursunuz şu işlemleri hızlandırın dedim. Baş ağrım var o kadar zonkluyor ki (

Kızlar ben de bu enfeksiyondan çok korkuyorum
Dün doktora özellikle sordum bebeği etkiler mi dedim hayır dedi ama içim hiç rahat değil

Benim lökosit her tahlilde yüksek çıktı ama kültürde üreme olmadığı için doktor hiç ilaç vermedi
Ben bol su içmeye çalıştım sürekli ama gerçekten bebeği etkileyecek diye çok korkuyorum

Allah tez zamanda şifa versin inşallah canım
Çok şükür bak güzel ilgileniyorlar en azından
Balcalı zaten çok eski köklü bir hastane

Üzülme diyemem amaç çok yıpratma kendini canım
Maalesef bazen insanın aklına bile gelmeyen şeyler başına geliyor
Allah daha beteriyle imtihan etmesin

Benimde dikislerim aciyor saat basi uyaniyorum yeterki iyi olsun.benim bebekte dogdugunda teni sarıydı hatta doktora verin bana dedim yok hemen çocuk doktoru gorsun dedi.sonradan bi sikinti yok dediler ama.dogumda olabilir

Günaydın kızlar
Gece baya muhabbet olmuş hepinizde hamilelik sürecinde o kadar pozitiftiniz ki bu karamsarlıklarınızı lohusalığa veriyorum bundan sonrası da en kısa sürede çok güzel olacak inş kuzularınızda en az sizin kadar güçlü, toparlayacaklardır

Canlar acilma cok ilerlememis 3.5 cm olmus. Doktor anlatti riski olur diye. Iste suni cok yorabilir. Cocuk hala cok yukarida. Parmak ilerlemiyor cok zor falan dediler. %30 ihtimalle zor bir normal doğum olur. Ama %70 de sezeryana döner o yüzden dilersen riske atmayalım dediler. O yuzden ben de riske atmak istemeidm. Vakum falan dediler tirstim ztn. Allah korusun. Strese sokup yipratmk istemiyorum cocugu
Sancim yeni yeni 40 lari 50leri goruyor ve duzensiz.

Bu durumda sezeryan en doğru karar gibi duruyor canım
Bugün mü alacaklar net bir şey söylediler mi

A April wind sen beni aglattin kiz valla bu sira herşeye agliyorum. Dokundum gördüm dedin ya duygusala bagladim. Rabbim bize de evlatlarımizi görmeyi nasip etsin. En kisa zamanda kucagina alip emzireceksin de Allahin izniyle.
atanamayanogretmen canim bu hafta sonu sinavlarim vardı ,internetim de az kaldı pek giremedim. Ara ara girip okuyorum ama doğurdunuz mu diye benden habersiz dogurmayin heyecan yapiyorum valla yaaaa.
melike222 cnm senin de iyi haberlerini bekliyoruz. kuzumuz vuslat nasil oldu.

Canlar hepinizi cok öpüyorum. annelerimize sabirlar diliyorum anlasilan o ki artik tuvalete gitmeye bile vaktiniz yok
Benim gibi henüz dogum yapmayanlara da kolaylıklar diliyorum .insallah kolayca,hersey yolunda doğumlarımızı yapar geliriz❤

En iyisini yapmışsın canım bazen bazı şeylerde çok ısrarcı olmayıp doktoru dinlemek lazım sende bebekte strese girerdi. Hayırlısıyla sağlıkla alırsın inş minnakını kucağına

Seni çok iyi anlıyorum. Umayıda alıp götürdüler kalakaldım. İçimden dedim ki “ başkalarına üzülme demek ne kadar kolaymış” insan çok üzülüyor. İyi olacağını biliyorsun ama üzülüyorsun işte:/ bizim kontrol Pazartesi günü. İnşallah düşmüştür. Bazen bakıyorsun çok iyi emiyor bazen hiç emmiyor. Az evel bütün emdiğini kustu
Ben Umay’a hamileyken bir kez idrar yolu enfeksiyon geçirdim. Ama Boğaz enfeksiyonu çok geçirdim. Gökçe’ye hamileyken hatırlayamadığım kadar çok idrar yolu enfeksiyonu geçirirdim. Gökçe sarılık olmamıştı. Bilmem etkisi varmıdır. Bu Nisan bebelerine ne oldu böyle hep sarılık oluyor (
Birde Niğde yenidoğan yoğun bakımın hemen karşı servisine anne oteli die bir yer açmışlar. Anneler orda kalıyor ve istedikleri zaman gidip çocuklarını görebiliyorlar. İki saatte bir anne gidip emziriyor altını değiştiriyor. Besleme işlemini hemşireler yapmıyor.

9 da gittim emzirmek için almadılar doktro vizit e geldi. Dediler ki sürekli çıkartamayız günde 1 kez 1 saatmiş o yüzden süt sağdım biber onla verecekler. Geri döndüm eve 1.30 da emzirmeye gideceğim.

Bugün kü değeri 17 miş biraz düşmüş ama ne kadar sürer bilmiyorum.

Selam Kızlar nasılsınız
Malum Nisan ayı olunca sizleri merak ettim
Hayırlısıyla doğumlarınız gerçekleşir ve yavrularınızı kucaklarınıza alır
kokusunu içine çekersiniz inşallah
Hepinizi öpüyorum Allah’a emanet olun
Dua ile

Bu durumda sezeryan en doğru karar gibi duruyor canım
Bugün mü alacaklar net bir şey söylediler mi
Evet canim aciklik 3.5 dogumhaneden cikartmiyorlar bile. Suyun fln gelir riske atamayiz diyorlar. Esimi fln yokladim aabah kahvalti yaptigim icin ve kan fln yeni verildigi icin onlarin sonucu ve 6 saat aclik suresini bekliyoruz. Ablamla sanci odasinda oturuyoruz. Foto falan cekiyoruz. Napalim kuzum oylee

En iyisini yapmışsın canım bazen bazı şeylerde çok ısrarcı olmayıp doktoru dinlemek lazım sende bebekte strese girerdi. Hayırlısıyla sağlıkla alırsın inş minnakını kucağına
Amin teyzoslarii. Cok heycanlii
Hepimiz saglikla alalim ins. Rabbim buyuk

M muttervonmarienkaefer canım durumunu okudum kesinlikle risk varsa sezeryan. O sancıları çekip te sezeryana girme bi an önce doktor karar versin Allah yardımcın olsun inş kolay olur

Yok kuzum ya sancisinda degilim inan. Doktorun anlattığı o ihtimallerin biri olsa bile olacağı vardı da oldu diyemem ben sebep oldum diye kendi kendimi yerdim. Şimdi en azından risk almadım diyip içim rahat edicek. Yavrumu kendi duygularimi tatmin edicem diye strese sokamam..

Ya hormonlar devrede
Amin kuzum
A April wind canım ben senin mesajları kaçırdım.en son Ankara ya yola çıktığını okudum sonra doğum olmuş ne oldu ne bitti herşey yolunda mı?
Çok normal kuzum bebişim yanımda olmadığı halde bile çok bakamıyorum bende anlabiliyorum şuan daha iyi
Ankara’ya geldim öğleden sonraya aldılar bebişi herşey ani oldu benim içinde kuzu.
Bebiş yoğunbakımda aletlere bağlı, durumu iyi giderse ameliyat olabilecek beklemedeyiz bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…