2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Allahım bu ne güzel doğum hazırlığı bi ayazda inşallah sağlıkla al bebişini canım kucağına
Amin canım inşallah inşallah cümlemiz sağ salim kavuşalım evlatlarına
Akşam delirdim ya bu kadar hareket normal mi sabaha kadar hiç durmadı kız içimde döndü mü acaba. Tam göbeğimde kasık falan olmadığı için doğumdan şüpheleniyorum ama
Normal hareketinden çok daha farklı mı canım. Aynısı dün gece benimde başıma geldi,tahmin etmiştim kızım son hazırlıklarını yapıyor doğmaya hazırlanıyor diye

Gözün aydın canım kızın geliyor

Kaşık ağrısını nasıl hissediyorsun, şu an nasılsın canım
Çok şükür canım bugünlerimize
Adet sancısı gibi oluyor bazen dahada artıyor canım :)
Çok geçmiş olsun canım
İdrara az bir sıkışıklıkta böyle sancılara sebebiyet veriyor
Taş mı doğum mu derken miss kokuluna kavuşcan birgün

Sabah nişanım geldi diye yazınca inanki aklıma sen geldin bir kaç gündür akşamları giriyor bu kız ben doğurunca görür heralde dedim ama doğurmadan yetiştin

Amin kuzum inşallah inşallah Rabbim cümlemizi sağ salim az acıyla kavuştursun inşallah

Doktorum çıldırdı sana niye hala gün vermiyorlar diye
39dan sonra beklemenin manası yok dedi
Durumlar iyi kuzular sorun yok bizde şükür.
Başı kanala tam girmemiş.
Bizden haberler böyle nst de kasılmasız zamana denk geldiğinden kitap gibi çıkmış ilk defa

Çok şükür iyiyiz canım Kızımla özlem gideriyoruz

Günaydın ahali
Uyuyanlar uyanın nişanım geldi benim

Gönlümün baharı
Dünya gözüm
Kızım geliyoooor

Canımm hayırlı olsun çok sevindim bir avazda kucağına alırsın inşallah açılma var mı?

Kıyamam ona da allah şifalar versin canım aile hekimliğindeki hemşire sarı ya da kırmızı tülbent koy yansısın yüzüne dedi beşiği de cam kenarına koyun ışık gelsin dedi canım

Kuzum sen normali denicen mi,yoksa normal süreçte ilerlerken mi sezeryan olcan.Ben orayı hala çözemedim desem bana kızarmısın
Tam kanala girmiş olsaydı kuzum senin o sancıya nstye göre Urasın kucağında olurdu annesi

Haklı doktorun
Hadi bakalım daha bekliyor Uras
İyi olmanıza sevindim kuzum

Aman şükür bir sorun olmasın..
hakikaten artık bir tarih verseler iyi olur yoksa senin oğluş böyle kapıdan filan gelecek

Uras beyimiz sakinmiş annesi

Cuttingcorners ve diğer arkadaşlarlarım kaderdaşlarım

Öğleden sonra gittik doktorumuza ☺
Nstde 1 defa sancımız çıktı
Açıklık muayenesi yaptı doktorumuz 1-1.5cm açılman,yumuşaman var dedi
Suyumuza kalp atışlarımıza tekrardan baktı,çok güzel yeterli seviyede

Doğumun belirtileri başlamış,belki saatler sonra olur belkide 1-2 gün içinde olabilir dedi
Yatırmama gerek yok şimdilik,sancın sıklaşır,alt tarafında baskı hisseder,tuvaletin varmış gibi hissedersen,suyun gelirse gel dedi

Onu bende bilmiyorum kuzu
Hatta kendim ne istediğimi de bilmiyorum
Haklı doktorun
Hadi bakalım daha bekliyor Uras
İyi olmanıza sevindim kuzum ❤
hahah kadın beni gördü sen hala doğurmadın mı diyor bencede haklı

Merhaba kızlar sayfalar çok birikmiş. Okuyamadım

Ben iyiyim dikiş ağrısı var. Metehan da iyi emiyor uyuyor çok gazı var zor çıkarıyor ama hallediyoruz.

Esas sıkıntı kızım... 4 gündür yemeden içmeden kesildi. 1 kg vermiş. Gülmüyor gülen kızım. O kadar üzgünüm ki böyle hıçkırarak ağlamak istiyorum. Zor tutuyorum kendimi. İyi görünmeye çalışıyorum. Kızım Sürekli lavaboya gidip öğürüyor. Kardeşi olmasını en çok o istedi ama soldu gitti yavrum. Konuşuyor ama tepkisiz durgun. Mutlu değil misin dedim? Mutluyum dedi. Normalde öpme konusunu konuşmuştuk ama baktım çok üzgün izin veriyorum. Sürekli yanımda bi an bırakmıyor. Bizimle uyumak istiyor. Mümkün olmayacağını söyledim ama pek anlayacak durumda değilşu an.

Kızkardeşim ünv den bir hocasına durumu anlatmış yarın onunla tlf la görüşeceğim. Bir takım taktikler de bulunacakmış. İnşaAllah faydası olur.

Kızım çok düşkün bana yani illa ki kıskançlık yaşanacaktı ama ben bu kadar erken ve bu şekilde beklemiyordum. Yani kaça bölüneceğimi şaşırdım. Annecim söylemek istediğin bişi varsa anlat diyorum. Bana sadece seni çok seviyorum diyor.

Neyse kızlar oğlanı emzirmeliyim sarılık olmasın diye heder eettim kendimi....

Umarım sizler iyisinizdir. Görüşürüz.

Başlasın bekleme modu o zaman
Sevindim kuzum güzel haberler bunlar
Hadi bakalım kızımız ne zaman gelecek
Ah kuzum ya ne desem bilemedimm
En kısa zamanda bu zamanlar geçer inşallah
Destek almanız doğru olur kuzum
İyi olmanıza da ayrıyetten sevindim

Ay kıyamam yaa
Elbette yaşanacaktı ama dediğin gibi erken olmuş.
İnşallah en kısa zamanda atlatır kuzucuk.
Bugüne kadar evin tek bebeğiydi tabi o kadar doğal ki kendini kötü hissetmesi..
Allah yardımcın olsun canım

Ahhh canım ya Sevgi ve ilgi azalacak sanıp, kıskanıyor işte. Tabi ki uzmanlar ve deneyimli anneler daha iyi bilir ama yanında çok sevmeyin bebeği canım.
İnşallah ünivdeki hocanın faydası olur. Üzme lütfen kendini, olacak durumlar bunlar. Bak üzülürsen süte de yansır bebiş de etkilenir. Zamanla yoluna girer İnşaallah. Allah başka dert vermesin.

Ay ben hazır değilim kasık bel ağrısı falan yok karnımı deşti resmen

Aynı durum bizde de var biz hastanede yatarken küçük kizim da evde hastaydı okula gitmedi ,bugünde istifar etti iki defa ,acaba üzüntüden mi oluyor, kendim desen ara ara çöküntü yaşıyorum ağlama hissi oluyo, hiç biseye dayanamıyorum, 40 mız bi çıksaydı daha iyi olacaktık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…