2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzum eksisi artisi olmasa bile kilosu gayet iyi ki.. doguma kdr 500 gr daha alir rahat baya var cunku.. senin niye sezeryandi ki kuzu ben kacirmisimdir kesin soylediysen daha once
Hayirlisi olsun hakkinizda insallah cnm.
Ne biliyim canım annem 3500 falan olur o zaman doğuma kadar dedi anca işte dedi doktorumuz. Benim beklenti fazlaydı sanırım canı içinde olsun sağlıkla doğsunda Allahın izniyle dışarıda şişirim ben kızımı
Benim kızım tüp bebek kuzum tabiki normalde olabilir doğum yapmayı düşündüğüm doktorumuzda bu şekilde söylüyor ama tüp bebek doktorum bende yapsaydın doğumu ben kesinlikle sezeryan yapıyorum dedi. O öyle söyleyince herkes sezeryan yaptır risk alma vardır doktorunun bi bildiği diyor benimde açıkçası aklım karıştı en azından doktorumuzdan gününü alalım duruma göre bakarız yine dedim

Sizde yine işler taraf değiştiriyormuş, bizde hep aynı eşim hiçbişey yapmıyor iş yapmayı bırak bana iş çıkarmasın yeter
Kaderdaşım selam
Aynı duyguları ve düşünceleri paylaşıyoruz

Bizde de normalde her şeye ben yetişmeye çalışırdım ama hamileyken genel olarak elinden geleni yaptı sağolsun

Ama tabi uyuzluk yaptığı zamanlar da çok oldu

Kaynanamın tembel ve bencil olmasına sinir oluyorum ama onun bu huyları sayesinde eşim kendi işini kendi yapmaya alışmış

Üç buçuk yıllık evliyiz, maşallah daha benden bir bardak su istemiş değil
Benim çalışmadığım zamanlarda bile yemekten sonra çayı ben koyarsam o da meyveyi Soyar doğrar hazırlayıp getirirdi
Sonra da tabakları yıkayıp kaldırırdı

Ama son zamanlarda içtiği gazozun şişesini yediği çerezin tabağını sabah arkasından ben topluyorum

Kız sen benim kocamı yerdiğime bakma
Çokta şey değil sadece üşengeç

Ne biliyim canım ya ben iri yarıyım biraz babamızda öyle kızımdan da aynı performansı bekliyodum Normal doğum tarhimiz babamızın doğum gününe denk geliyor aslında o gün geleceğini bilsem beklicem de belli olmuyor bu kuzulara, ikinci bi boğayla napıcam hiç bilmiyorum

karnımın içi acıyor yine ya.
Enfeksiyon mu acaba
Arada benimde oluyor canım acıma,kızın kemiklerine bağlıyordum :)
Enfeksiyondan da mı oluyormuş
Birde gün içinde 4 bardak su içtim yazmışsın hemen etkisini gösterir canım az su içmek aklında olsun
Kızlar saat 15 de doğurdum çok şükür herşey yolunda odadayız oğlumla. Normal doğum oldu. Yazacağım inşallah gece vakit bulunca. Rabbim herkese hayırlı doğumlar versin
Oyy maşallah kavuşmuşsunuz
Rabbim sağ salim analı babalı sağlıkla büyümeyi nasip etsin
Darısı biz bekleyenlerin başına olsun ❤ en kısa zamanda hikayeni bekliyoruz ☺
Enfeksiyon varsa canım birde sirkeli su kullan :)
yo
yoktu kuzum bebegim 3 kilo küçük bebek belki ondandir
Canım ultrason kilosu tuttu mu

Benim sempatim var boğaya yükselenim boğa ondan sanırım, birde sanatsal yönleri olur diye biliyordum o yüzden ama kısmet :)
Hayırlısı olsun kuzum ama dediğim gibi daha alır bebişin kilo

Maşallah canım senin eşin baya yardımcı oluyormuş sana son zamanları saymazsak
Benim kayınvalidem hiçbişey öğretmemiş söylüyorum da kayınvalideme haklısın diyor ama hala aynı. Geçen onlarda lamba patlamış eşim değiştirmek için kalktı sen yapma elektrik çarpar baban yapar diyor

Canım can acımasından farklı bir acıma ama 6. Ayda yine olmuştu bu his enfeksiyon çıkmıştı yine
Şişem olmayınca su içmeyi unutmuşum bugün

İşin garibi kasılmamda yok
Söveceksiniz bana az kaldı
Sağol kuzum suya dikkat edeyim belki bir daha olmaz o his
Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibbbbbb
İçin rahat etmiş oldu en azından canım ❤
Güzel haberlerle gelmişsin minik kuşun kilosununda maşallahı var
Bugün bel ağrım çok kuzum biraz da yürüdüm iyice arttı gibi dinleniyorum şimdi. Genel olarak yolunda çok şükür
Biraz fazla ayakta kaldık mı hemen artıyor bel ağrımız :)
Baktım herkes bi temizlik havasında mutfağın camını sildim geldim
Arap sabunu demişti annem işe yarıyor gerçekten günde günde birer cam yapsam içim rahat olacak valla
Kolay gelsin canım çok zorlamadan ufak ufak hallet işlerini ☺

Anldim kuzum. Tup bebeklerde evet genelde sezeryan istiyorlar.. saglik olsun kuzum ztn o da bir dogum sekli. Hakkinizda hayirlisi neyse o olsun. Bazen her sey normal giderken bile sezeryan oluyor.. ya da hep sezeryan deyip oyle bir oluyor ki normal dogum gerceklesiyor.. kestirmek cok kumkun degil. Akisina birakman en guzeli olmus.. tarih de belli. Nisan da doguracaksin kesin iste :))
Bu arada tekrar soyluyorum gercekten kilosu masallah iyi kuzucum benim doktorum da 2500 olduktan sonra artik kilo olarak premature bebek sinifindan cikti demisti. Korkmamiza gerek yok demisti.. kii daha senin var yanii alir merak etme

Kız sen benim kocamı yerdiğime bakma
Çokta şey değil sadece üşengeç

Kuzu zaten üşenmeseler yapacaklar ellerinden her iş gelir de ölü taklidi yapıyorlar

Yine de allah razı olsun başımızdan eksik etmesin
Bugün sinir olur laf sayarız yarın olur içimize sokasımız gelir

Koca bu
Görmeyince göresin, görünce öldüresin gelir, demişler

Benim kaynanam da kendi iş yapmasın da kim yaparsa yapsın umrunda olmaz
Kadının dört oğlu var, ona rağmen tembel, otura otura 90 kiloyu geçmiş

Eşim diyor iyi ki kızı yok annemin, yoksa şimdiye 100 kilo olurdu
O da biliyor anasının huyunu

Hep söylüyor annem yemek yapmadığı için ben kendi kendime yemek yapmayı öğrendim der

Kaynanama da zehir ver, hazır yemek der onu bile yer uyuz kadın

melike222 kız o zaman geldi mi ne çabuk
Şurda en fazla 1 hafta var.
Rabbim gönlüne göre verirde zamanında normal doğumla alırsın vuslatımızı kucağına.
Geldi canım hayırlısıyla çok şükür
Rabbim sağ salim kucağımıza aldığımız günleri görmeyi nasip etsin inşallah
Nerden nerelere geldik diyorum tedavi süreçim aklıma geldikçe bugünlerimize bin şükür ☺
Kuzum günün hayırlı olsun öncelikle ☺ nisanda doğurcam derken ucundan yakaladın gününü
Kilosuna gelince neden üzüldün annesi
2500 ü geçen bebek gelişim geriliğini geçmiş bebektir ☺ önünde tam 3 hafta var kuzum haftada 250 gr alsa 750 gr yapar buda 3600 kilolu tombik bir kızce demek
Ben son zamanlardaki ölçülere gerçekten hiç inanmıyorum sende takılıp üzülme

40+4 olduk canım perşembe günü yatışım yapılacak %90 sezaryen olacak
Hakkında en hayırlısı neyse o olsun canım. İster vajinal olsun ister sezeryan sonuçu çook güzel olucak
Canım can acımasından farklı bir acıma ama 6. Ayda yine olmuştu bu his enfeksiyon çıkmıştı yine
Şişem olmayınca su içmeyi unutmuşum bugün
Senin devamlı tekrarlayan enfeksiyon vardı demi canım ben onu hepten unuttum
Eşin sabah sende kafa bırakmamıştır ☺
Şimdi nasıl durumunuz var mı bir adım

Teşekkür ederim canım evet çok şükür rahatladım

Kızlar ya üç gündür benim sağ bacağım uyuşuyor, acaba bu da bir doğum belirtisi mi
Bugün daha çok hissettim uyuşukluğu
Bilmiyorum ki kuzum
Benimde bazen sol bacağım karıncalanıyor ama, yükümüz ve kilomuzun artmasına bağlamıştım ben
Kuzum işten aramışlar 3,5ta aradı servis beklerken, birşey olmamış gibi konuştu bende bozuntuya vermedim abartmayayım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…