2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
different human canım nasılsın dün kontrolün nasıl geçti
Şuan kaç artı oldun
40+4 üm canım alttan muayene etti açılma yok nst de sancı yok perşembeye çağırdı açılma o zamana kadar olmzsa o gün karar vereceğiz nolcağına. Çatın dar dedi bu gidişle sonum sezaryen.benim bebeğimin gelmeye niyeti yok dua ediyorum bi ağrım olsun sancım olsn belim ağrısın.düşün kim ağrı çekmek için dua ederki.dua ediyorum gece gündüz.hayırlısı artık

Kızlar bizimde bugün kontrolümüz vardı
Nstde 60ı gördük. Suyumuz kalp atışımız güzel dedi doktorumuz
Kafası çok güzel yerleşmiş 2-3 güne doğar,doğmazsa pazartesi salı suni ile süreci başlatırız. Sunide başarılı olamazsak sezeryanla alırız dedi
Bizden haberler böyle arkidişler
Bu arada p.tesi suni başlarsa 40+3 oluyoruz.
40dan sonra çok beklemek istemediğimi daha önce söylemiştim

Hadi bakalim ins hic birine gerek kalmaz da minnosumuz kendiliginden gelir hyirlisiysa annesiii

Canım çatın darsa aslında neden bekliyor üstelik gününde 4 gün geçmiş.
Sen yinede karamsar olma kuzum velli mi olur birden başlar belki
Psikolojik olarak etki yapıyoruz gibime geliyor bende hep 40 olmadan doğurmam diyordum öylede olucak bu gidişle ☺

Ne güzel canım inşallah kendisi gelmeyi seçer kızın

Ayy hadi bakalım yaa heyecanlandım bak şimdi :)) Son 1 hafta o da maksimum
Gerek kalmaz inşallah kuzu vuslat hanım kendi gelsin Vuslat bey olmasında

Pazar gidersen bidaha gerek kalmaz canım ama sancı başladığında gidemezsin kız nasıl gidicen

Hadi bakalim ins hic birine gerek kalmaz da minnosumuz kendiliginden gelir hyirlisiysa annesiii
Amin canım inşallah inşallah bakalım süreçimiz nasıl ilerlicek
Merak vardı hepten merakım arttı
Acaba ne olcak nasıl olcak diye

Rahim agzı baya inceldiği için bi kaç gün sans tanıdı doktorum normal doğum yanlısı olduğu için bi iki cm açılmam olsa suniyle denicekti çatın dar ama bi iki gün daha bekleyelim dedi.darsa nasıl doğurtmayı düşünüyor bilmiyorum kafamda deli sorular

Kuzum ya acimiyormu??bende hep kendim yaptım agdayi bı başkası yapınca nasıl olur diye korkuyorum ya..

Alıştım artık canım, nerdeyse 8 yıldır düzenli gidiyorum ağdaya
Ben de kendime yapamıyorum çok acıyor

Sancım gece gelirse ne yaparım hiç bilmiyorum
Kendim jilet yapmam mümkün değil çünkü alt tarafla bağlantım tamamen kopmuş durumda
Eşim de ben korkarım yapamam diyor
İnşallah ters bir zamanda gelmez

Yok canım ben Zaten muayene olmadım daha
Benim akıntım geldiğinde önce çok fena sancılandım sonra tuvalete gittim çok yoğun şekilde gelmişti
Belki enfeksiyon kaynaklıydı bilmiyorum

Gündüzden başlarsa sancı yeniyken gidilir sanırım.
Ama geceye denk gelirse vs?
Yada akla gelmeyen başka bir durum olursa kuzu.
Pazar yaptırırsan bir daha gitmene gerek kalmaz ama beybim
Tabi sancının da mantıklı bir saatte gelmesi gerekiyor
Akşam falan makul bir saatte olursa kadını ararım zaten söylemiştim sancım gelirse ararım seni diye o da evine de gelirim sorun değil demişti
Zaten kadın tanıdık, eşimin öğretmen arkadaşının eşi

Pazara kadar doğurmayız inşallah kuzum

Buna ben de cok inaniyorum canim. Ben de baslarda dusuk riskim Oldugu icin hep evrene msj yolladim :) ben bu cocugu dogurmamam lazim. Beklemem lazim diyip durdum. 40i dolacak oyle ya da boyle fln diyordum. Biraz asiri doz yukledim sanirim saglik olsun artik napalimmm

16:30 da canım randevum yoldayım gidiyorum. Kontrole gidenler doğurup geldiği için mi bilmiyorum bu sefer bi heyecan var sanki bende
Ayy ahdi hayirli haberlerle canim

Amin canım inşallah inşallah bakalım süreçimiz nasıl ilerlicek
Merak vardı hepten merakım arttı
Acaba ne olcak nasıl olcak diye
Kiz ben bile heycanlaniyorum sizleri bile duydukca. Seni dusunemiyorummm

Ayy hadi bakalım yaa heyecanlandım bak şimdi :)) Son 1 hafta o da maksimum
Gerek kalmaz inşallah kuzu vuslat hanım kendi gelsin Vuslat bey olmasında
Sen bide benim heyecanı gör
Doktor bunları eşime anlatıyordu ben toparlanıyordum. O ara hemşire tansiyonumu ölçtü 14-10 çıktı
Bak yine aklıma neyi soktu yaa

Pazar gidersen bidaha gerek kalmaz canım ama sancı başladığında gidemezsin kız nasıl gidicen

Ya çok şiddetli olmazsa giderim diye düşünüyorum ama belli de olmaz tabi

Kardeşim de o sancıyla gidemezsin dedi ama

Zaten her durumda Pazara kadar tutmam gerek kendimi annem anca gelecek

Canim ben lazerliyim ztn cok yok tek tuk. Henuz hal ufak bir baglanti kurabiliyorum asagiyla tabii daha dogurmayip iyice cikarsa karnim bilemicem. Ama o zaman esim de kiyamaz yapr bence. Cunku o iki gun gercekten cok aci cektim. Cok kotu aldi kadin. Halimi gordugu icin kiyamaz bi daha agdaya gitmeme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…