2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Allahım bu ne güzel doğum hazırlığı bi ayazda inşallah sağlıkla al bebişini canım kucağına
Amin canım inşallah inşallah cümlemiz sağ salim kavuşalım evlatlarına :dua:
Akşam delirdim ya bu kadar hareket normal mi sabaha kadar hiç durmadı kız içimde döndü mü acaba. Tam göbeğimde kasık falan olmadığı için doğumdan şüpheleniyorum ama
Normal hareketinden çok daha farklı mı canım. Aynısı dün gece benimde başıma geldi,tahmin etmiştim kızım son hazırlıklarını yapıyor doğmaya hazırlanıyor diye 😍

Gözün aydın canım kızın geliyor 😍

Kaşık ağrısını nasıl hissediyorsun, şu an nasılsın canım
Çok şükür canım bugünlerimize 😍
Adet sancısı gibi oluyor bazen dahada artıyor canım :)
Kızlar bu sabah doğuruyorum zannettim 😱

Uyandım yataktan zorla kalktım, kasıklarımda inanılmaz bir sancı vardı, kımıldayamıyordum bile.

Yarım saat kesintisiz şekilde sancı çektim ağlaya ağlaya 😔
Bir yandan da diyorum korktuğum başıma geldi anlamıyorum işte Doğum mu taş mı diye söyleniyorum 😬

Bugün de tam eşimin çalıştığı gün aksi gibi.

Ben en son böyle sancıyı kist ameliyatı olmadan önce yaşamıştım, bugün de aynı şekilde hissettim
Eşim neren ağrıyor diye elini dokundu onda bile inanılmaz canım yandı 😔

Sancım hafifleyince zorla kalktım tuvalete gittim
Tuvalete çıkınca baya rahatladım
Acaba gaz sancısı mıydı 🙄 taş mı düşürdüm hiçbir şey anlamadım ama şimdi iyiyim çok şükür
Çok geçmiş olsun canım
İdrara az bir sıkışıklıkta böyle sancılara sebebiyet veriyor
Taş mı doğum mu derken miss kokuluna kavuşcan birgün 😇🤗

melike222 melike222 okuya okuya geldim nasıl korktum yetişemicem diye 😂😂 neyse ki daha doğurmamışsın takipteyim 🤣

Rabbim yardımcın olsun kuzumm doğumunu aşırı bekliyordum ya hayırlısı olsun. Sağlıkla kavuşursun acısız kolayca meleğine 😍😍❤❤
Sabah nişanım geldi diye yazınca inanki aklıma sen geldin 😊 bir kaç gündür akşamları giriyor bu kız ben doğurunca görür heralde dedim 😆 ama doğurmadan yetiştin 😍😂

Amin kuzum inşallah inşallah Rabbim cümlemizi sağ salim az acıyla kavuştursun inşallah :dua::KK200::anne:

Doktorum çıldırdı sana niye hala gün vermiyorlar diye 😂
39dan sonra beklemenin manası yok dedi🤭
Durumlar iyi kuzular sorun yok bizde şükür.
Başı kanala tam girmemiş.
Bizden haberler böyle nst de kasılmasız zamana denk geldiğinden kitap gibi çıkmış ilk defa 😂

Canim ya kiyamam.. ama tedavi iyi gelir kuzum. Hastane de yatmasi iyi olmus. Yapacak bir sey yok :KK43: dilerim bir an once atlatir 🙏🏻

Ah kuzum evet masraf cikmasi hic guzel bir sey degil ama sen de farkindasn bak esin son anda cekmis. Onu da carpabilirdi allah korusun. Napacaksin.. zamani geri getirmen mumkun degil ki. Allah beterinden korusun kuzucum. Ben boyle durumlarda hep daha farkli yerden de cikabilirdi derim. Boylesi daha iyi derim. Kimsenin canina sagligina bisi gelmeden ciksin tek cikacaksa masraf.. sen de oyle dusun 🤗💕

Dogru diyorsun kuzum. Ne kdr dikkat etsekte olacagi varsa oluyor bazi seyler. Rabbim tekrar yasatmasin ve beterinden korusun 🙏🏻
Iyisiniz simdi dimi siz 🧿

Hastane ortaminda bazen oyle seyler goruyorsun duyuyorsun ki.. sukrediyorsun.. amin kuzucum.. allah yavrularinizi ailelerimizi korusun 🙏🏻
Çok şükür iyiyiz canım ❤️ Kızımla özlem gideriyoruz

Günaydın ahali :KK36:
Uyuyanlar uyanın nişanım geldi benim :rolleyes::KK53::KK9::KK6::confused::KK36::KK73::-):KK71::21::KK25::KK45::KK49:

Gönlümün baharı 🌹
Dünya gözüm 😍
Kızım geliyoooor :dua::KK200::anne::nazar::emir_bebek:

Canımm hayırlı olsun çok sevindim:KK49: bir avazda kucağına alırsın inşallah açılma var mı?
Aslında sarılığa çok üzülmüyorum. Geçecek biliyorum. Allah dermansız dert vermesin. Ama büyük kızımda aklım. Dün çok ağladı. Görüntülü konuştuk. Salya sümük ağlıyordu :KK43:(( şimdiye kadar bi gece ayrı kaldık. Oda Doğumdaydı ve bütün gün yanımdaydı sadece yatmaya babası eve götürmüştü. Şimdi yoğun bakıma benden başka kimseyi almıyorlar. Kızım gelemiyor mikrop kapmasın diye:KK43: öyle değişik bir ruh halindeydim işte

Kıyamam ona da 😟 allah şifalar versin canım aile hekimliğindeki hemşire sarı ya da kırmızı tülbent koy yansısın yüzüne dedi beşiği de cam kenarına koyun ışık gelsin dedi canım

Bizden haberler böyle nst de kasılmasız zamana denk geldiğinden kitap gibi çıkmış ilk defa 😂
Kuzum sen normali denicen mi,yoksa normal süreçte ilerlerken mi sezeryan olcan.Ben orayı hala çözemedim desem bana kızarmısın :olamaz:
Tam kanala girmiş olsaydı kuzum senin o sancıya nstye göre Urasın kucağında olurdu annesi 😍🤗

Haklı doktorun :confused:
Hadi bakalım daha bekliyor Uras :KK53:
İyi olmanıza sevindim kuzum ❤️

Aman şükür bir sorun olmasın.. 🙏
🙄 hakikaten artık bir tarih verseler iyi olur yoksa senin oğluş böyle kapıdan filan gelecek
😁😁😁😁😁

IMG_0037.jpg

Uras beyimiz sakinmiş annesi ❤️😂

Cuttingcorners Cuttingcorners ve diğer arkadaşlarlarım kaderdaşlarım :KK19::KK25:

Öğleden sonra gittik doktorumuza ☺
Nstde 1 defa sancımız çıktı :confused:
Açıklık muayenesi yaptı doktorumuz 1-1.5cm açılman,yumuşaman var dedi :-):KK33:
Suyumuza kalp atışlarımıza tekrardan baktı,çok güzel yeterli seviyede :nazar::KK76:

Doğumun belirtileri başlamış,belki saatler sonra olur belkide 1-2 gün içinde olabilir dedi :dua::dondurma::emir_bebek:
Yatırmama gerek yok şimdilik,sancın sıklaşır,alt tarafında baskı hisseder,tuvaletin varmış gibi hissedersen,suyun gelirse gel dedi :KK4::KK73::KK39:

Kuzum sen normali denicen mi,yoksa normal süreçte ilerlerken mi sezeryan olcan.Ben orayı hala çözemedim desem bana kızarmısın :olamaz:
Tam kanala girmiş olsaydı kuzum senin o sancıya nstye göre Urasın kucağında olurdu annesi 😍🤗
Onu bende bilmiyorum kuzu
Hatta kendim ne istediğimi de bilmiyorum 😂
Haklı doktorun :confused:
Hadi bakalım daha bekliyor Uras :KK53:
İyi olmanıza sevindim kuzum ❤
hahah kadın beni gördü sen hala doğurmadın mı diyor 😂😂 bencede haklı🤭💕

Merhaba kızlar sayfalar çok birikmiş. Okuyamadım

Ben iyiyim dikiş ağrısı var. Metehan da iyi emiyor uyuyor çok gazı var zor çıkarıyor ama hallediyoruz.

Esas sıkıntı kızım... 4 gündür yemeden içmeden kesildi. 1 kg vermiş. Gülmüyor gülen kızım. O kadar üzgünüm ki böyle hıçkırarak ağlamak istiyorum. Zor tutuyorum kendimi. İyi görünmeye çalışıyorum. Kızım Sürekli lavaboya gidip öğürüyor. Kardeşi olmasını en çok o istedi ama soldu gitti yavrum. Konuşuyor ama tepkisiz durgun. Mutlu değil misin dedim? Mutluyum dedi. Normalde öpme konusunu konuşmuştuk ama baktım çok üzgün izin veriyorum. Sürekli yanımda bi an bırakmıyor. Bizimle uyumak istiyor. Mümkün olmayacağını söyledim ama pek anlayacak durumda değilşu an.

Kızkardeşim ünv den bir hocasına durumu anlatmış yarın onunla tlf la görüşeceğim. Bir takım taktikler de bulunacakmış. İnşaAllah faydası olur.

Kızım çok düşkün bana yani illa ki kıskançlık yaşanacaktı ama ben bu kadar erken ve bu şekilde beklemiyordum. Yani kaça bölüneceğimi şaşırdım. Annecim söylemek istediğin bişi varsa anlat diyorum. Bana sadece seni çok seviyorum diyor.

Neyse kızlar oğlanı emzirmeliyim sarılık olmasın diye heder eettim kendimi....

Umarım sizler iyisinizdir. Görüşürüz.

Cuttingcorners Cuttingcorners ve diğer arkadaşlarlarım kaderdaşlarım :KK19::KK25:

Öğleden sonra gittik doktorumuza ☺
Nstde 1 defa sancımız çıktı :confused:
Açıklık muayenesi yaptı doktorumuz 1-1.5cm açılman,yumuşaman var dedi :-):KK33:
Suyumuza kalp atışlarımıza tekrardan baktı,çok güzel yeterli seviyede :nazar::KK76:

Doğumun belirtileri başlamış,belki saatler sonra olur belkide 1-2 gün içinde olabilir dedi :dua::dondurma::emir_bebek:
Yatırmama gerek yok şimdilik,sancın sıklaşır,alt tarafında baskı hisseder,tuvaletin varmış gibi hissedersen,suyun gelirse gel dedi :KK4::KK73::KK39:
Başlasın bekleme modu o zaman
Sevindim kuzum güzel haberler bunlar 💕
Hadi bakalım kızımız ne zaman gelecek 🥰

Ben iyiyim dikiş ağrısı var. Metehan da iyi emiyor uyuyor çok gazı var zor çıkarıyor ama hallediyoruz.

Esas sıkıntı kızım... 4 gündür yemeden içmeden kesildi. 1 kg vermiş. Gülmüyor gülen kızım. O kadar üzgünüm ki böyle hıçkırarak ağlamak istiyorum. Zor tutuyorum kendimi. İyi görünmeye çalışıyorum. Kızım Sürekli lavaboya gidip öğürüyor. Kardeşi olmasını en çok o istedi ama soldu gitti yavrum. Konuşuyor ama tepkisiz durgun. Mutlu değil misin dedim? Mutluyum dedi. Normalde öpme konusunu konuşmuştuk ama baktım çok üzgün izin veriyorum. Sürekli yanımda bi an bırakmıyor. Bizimle uyumak istiyor. Mümkün olmayacağını söyledim ama pek anlayacak durumda değilşu an.

Kızkardeşim ünv den bir hocasına durumu anlatmış yarın onunla tlf la görüşeceğim. Bir takım taktikler de bulunacakmış. İnşaAllah faydası olur.

Kızım çok düşkün bana yani illa ki kıskançlık yaşanacaktı ama ben bu kadar erken ve bu şekilde beklemiyordum. Yani kaça bölüneceğimi şaşırdım. Annecim söylemek istediğin bişi varsa anlat diyorum. Bana sadece seni çok seviyorum diyor.

Ah kuzum ya ne desem bilemedimm
En kısa zamanda bu zamanlar geçer inşallah
Destek almanız doğru olur kuzum
İyi olmanıza da ayrıyetten sevindim💕

Ay kıyamam yaa
Elbette yaşanacaktı ama dediğin gibi erken olmuş.
İnşallah en kısa zamanda atlatır kuzucuk.
Bugüne kadar evin tek bebeğiydi tabi o kadar doğal ki kendini kötü hissetmesi..
Allah yardımcın olsun canım

Ahhh canım ya :KK43: Sevgi ve ilgi azalacak sanıp, kıskanıyor işte. Tabi ki uzmanlar ve deneyimli anneler daha iyi bilir ama yanında çok sevmeyin bebeği canım.
İnşallah ünivdeki hocanın faydası olur. Üzme lütfen kendini, olacak durumlar bunlar. Bak üzülürsen süte de yansır bebiş de etkilenir. Zamanla yoluna girer İnşaallah. Allah başka dert vermesin. 🙏

Amin canım inşallah inşallah cümlemiz sağ salim kavuşalım evlatlarına :dua:

Normal hareketinden çok daha farklı mı canım. Aynısı dün gece benimde başıma geldi,tahmin etmiştim kızım son hazırlıklarını yapıyor doğmaya hazırlanıyor diye 😍
Ay ben hazır değilim kasık bel ağrısı falan yok karnımı deşti resmen

Aynı durum bizde de var biz hastanede yatarken küçük kizim da evde hastaydı okula gitmedi ,bugünde istifar etti iki defa ,acaba üzüntüden mi oluyor, kendim desen ara ara çöküntü yaşıyorum ağlama hissi oluyo, hiç biseye dayanamıyorum, 40 mız bi çıksaydı daha iyi olacaktık

X