2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
yaa
Süper aile resmen :))

Kızlar bebeğinizin sarılık olmaması için günde bir ya da iki kez mama verin , çünkü süt hemen gelmeyebiliyor ve bebekler aç kalıyor o yüzden de sarılık oluyorlar , sonra hastane ,serumlar ,kan almalar ,Işın verme gibi anneyi de bebeği de yıpratıcı süreç yaşanıyor ,merak etmeyin bir iki kez vermekle hemen mamaya alışmaz bebeğiniz . Bol bol emzirmeyi de ihmal etmeyin , sarılık olan tüm bebeklerimize acil şifalar olsun

Sadece belalı mesaj yolladım sabah
Annemdeyim demedim ama tahmin ediyordur hastaneye yakın çünkü.
Neyse ne hali varsa görsün, eminim umrunda değildir oyun oynuyordur evde.
Hımmm yağmur fln yağıyorsa hava kapalıysa uyuyordur belki.

Valla kuzu ben kanallrın yerini bile bilmiyorum o dereceyim aslında :)) bu ara nası düştüm bu tuzağa bilmiyorum. Ama sıyrılacağım artık kendime güveniyorum.
İpek kuşumuz nasıl? Taburcu oldu mu?

Kuzum valla unutmuşum bir kaçınızı yaa
Düzenlenmiyor da

Kızlar yine bir ağda meselesi ile karşınızdayım
Ben en son komple ağdaya 24 Mart’ta gittim 36+3 teydim o zaman

Eğer Pazara kadar doğurmazsam o zaman tekrar gitmeyi düşünüyorum 39+3 oluyorum pazar günü.

Sonrasında da daha gitmeme gerek kalmaz herhalde

Bir de diyelim ki sancı geldi
Hemen ağdaya gidebilir miyim acaba o sancıyla

Bugün ne.berbat birgün kızlar ya hava kapalı yağmur yağıyor elim.kolum.kalkmiyor hiç bir.is yapamıyorum.camlar silinecek perdeler yıkanacak halılar gidecek kanepeler silinecek mutfak dolapları Allah'ım bu işler bitecek mi???duvarları sildim hergun bı odayı temizledim.ama şu saydiklarimida bı cikarsaydim aradan valla içim daraliyor düşündükçe.buzluga hamur işi yapıp atan varmı varsa önerilerini alırım arkadaşlar.su işlerim bitsin onlarida halledicem.

Kuzum ya acimiyormu??bende hep kendim yaptım agdayi bı başkası yapınca nasıl olur diye korkuyorum ya..

ipek böcüğümü bekliyoruz hastanede kan sonucu 2 saate çıkarmış çok özledim kızımı ❤
Hadi bakalım kuzum
Kedi kızım ah çok özledim çooookkk

Benim de siralama tam olarak oyle oldu kuzum
Ama once bi acaba dogurdu ve kiz mi fln oldum

Ay ben bi daha agdaya fln gidemicem. Iki tuyle sunnetli cocuk gibi gezdim iki gun artik nasi aldiysa. Bir de enfeksiyon kaptim. Artik ne olursa olsun umrumda degil onu dusunemicem..
ama senin sordugun sey benim de aklimdaydi :) o an gidilemez mi diye fln. Ablamda hee gece sancin gelirse napacaksin fln demisti.. jilet demistim. Suan en olmadi yine jilet yapicam. Agdaya gidemicem yanii..

Kuzum ben iki hafta once bitirdim tum isleri. Bitti de noldu? yine batti bile. Hic telase yapma kendine ev islerini gercekten. Ben buzluga bisiler attim cnm. Ama burada yazmiyim cani cekmesin kimsenin..

Canım bende ihtimal vermiyorum da bi umut herşey kendiliğinden gelişse kendi sancım gelse diye kuruyorum
Bende de üç gün önce öyle bir akıntı geldi ve baya yoğundu canım
Nişan mı diye düşündüm ama gelen giden yok
Dün doktor alttan muayene yaparken jel sürdü bu ultrasonda karnımıza sürdüklerinden. Onada benziyor benden gelen akıntı jel gibi.seninkide muayeneden sonra mı geldi

Gündüzden başlarsa sancı yeniyken gidilir sanırım.
Ama geceye denk gelirse vs?
Yada akla gelmeyen başka bir durum olursa kuzu.
Pazar yaptırırsan bir daha gitmene gerek kalmaz ama beybim

Beyin yakan sorum herkesin beynini bulandırdı

Bazı erkekler öyle oluyor canım. Bazısı hiç umursamaz,bazısı parmakla gösterilen cinsten. İşte o parmakla gösterilen cins sadece tvdekiler oluyor çook abartılı oluyorlar
Kesinlikle öyle galiba yahu
Neyse aradı az önce daha çok gömmeden araya sıkıştırayım şu bilgiyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…