2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim de bugün kontrolüm vardı ama doğurmadan geldim merak etmeyin

Şu leke meselesini sordum baskı yapıyordur nişan değildir, Gününden erken gelecektir bu durumda dedi Kilosu 3200 civarı olmuş 38+2 deyiz. Nst de sancı en fazla 20 çıktı suyu da iyiymiş minik kuşumun.

Sıra beklerken suyu gelmiş bir Kadın geldi ay bir korktum gözlerim doldu bir tuhaf hissettim

Hepimize minimum acılı, sağlıklı sıhhatli doğumlar nasip olsun inşallah

İnşallah
Ay şu su gelmesi korkulu rüyam oldu.
Yanıma fazladan kıyafet alasım geliyor dışarı çıkarken Sizinde iyi olmanıza sevindim kuzu, kan gelmesi meselesini de sorman iyi olmuş için ferahlamıştır yinede

Bugün bel ağrım çok kuzum biraz da yürüdüm iyice arttı gibi dinleniyorum şimdi. Genel olarak yolunda çok şükür
Şükür kuzumm
Bende hastaneden eve kadar yürüdüm ya alt tarafım felaket ağrıyor oturduğum yerden bağırarak kalkıcam o derece nerdeyse..
Dinlen bakalım bende evde olmamanın rahatlığıyla yan gelip yatıyorum sabahtan beri Utanmasam bir tur daha uyuyacam hatta

Ben uzun süre oturunca kalkamıyorum ya popom ve bacaklarımın iç tarafı uyuşuyor uyu uyu vakit varken
Bu arada siz mi konuştunuz geçenlerde M muttervonmarienkaefer ile tam hatırlayamadım da suyun dışarıda gelebileceği hiç aklıma gelmemişti hep evde olur gibi geldi nedense

Baktım herkes bi temizlik havasında mutfağın camını sildim geldim
Arap sabunu demişti annem işe yarıyor gerçekten günde günde birer cam yapsam içim rahat olacak valla
Ya reklam gibi olacak ben Petranın cam bezini kullanıyorum sadece su ile hiç zorlanmıyorum sürekli de silerm camlarımı her yağmurdan sonra vs. Sadece erişmediğim yerleri es geçiyorum. Ev süpürmekten daha kolay geliyor o yüzden bana cam silmek Kolay yolunu bulunca temizlik kolay geliyor yaa aslında

Teşekkür ederim canım aynen dr her şey yolunda diyince rahatladım

Su beni de korkutuyor nedense, doğumun başladığını gösteren en kesin belirti olduğu içindir belkide

Ama O suyu gelen kadını görmeliydin hem acı çekiyordu korkmuştu, hem de çok mutluydu heyecanlıydı.. her şeye rağmen çok güzel duygular bize de nasip olduğu için binlerce kez şükürler olsun

Hamlamışım yaa
Evet sanırım bizdik, gerçekten korkuyorum rezil olmaktan böyle garip bi düşünce
Benimde evde gelmezde hep dışarıdayken gelir gibime geliyor nedense. Hareket halinde olduğumuzdan heralde

Hamlamışım yaa
Evet sanırım bizdik, gerçekten korkuyorum rezil olmaktan böyle garip bi düşünce
Benimde evde gelmezde hep dışarıdayken gelir gibime geliyor nedense. Hareket halinde olduğumuzdan heralde
Hiç düşünmedim o ihtimali gelirse gelir napalım karnımız burnumuzda herkes görüyor

Pimapenler için arap sabunu kullandım canım. Valla iş varken olduğu kadar pek önemsemiyordum ama şimdi 2 cocuklar evde artık her türlü şeyi deneriz

Kızlar saat 15 de doğurdum çok şükür herşey yolunda odadayız oğlumla. Normal doğum oldu. Yazacağım inşallah gece vakit bulunca. Rabbim herkese hayırlı doğumlar versin

Gözün aydın canım hayırlı olsun
Herkes pıtır pıtır doğuruyor
En kısa zamanda hikayeni bekliyoruz

Kızlar saat 15 de doğurdum çok şükür herşey yolunda odadayız oğlumla. Normal doğum oldu. Yazacağım inşallah gece vakit bulunca. Rabbim herkese hayırlı doğumlar versin
Gözünaydın canım sağlıkla büyüsün küçücük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…