2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
40 haftayı geçmiştin dimi canm sen? Ne kadarliksin tam olarak ne diyor doktor

Yok.kuzu
Yok kuzum camlara ve perdelere kadın gelecek dolap üstlerini de kadına yaptiricam gerisini kendim yapicam.valla kendi tırnağın varsa kendi basini kaşı kim yardım edecek.hava bugün kötü dedim içimde bı sknti vardı benim okuzle girdik birbirimize belliydi bugün bişey olacagi zaten.

Batacak cnm illaki ama bebek doğduktan sonra yapamam hiç.perdeler,camlar halılar çıksın gerisini günlük yaparım zaten.ozelden.at kuzum ya bende yapicamda bi karar veremedim sana zahmet

Hadi ya ne oldu
Bu erkekler de bizden fena hormonlu oldular
Allah akıl fikir versin

Hadi ya ne oldu
Bu erkekler de bizden fena hormonlu oldular
Allah akıl fikir versin
Canı cehenneme dengesiz ailesinin problemleriyle bizimle ilgilenmez oldu ona rağmen sesimi cikarmiyorum.iki aydır hep onun ailesinin problemleri konuşuluyor evimde yinede bosver dedim.benim oglanla doğacak bebeğe bi atkiyla şapka yapiyim diye ipciye gittik güneş vurmuş arabada buna nerede kaldın diye bana bagriyor ben bencilmisim açtı ağzını bende ona bağırdım oğlum arabada sesini çıkarmıyor arka koltuğa geçti aldiklarimi düzeltmek için çocuk bağırdı diye korkuyor alışık değil hiç ben hepten cikdirdim ben herşeye ben hamileyim diyormuşum Allah'ın cezası kendi bı başı agrir 10 gün yatar nazlanir.bu erkek milletine yaranilmaz ne halleri varsa görsünler kendi ailelerinin yalakası olmuş hepsi.cok.sinirlerim bozuk yeminle ağladım yeter diye bağırdım annem yakın olsa vallahi çeker giderim kalsın tek başına

Bizim evde işler taraf değiştirdi
Bulaşıkları eşim hallediyor ben de oturduğum yerden onun yazılılarını okuyup notları giriyorum
Sizde yine işler taraf değiştiriyormuş, bizde hep aynı eşim hiçbişey yapmıyor iş yapmayı bırak bana iş çıkarmasın yeter

Doğurmadan geldim kızlar kontrolden
Herşey yolunda çok şükür 2950 olmuş kuzumun kilosu bana biraz az geldi 2 haftada 350gr almış. Suratım düşünce doktorumuzda ölçümlere çok takılma yerleri çok daraldı artısı eksisi olur 2500 geçtikten sonra korkma dedi. Sağlığı yerinde olsun en önemlisi o tabide ben en az 3000 olmuştur hatta geçmiştir diye düşünmüştüm Haftaya tekrar çağırdı.
29 nisan sabah 8e sezeryan için gün aldık tabi kızım o zamana kadar kendi gelmek istemezse. O tarihte 39+1 oluyorum.

Kuzum eksisi artisi olmasa bile kilosu gayet iyi ki.. doguma kdr 500 gr daha alir rahat baya var cunku.. senin niye sezeryandi ki kuzu ben kacirmisimdir kesin soylediysen daha once
Hayirlisi olsun hakkinizda insallah cnm.

Kuzu daha yol var alır kilo zaten..
Bir doktordan dinlemiştim bende ayni şekilde 2500 kilo olan bebek normal kilosundadır demişti aynı doktorun gibi. Hadi bakalım tarihiniz hayırlı olsun boğa bebesi olacak :))
En basiti çay içer misin bir bardak daha diyorum sana da yazık üzülüyorum bu halde deyip yol yapıp ama bi bardak daha alırım diyorO kadar düşünüyosun madem kalk al
Nerdeeee o düşünce

Canım benim ya üzme kendini
Erkeklerin hepsi aynı

Sen son günlerini sakin geçirmeye çalış kıyamam
Muhtemelen güneş başına vurdu eşinin o da gerildi
Benim eşim de öyle sıcağa hiç gelemez çok gergin olur

Hepsinin türlü türlü huyu var işte
Takmamaya çalış canım
Sen bebeğine odaklan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…