2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Boşuna dememişler ki bu memlekette asıl hacıdan hocadan korkcan diye
Senin kaynanada tam korkulacak kesimden belli
Gel beraber gidelim ben yapayım sen değerlendir deseydin

Aferin bir de soyluyorsun:) garezin ne kendine. Yapma bi daha cnm. Gerci yarin ben de banyoyu derinlemesine Yapicam neyle yapsam diye dusunuyordum ama esime sozum vae kullanmiyorum domestos :))
Valla ben de cok merak ediyorum :)) ben sanki biraz sonraya kalacakmisim gibi hissediyorum. Ama cok arayi acmam diye umit ediyorum

Cok uzmanlik gerektiren bir soru olmus
Ben pas geciyorum :))

Kuzu bunu yine doktora sor bence. Normal doğum olunca işte zamanını bilemiyorsun ki

Kuzu A101’de Viking temizlik ürünleri satılıyor
Onları kullan
Ben her çeşidini aldım ama yine de gittim domestos kullandım
Bir de tek kullansam neyse de üç deterjanı üst üste sıktım
Yıkadığın şey de ne diye sorsan bulaşık sepeti
Kardeşim de dalga geçti, tuvalete bile o kadar deterjan dökülmez bulaşık sepetinin neyi vardı ki diyor

Ya şu milletin kilosuna laf edenlere sinir oluyorum manken değiliz sonuçta kiminin kilosu fazla kiminin az önemli olan sağlıklı olmak, kendini mutlu hissettiğin kiloda olmak..

benim kvde de ben çok zayıfım diye daha hamile değilken sen çocuk doğuramazsın çok zayıfsın diyordu..hamile kalınca da bayağı bir inanmak istemedi Allah herkesin kalbine göre versin

Esastanda çok uzmanlık gerektirdi
Kuzu bunu yine doktora sor bence. Normal doğum olunca işte zamanını bilemiyorsun ki
Numarası yok canım almamıştım bu zamana kadar. 1-2 defa aradım o zamanda gündüz saatleriydi hastaneden aradım. Ne yapsam ki
Hiç bilemedim şimdi

Kız sen herifi batırırsın

Ben evlendiğimde 45 kiloydum, bana da aynı şeyleri söyledi kaynanam
Sen Zaten küçücüksün çocuk nerende büyüyecek demişti

Şimdi de kilo almışsın değişik olmuşsun deyip karşıma geçip gülüyor uyuz kadın

Kız sen herifi batırırsın

Zaten eşim benle hep dalga geçiyor
Ben deterjan almayı çok seviyorum
Yeni ne çıksa hemen alıyorum

O da alıştı artık markete gidince bak bu eksik bizim evde diyor
Bir de diyor ki “aşkım kıtlık falan çıksa çok şükür deterjan stoğumuz tam”

Aaa acaba doğumdan sonra aldığım kiloları veremicem bende senin gibi mi olucam de

Sen alışverişe bizim markete gelseneee
Bizede senin gibi müşteri lazım

Amin canım inşallah inşallah
Çok müthiş bir soru sormuşum

Kizlar bugün kontrolüm vardi.Tam 37 haftayiz. Kizin rahati yerinde sanci yada baska bir sey yok. Ben bunalimdayim .Neden girdim nasil oldu bilmiyorum. Böyle bunalma ve daralma geliyor. Gun içinde vurup kafayi yatıyorum. temizlik bitti cantalar hazir. Bu hafta sonu sinavlarimi da atlatirsam isim gücüm kalmayacak gibi. iyice agirlastim kaburgalarim ve gerilen derilerim agriyor cok rahatsizlik veriyor .O da beni cok bunaltti.
Insallah cok da beklemeyiz diyorum 38 den sonra. Ne bileyim ya böyle enteresan bir ruh halindeyim işte

Bebek sonuçta kuzu dış dünyaya her şekilde hazırlanıyorlar demekki :) keşke ağlamasalar tabi

Orası öyle tabi kuzum hazırlanıyorlar insanın ne kadar içi gitsede doğanın kanunu bu

yetiştim yetiştim canım ama çok sevindim 1cm açılman varmış doğum yakındır inşallah kuzum Ben 1cm açılmayla 2 haftadır duruyorum

Güzel haberlerle gelmişsin kuzum
Umarım hayırlısı olur hakkınızda. Evet keşke tarih verselerdaha iyi olur sizin için Ben seni anlıyorum bende böyle bir durumda normal doğumdan ziyade sezaryen tercih ederdim.

Kontrollün güzel geçmesine sevindim canım

Bende bu aralar değişik bir ruh halindeyim bir ağlıyorum bir gülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…