2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İnş senin kendini hazır hissettiğin bi zamanda olur cnm doğumun ben soğukalgınlığı için gittim doğum yaptım, daha resim çekinecektim eşimle göbüşlü bi resmimiz yok hiç ,neoldu bitti anlamadım hiç ,sağlıkla gelsin bütün bebişler

Cnm bi hastanede aldılar bizden bide 7.gün alacaklar asm de

Merhaba canım, 2 defa alınıyor topuk kanı bir doğum sonrası hastanede birde 5.gün sağlık ocağında..
Duyuyorlar, hatta işitme testi yapıldı bize taburcu olmadan önce. Ama tam değildir tabi.
Görüyorlar da ama görüşü çok kısıtlı mesafede ve flu oluyor canım. Gün geçtikçe görüş alanı ve netlik artıyor.
Zaten kontrolünde görme testini yaparlar.

Aglrken cok kasiliyor onu biliyorum cnm ama aglarlar mi emin degilim. Sen de benim gibi aglama simdi :) guzel bi sarki ac enerjini degistir annesi ben de bir dogum hikayesi okuyup agldim. Ay aglyacagimi bile bile yapiyorum. Bi daha yapmicam
Anne ağlarken mi ağlıyor bilmiyorum da anne karnında bebişler ağlayabiliyormuş duyduğumda çok üzülmüştüm hala arada aklıma geliyor

Şu an inanamıyorum niye ağlıyorlar ki kıyamam ki ben ona

Kızlar özel mesajlaşma kısmında; sadece fotoğraf paylaşımı ve mahrem konuları konuşsak daha iyi olmaz mı?
Normal konuşmalarımızı buradan devam ettirelim.
Çünkü bu ara hiçbirimiz birbirimizi takip edemiyoruz. Özellikle biz Doğum yapanlar zaten zor takip ediyoruz. Doğum yapınca daha kısıtlı girecek herkes zaten. Nereye bakacağımı şaşırdım valla.

Süüüttt..
Kızlarrr aklınızda bulunsun, paylaşmak istedim. Belki yardımcı olur size de..
Humana- emziren anneler için çay, rezene, ıhlamur, kayısı suyu ve tabi ki su; sütü iyi getiriyor. Sürekli girip çıkıp hepsinden için. Gelmiyor diye bırakmayın. Hem zayıflatır ödemi de atar.
Bir de ılık duş almak, müthiş faydası var.

Canim ne kusuru ben zaten oyle aktif yazmiyordum. Hayaletiyim buranin benim ay sonu sezaryen olcak net tarih yok henuz. Varisten dolayi baslicakmis dr bana oncesinde kalp damar gerek duymadi tavsiye de etmemisti. İgneden korkanlardanim bende

Kızlar ya sizin de hastaneniz yani özel hastaneler diyim, muayeneye ayrı, nstye ayrı para alıyorlar mı? Dün nstye ekstra 50 tl ödedik
Canimm benim nat ucreti 70 tl maalesef. Ustelik kontrol suresi icinde bile olsada aliyorlar muayene de 160. onu 9 gunde bir kere veriyorum. Ama nat ye orn gecen cuma girdim verdim bu cuma da vericem maalesef.

Yarın sabah doğuma giriyorum allah nasip ederse minik kızıma kavuşacagım
Hadi saglikla kavus insallah canimm senino yuzden listeye yazmamisim ben hemen gelecegini hissetmisiim demek kiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…