2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar ya üç gündür benim sağ bacağım uyuşuyor, acaba bu da bir doğum belirtisi mi 🙄
Bugün daha çok hissettim uyuşukluğu
Canım benim doğum belirtisi mi fikrim yok. Bendede uyuşukluk değilde dizlerimin her ikisinde ağrı var otururken falan ağrı yapıyor.
Kilomuzun iyice arttığına bağlıyorum 🙆

Bilmiyorum ki kuzum🤔
Benimde bazen sol bacağım karıncalanıyor ama, yükümüz ve kilomuzun artmasına bağlamıştım ben😊

Kuzum işten aramışlar 3,5ta aradı servis beklerken, birşey olmamış gibi konuştu bende bozuntuya vermedim abartmayayım diye😂
Boşver iyi yapmışsın canım uzatıp trip atsan hiç yok yerden gerginlik devam etcek 😉

Kızlar siz de varmışsınız ama düzenleyemedim yaaa :KK43: eskiden msj düzeltilebiliyordu şimdi olmuyor nedenseee :/

S saskinkus12 canım hurma faydalı diyorlar evet. Ben de başladım ama bakalım. Beni anca ishal yaptııı 🤔 aslında 3 tane yiyorum ama bilmiyorum.
Bende günde 4 5 yiyorum basladim ya insallah faydası olur yarin kontrolum var haber veririm acilma fln olmusmu diye insallah kendiliginden baslar dogum cok stres oldum ikinci olmasina ragmen cokta korkuyorum😣

Anldim kuzum. Tup bebeklerde evet genelde sezeryan istiyorlar.. saglik olsun kuzum ztn o da bir dogum sekli. Hakkinizda hayirlisi neyse o olsun. Bazen her sey normal giderken bile sezeryan oluyor.. ya da hep sezeryan deyip oyle bir oluyor ki normal dogum gerceklesiyor.. kestirmek cok kumkun degil. Akisina birakman en guzeli olmus.. tarih de belli. Nisan da doguracaksin kesin iste :))
Bu arada tekrar soyluyorum gercekten kilosu masallah iyi kuzucum 🧿 benim doktorum da 2500 olduktan sonra artik kilo olarak premature bebek sinifindan cikti demisti. Korkmamiza gerek yok demisti.. kii daha senin var yanii alir merak etme 🥰
Benim 5-6mayıs gözüküyor normalde ama dedim ben size ben nisanda doğrucam diye:KK48:
Sağlıkla gelsinde kuzum nasıl olduğunun bi önemi yok o kadar bekledik bu minnağı:KK68:

Canım benim doğum belirtisi mi fikrim yok. Bendede uyuşukluk değilde dizlerimin her ikisinde ağrı var otururken falan ağrı yapıyor.
Kilomuzun iyice arttığına bağlıyorum 🙆

Aynı diz ağrısı bende de var canım
İnşallah Doğumdan sonra hepsi geçer

Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibbbbbb:KK71:

İçin rahat etmiş oldu en azından canım ❤
Güzel haberlerle gelmişsin minik kuşun kilosununda maşallahı var 😍

Biraz fazla ayakta kaldık mı hemen artıyor bel ağrımız :)

Kolay gelsin canım çok zorlamadan ufak ufak hallet işlerini ☺
Evet kuzum birkaç gündür evde temizlik var ayakta dolanmaktan herhalde ağrı yaptı :)

Geldi canım hayırlısıyla çok şükür :dua:
Rabbim sağ salim kucağımıza aldığımız günleri görmeyi nasip etsin inşallah :dua::KK200:
Nerden nerelere geldik diyorum tedavi süreçim aklıma geldikçe bugünlerimize bin şükür ☺

Kuzum günün hayırlı olsun öncelikle ☺ nisanda doğurcam derken ucundan yakaladın gününü 😆
Kilosuna gelince neden üzüldün annesi 🤔
2500 ü geçen bebek gelişim geriliğini geçmiş bebektir ☺ önünde tam 3 hafta var kuzum haftada 250 gr alsa 750 gr yapar buda 3600 kilolu tombik bir kızce demek 😍🤗
Ben son zamanlardaki ölçülere gerçekten hiç inanmıyorum sende takılıp üzülme 😇
Bende dönüp arkaya baktığımda diyorum nereden nerelere geldik bi an hiç anne olamıcakmışım gibi bile gelmişti. Şükürler olsun bugünümüze rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin nerede dileyen isteyen varsa da rabbim hayırlı zaman da nasip etsin inş :dua:
Ben dedim size ben de nisan annesi olucam diye kıskancım ben :lülülü:
Ben biraz daha fazla almıştır diye düşünmüştüm canım ilk duyunca ondan bi üzülür gibi oldum ama sağlığı yerinde şükür önemli olanda bu

Selam kızlar 😍 biz kızımla kavuştuk eve gelir gelmez banyomuzu da yaptık çok özlemişim çook ❤

Okuyabildiğim kadarıyla melike222 melike222 kuzum vuslatına kavuşmaya saatler kaldı desene😍
Şükür kavuşmuşsunuz canım aklım sendeydi 😍 sonuçunuz nasıl çıktı diye soruçaktım ☺
Allah söyletti heralde canım doktorumuz 2-3 güne gelir,gelmezse p.tesi salı suniye başlarız dedi 😍😇
Sagol canim.23 cikti sonra daha yuksek cikmis.simdi de 13 düştü cok şükür. Kimin yuksek cikti baska
Şükür ki şimdi düşmüş canım taburcu ne zaman oluyor.
Cuttingcorners Cuttingcorners inde sınırda gelmişti bugün taburcu oldular.
isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim sarılıktan şüpheleniyor
Mini_mini Mini_mini 2 defa sarılık atlatmış
karamell karamell sarılığı atlattı şuan solunum sıkıntısı yaşıyor
Aynı diz ağrısı bende de var canım
İnşallah Doğumdan sonra hepsi geçer
Kilodan kaynaklanıyor kuzum muhtemelen
Misss kokulularımızı kucağımıza alınca tüm sıkıntı dertlerimiz geçip gidecek diye hissediyorum :KK36:

Bende dönüp arkaya baktığımda diyorum nereden nerelere geldik bi an hiç anne olamıcakmışım gibi bile gelmişti. Şükürler olsun bugünümüze rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin nerede dileyen isteyen varsa da rabbim hayırlı zaman da nasip etsin inş :dua:
Ben dedim size ben de nisan annesi olucam diye kıskancım ben :lülülü:
Ben biraz daha fazla almıştır diye düşünmüştüm canım ilk duyunca ondan bi üzülür gibi oldum ama sağlığı yerinde şükür önemli olanda bu
Çok uzun yollardan nerelere geldik Rabbimin mucizesi :dua:
Kııız korkutma beni kıskançım diyee :rolleyes:
Benlen aynı gün doğurursun bide :sinirli::KK70:

Ahh o temizlik yok mu hiç bir iş yapmasak bile ayakta dolanmak gerçekten yetiyor.
Çok yorma canım sen kendini bol bol dinlen ❤
Benim işim bitti kuzum yatak odasını falan düzenlerken mecbur bana sordular o ara yoruldum herhalde, dinlenirim artık ❤️
Ben günüde aldım ama benim kızın daha ismi yok isimsiz doğacak bu kızçe :deli::KK76:
Hiç isim yok mu aklınızda :KK53:

İş biter mi yahu ne nankör oluyor :KK53: yaptıkça bişiler çıkıyor :işsiz:
Sorma, en azından perdeler camlar kapılar avizeler bi daha yapılmaz :KK53: Halılar da yıkamadan geldi hazır bekliyorlar. Mutfakla banyolar nankör en çok 😂 şimdi yap ertesi gün aynı 😒

X