2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yok, benim bebiktolar göbeğimi seviyor sanırım. Bu Cuma 40. Hafta da doluyor. Geçen hafta az az nişanım geliyordu, o da gelmiyor artık.. bekliyoruz bakalım.

Senin de az kalmış, bir plan var mı?
Beklemedeyim kuzuum bende. Hayırlısı olsun bakalım🙏

Kızlar bu sabah doğuruyorum zannettim 😱

Uyandım yataktan zorla kalktım, kasıklarımda inanılmaz bir sancı vardı, kımıldayamıyordum bile.

Yarım saat kesintisiz şekilde sancı çektim ağlaya ağlaya 😔
Bir yandan da diyorum korktuğum başıma geldi anlamıyorum işte Doğum mu taş mı diye söyleniyorum 😬

Bugün de tam eşimin çalıştığı gün aksi gibi.

Ben en son böyle sancıyı kist ameliyatı olmadan önce yaşamıştım, bugün de aynı şekilde hissettim
Eşim neren ağrıyor diye elini dokundu onda bile inanılmaz canım yandı 😔

Sancım hafifleyince zorla kalktım tuvalete gittim
Tuvalete çıkınca baya rahatladım
Acaba gaz sancısı mıydı 🙄 taş mı düşürdüm hiçbir şey anlamadım ama şimdi iyiyim çok şükür

Doğum yapanlar topuk kani kaç defa alınıyor ben 2 defa biliyorum kizimdan dolayı ama.10 gün küvezde kaldi ya orda.bir kere almışlar sağlık ocağı almadi belirli bir günü olduğundan geçmiş günü sorun teşkil edermi birde ikinci tecrübeli oluyorsun diyorlar ama herseyi unutmuşum mesela bizi duymuyorlar ve gormuyorlar 15 günlük olduk biz ne zaman görüyorlar bizi

Uyandım yataktan zorla kalktım, kasıklarımda inanılmaz bir sancı vardı, kımıldayamıyordum bile.

Bir yandan da diyorum korktuğum başıma geldi anlamıyorum işte Doğum mu taş mı diye söyleniyorum 😬

Ben en son böyle sancıyı kist ameliyatı olmadan önce yaşamıştım, bugün de aynı şekilde hissettim

Acaba gaz sancısı mıydı 🙄 taş mı düşürdüm hiçbir şey anlamadım ama şimdi iyiyim çok şükür
Ayy geçmiş olsun kuzum
Dikkat et ya.
Şimdi rahatlamışsın sevindim. Eşlerin evde olmaması da ayrı stres yaptırıyor.
Sen yinede tetikte ol kuzum.

Doğum yapanlar topuk kani kaç defa alınıyor ben 2 defa biliyorum kizimdan dolayı ama.10 gün küvezde kaldi ya orda.bir kere almışlar sağlık ocağı almadi belirli bir günü olduğundan geçmiş günü sorun teşkil edermi birde ikinci tecrübeli oluyorsun diyorlar ama herseyi unutmuşum mesela bizi duymuyorlar ve gormuyorlar 15 günlük olduk biz ne zaman görüyorlar bizi

Canım ben topuk kanını sağlık ocağına sormuştum
Doğduğunda ilk hastanede alınıyor sonra 5. veya 7. gün bize getireceksiniz demişti sağlık ocağındaki hemşire

Ben de olur da allah korusun hastaneden çıkmazsa nasıl olacak peki dedim
Hastanede alırlar o zaman demişti

Ayy geçmiş olsun kuzum
Dikkat et ya.
Şimdi rahatlamışsın sevindim. Eşlerin evde olmaması da ayrı stres yaptırıyor.
Sen yinede tetikte ol kuzum.

Çok şükür rahatım şimdi canım
Hatta evin işlerini bile yaptım yavaş yavaş
Şimdi dinlenmeye çekildim

Ay eşim de çok komikti 😬
Kıyafetlerin nerde, ne giydircem şimdi ben sana, niye şuraya hazırlayıp koymuyorsun diye söylenip evin içinde dört dündü telaştan 😅

En son beni pijamalarımla kucaklayıp götürmeye çalıştı 😂

Canim gaz sancisi gibi duslruyor. Ya da kum fln dokmus olabilirsin. Gece wc ye cikmadiysan cok fazla. Hepsi bir anda gelince daha cok can acityor ya. Ben kum ve tas dusururken oyle oluyordu :/

Çok şükür rahatım şimdi canım
Hatta evin işlerini bile yaptım yavaş yavaş
Şimdi dinlenmeye çekildim

Ay eşim de çok komikti 😬
Kıyafetlerin nerde, ne giydircem şimdi ben sana, niye şuraya hazırlayıp koymuyorsun diye söylenip evin içinde dört dündü telaştan 😅

En son beni pijamalarımla kucaklayıp götürmeye çalıştı 😂
Yaa bugün eşlere gülme günü sanırım allahım şapşikler 😂 Oh oluyor onlara, o stresle başa çıkmayı öğrensinler herşeyi biz çekiyoruz hep biz hep biz olmaz kiii🤷🏻‍♀️🤭

Kızlar karnımın sag alt tarafı acıyor öksürdükten sonra oldu sizinse öyle acı var mı?
Benim de dün vardı canım ayaklarının olduğu tarafta bugün yok ama. Dün kontrolde doktora söyledim pek yorum yapmadı normal demek ki 🤔

Canim gaz sancisi gibi duslruyor. Ya da kum fln dokmus olabilirsin. Gece wc ye cikmadiysan cok fazla. Hepsi bir anda gelince daha cok can acityor ya. Ben kum ve tas dusururken oyle oluyordu :/

Gece 1buçukta ve sabah namazda idrara çıkmıştım canım
Ben de taş veya gaz sancısı diye düşündüm
Çok şükür geçti gitti

Ama ben buna bile ağlayarak zor dayandım nasıl doğurcam hiç bilmiyorum 😬😬

Yaa bugün eşlere gülme günü sanırım allahım şapşikler 😂 Oh oluyor onlara, o stresle başa çıkmayı öğrensinler herşeyi biz çekiyoruz hep biz hep biz olmaz kiii🤷🏻‍♀️🤭

Valla ya her şeye normal aşkım hamilelikten aşkım hı hı aşkım deyip duruyordu iyi oldu ona sabah sabah 😅

Kızlar karnımın sag alt tarafı acıyor öksürdükten sonra oldu sizinse öyle acı var mı?
Öksürdükten sonra değil ama benim genel olarak bi acı var sağ sol altta. Bebek hareketinden olduğunu düşünüyorum bazen ama emin olamıyorum

Benimde boyamam lazım ama gözüm hiç kesmiyor kuaföre gidip saatlerce beklemeyi 😓
Olmuşla ölmüşe çare yok derler kuzum, keşke olmasaydı ama oldu bu saatten sonra senin elinde olan değiştirebileceğin bişey yok o yüzden boşuna kendini üzüp strese sokma hiç 🤗
En sevmediğim huyumun karasızlık olmasına rağmen en sevdiğim huyumda bu :dondurma:biraz boşvermiş olmak lazım çünkü sen kendini yırtsanda iş bazen olacağı yerden dönüyor o yüzden kendini üzmeye hiç gerek yok kimse ve hiçbirşey senden değerli değil 😊
Canim ya kiyamam.. ama tedavi iyi gelir kuzum. Hastane de yatmasi iyi olmus. Yapacak bir sey yok :KK43: dilerim bir an once atlatir 🙏🏻

Ah kuzum evet masraf cikmasi hic guzel bir sey degil ama sen de farkindasn bak esin son anda cekmis. Onu da carpabilirdi allah korusun. Napacaksin.. zamani geri getirmen mumkun degil ki. Allah beterinden korusun kuzucum. Ben boyle durumlarda hep daha farkli yerden de cikabilirdi derim. Boylesi daha iyi derim. Kimsenin canina sagligina bisi gelmeden ciksin tek cikacaksa masraf.. sen de oyle dusun 🤗💕

Dogru diyorsun kuzum. Ne kdr dikkat etsekte olacagi varsa oluyor bazi seyler. Rabbim tekrar yasatmasin ve beterinden korusun 🙏🏻
Iyisiniz simdi dimi siz 🧿

Hastane ortaminda bazen oyle seyler goruyorsun duyuyorsun ki.. sukrediyorsun.. amin kuzucum.. allah yavrularinizi ailelerimizi korusun 🙏🏻
sbry sbry canım dr. geçtiğim muayenede bana 300-400 eksi artı oynar tamölçüm vermez, bu haftalar ölçüme takılmamak gerekir demişti, içini sıkma hiç...Sağlıkla kucağına al annesi inşallah :emir_bebek:Ben oyumu Defne ve Zeynep'ten yana kullanıyorum bu arada :)

BellaCiao BellaCiao canım çok geçmiş olsun :/ Fena olmuş prizlerin yanması, iyi ki daha önemli bir olaya sebebiyet vermemiş. Enfeksiyon içinde çok çok geçmiş olsun, umarım atlatırsın hemen :/

Şu PUBG oyununu bende oynuyordum, hatta akşamları arkadaş grubuyla birlikte giriyorduk ve saatlerce devam ediyorduk. :)) Sonraları sıkıldım ama eşim devam ediyor hala :)

@My bayb ben 1 ay önce boyattım saçlarımı, muhtemelen doğum sonrası tekrardan boyatırım canım.

@kusummelek gözünüz aydın, sağlıkla mutlulukla büyütün bebeğinizi :nazar:

Çok teşekkür ederim kızlar 🙏🏼

Hamilelik hormonları sanırım devreye girdi yoksa bende asla öyle para pula değer veren biri değilim 😅😅

Zaten bir güzel ağladım bütün akşam 🤣

melike222 melike222 okuya okuya geldim nasıl korktum yetişemicem diye 😂😂 neyse ki daha doğurmamışsın takipteyim 🤣

Rabbim yardımcın olsun kuzumm doğumunu aşırı bekliyordum ya hayırlısı olsun. Sağlıkla kavuşursun acısız kolayca meleğine 😍😍❤️❤️

Gece 1buçukta ve sabah namazda idrara çıkmıştım canım
Ben de taş veya gaz sancısı diye düşündüm
Çok şükür geçti gitti

Ama ben buna bile ağlayarak zor dayandım nasıl doğurcam hiç bilmiyorum 😬😬

Valla ya her şeye normal aşkım hamilelikten aşkım hı hı aşkım deyip duruyordu iyi oldu ona sabah sabah 😅
Canim oyle dusunme. Ben de en ufak elim kesilince asiri nazlanan bir insanim. Aglarim fln hatta. Ama allah yardim edecek elbette. Hem yavrularimiza kavusucaz.. sonu cok guzel olacak allahin izniyle 🥰 oyle dusunmek lazim.

Esler bomba ya. Ama bi konuda hak verdim. Aksam ben de olurda gece hastaneye gidersem diye bir posta kiyafet hazirlayip yatiyorum 😂
Sen de oyle yap.
Çok teşekkür ederim kızlar 🙏🏼

Hamilelik hormonları sanırım devreye girdi yoksa bende asla öyle para pula değer veren biri değilim 😅😅

Zaten bir güzel ağladım bütün akşam 🤣
Ay ben de her seye agliyorum kuzum o normal. Bgn hatta arkadasim dedi ki sen agladikca Cinar da agliyor biliyorsun demi dedi bi posta da ona agladim 😂 hormonlar costu iyice sanirim.

Canim oyle dusunme. Ben de en ufak elim kesilince asiri nazlanan bir insanim. Aglarim fln hatta. Ama allah yardim edecek elbette. Hem yavrularimiza kavusucaz.. sonu cok guzel olacak allahin izniyle 🥰 oyle dusunmek lazim.

Esler bomba ya. Ama bi konuda hak verdim. Aksam ben de olurda gece hastaneye gidersem diye bir posta kiyafet hazirlayip yatiyorum 😂
Sen de oyle yap.

Ay ben de her seye agliyorum kuzum o normal. Bgn hatta arkadasim dedi ki sen agladikca Cinar da agliyor biliyorsun demi dedi bi posta da ona agladim 😂 hormonlar costu iyice sanirim.

Gerçekten ağlıyormuymuş 😱😭😭😭

X