2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tam olarak kıskançlık gibide değil canım ama seni paylaşmak istemediğinden üzülüyor kuzum
Aynen canım bekliyoruz bakalım hayırlısıyla
Çok mutlu oluyorum canım böyle güzel günleri Rabbim görmemizi nasip etti diye☺
Çok şükür bugünlerimize

İşte bende bundan korkuyorum cok 3.5 yaşında oğlum şimdilik çok hevesli ama ne tepki verecek acaba. Ona tshirt falan yaptırdım abi oldu falan yazan her olaya onuda sokuyorum gizli saklı yapmıyorum ama Allah yardımcımız olsun

Canimm her seyin yolunda olmasi guzel Uras pasamis sakin sakin bekliyor demek ki. Senin 39 cuma doluyor. Ankaraya ne zaman gideceksiniz peki tekrar?

Oyy hadi hayirlisiyla gelsin Vuslat kuzusu insallah kuzucum

Oy nasi uzuldum ( kuzum uzmana danismaniz en iyisi olmus. Cocuklarin dunyasi cok farkli. Dilerim bir an once toparlarsiniz.

Ins bu sureci en az hasarla atlatirsiniz anladigim kadariyla 2. cocuklar da annelerimiz hep daha zor duruma dusuyor

Cuma günü gitcez kuzum.
Benim doktor gün versinler dedikçe oradakiler vermiyor. Hatta içime sinse ptesi gidicem nerdeyse ama daha fazla riske atmak istemiyorum ne olur ne olmaz Belkide ptesi-Salı’ya falan gün verirler artık. Belki normal beklerler bakalımm Sezeryan teklif ederlerse okey diyeceğim zaten :)

Biz de şimdi annemin biletini aldık
Cumartesi gece 2de gelecek
İnşallah o zamana kadar doğurmam

Babam 20 gün tek kalacak ona üzülüyorum
Annem o diz ağrılarıyla 8-9 saat otobüs yolculuğu yapacak ona ayrı üzülüyorum

Annemi çağırmakla bencillik mi yapıyorum diye düşündüm gün boyu

Doktora gidip gelirken terledin mi rüzgar da varsa o etkilemiştir belki
Ya da doktor kontrolünü stres yaptıysan kuzu belki de stresten
Olabilir kuzum belkide, nst de terledim çünkü paşa hareket ettikçe. Stres hastanede değil ama şuan yapıyorum Ne götürecez ne lazım olur yanıma ne alsam.. Kedi ne olacak, biz yokken iyi bakabilecekler mi. Oy oy aklımdan herşey geçiyor yani herşeyi düşünüyorum şuan

Niye bencillik yapasın kuzum ya iyi olur geldiği hem sonuçta anneanne olacak :) O da torununu sevip koklayıp okşamak ister.
Çok durmaz gider olmadı. Ah ah analar evlat için herşeye dayanır kuzum gelmese aklı sende kalır zaten ki.
Sen düşünme böyle

Eşya hazırlamak çok stresli ya
Ama çok kafana takmadan halletmeye çalış canım
En önemli en çok gerek olabilecek şeyleri al
Diğerleri Zaten bulunur her yerde

Tabiki sizin durumla bir değil ama ben bir yere giderken telefonum kimliğim kredi kartım şarj aletim yanındaysa gerisi önemli değil diyorum

Aklına geldikçe yaz unutma neler alacağını
Valize koydukça üstünü çiz

Öyle tabi ama işte gün boyu düşündüm içime battı
Babam da kemoterapi olmasa ben seni otobüsle yormazdım götürür bırakırdım demiş anneme
Ona da ayrı üzüldüm
Babam gelmeyi çok istiyor ama aktif şekilde tedavisi devam ettiği için gelemiyor

Bir yıl oldu evime gelmeyeli
Tayinimiz çıktıktan sonra bu yeni eve annem ilk kez gelecek
Şimdiden evi temizlemeye başladım

İyi fikirmiş sağol kuzum
Herşey eninde sonunda olacağına varıyor kuzum
Durum şartlar bunu gerektiyorsa fazla kurcalayıp üzülmemek gerekiyor.
Varsın sağlığı olsun babacığının daha sonra gelsede olur.
Anlıyorum çok iyi seni.
Bende yalnız kalmaktan korkuyorum herkesin işi gücü var annem dahil..
Hem korkuyorum hem kimseyi alıkoymak istemiyorum işinden gücünden. Öyle karışık bir haller işte. Ama ben üzmüyorum kendimi sende çok ayrıntı düşünüp üzme kendini

Bu boyun ağrısı nerden geldi acaba ya sol boyun tarafım ağrıyor bi değişik
Kuzu soğuk falan mı aldı ki yada saçların falan mı ıslak kaldı acaba
Amin kuzum inşallah inşallah
melike222
Kız senin heyecanını yerim ben
Artık her an vuslat gelebilir annesi
Sağlıkla gelsin inşallah
Çok değişik heyecan mutluluklar yaşıyorum canım
Annesi onu dört gözle bekliyor
Sağ salim sağlıkla gelsin tüm kuzularımız

Canım hiç üzülüpte stres yapma annen gelmese aklı sende kalırdı. Gelmese senin için bir ayrı buruk olurdu. Sen şimdi hamileliğinde vermiş olduğu psikolojiyle böyle düşünüyorsun,doğumdan sonra iyiki çağırmışım annemi diceksin buna emin olabilirsin
Bak mesela annemle bize,1 senedir konuşmuyorduk.
Kvdem hamileliğimin başından beri sağolsun yemeğimi yaptı bir işin varsa söyle yapayım dedi.
Ama annem geldi yapılcak işi gözü gördü hiç sormadı yapayım mı diye hemen yaptı.
Ayaklarına masaj yapayım mı diye bile sordu

Ayy kuzum yaa kiyamam sana
Oyle dusunme kuzucum. Anneanne o. Kosa kosa geliyordur eminim. Babacigin icin elbette zor olacaktir ama senin durumunda bencillik yok ki. Napacaksin. Sartlar bunu gerektirmis sen ayri kalmak durumunda olmussun. Sen de isterdin ailene yakin olup daha rahat sartlarda gorusmeyi.. ama kismet. uzulme kuzucum. Kendini de yorma sakin temizlik yapicam diye

Senin gönlün sezeryana daha çok kayıyor demi canım. Az buçuk ben öyle tahmin ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…