2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim Zaten hiç akrabam yok da eşimin de aklıma gelen kimse yok canım
Sevdiğim birkaç akrabası var ama onlar Ankara’da

Dün kaynanama gittik, öğlen iki buçuk olmuş daha yeni kahvaltı hazırlıyor 😬
Tabi her zamanki gibi söylene söylene
Eşime dedim kendi evinde bile söylenerek iş yapıyor bir de gelip bana mı bakacak

Eşim de bakar canım ne olacak, hem söylenir hem bakar dedi 🤦🏻‍♀️
Ben de eksik kalsın dedim 😂
😂😂 yaa
Süper aile resmen :))

Kızlar bebeğinizin sarılık olmaması için günde bir ya da iki kez mama verin , çünkü süt hemen gelmeyebiliyor ve bebekler aç kalıyor o yüzden de sarılık oluyorlar , sonra hastane ,serumlar ,kan almalar ,Işın verme gibi anneyi de bebeği de yıpratıcı süreç yaşanıyor ,merak etmeyin bir iki kez vermekle hemen mamaya alışmaz bebeğiniz . Bol bol emzirmeyi de ihmal etmeyin , sarılık olan tüm bebeklerimize acil şifalar olsun

Sadece belalı mesaj yolladım sabah😇
Annemdeyim demedim ama tahmin ediyordur hastaneye yakın çünkü.
Neyse ne hali varsa görsün, eminim umrunda değildir oyun oynuyordur evde.
Hımmm :işsiz: yağmur fln yağıyorsa hava kapalıysa uyuyordur belki.

Gözünüz aydın canım hayırlı olsun:nazar:

Şimdi çok kızdım 😡 dedim belki gecededir o yüzdendir ama seni son günlerinde nasıl yalnız bırakabilir? Allah korusun keşke tek çıkmasaydın kuzum 😟 ankaraya ne zaman gideceksiniz?

Canım bol bol uyu dinlen bebişten sonra uyku yalan oluyor 😁 gerçi onlara değer hiç şikayetçi değilim.

Canım hiç şartlama kendini sonra dediğin gibi olur iyice o paikolojiyle iyice sinir olursun😂

Yaklaşık 2 yıldır evdeyim kuzum gündüz kuşağı asla izlemem o kadar saçma programlar var ki dayanamıyorum tlc hayalimdeki ev bir de lifetime ev yenileme programları favorim 😍

Kuzum kontrol nasıldı?
Valla kuzu ben kanallrın yerini bile bilmiyorum o dereceyim aslında :)) bu ara nası düştüm bu tuzağa bilmiyorum. Ama sıyrılacağım artık kendime güveniyorum. :KK71:
İpek kuşumuz nasıl? Taburcu oldu mu?

Kuzum valla unutmuşum bir kaçınızı yaa 🙈
Düzenlenmiyor da :KK23:

Kızlar yine bir ağda meselesi ile karşınızdayım 😂
Ben en son komple ağdaya 24 Mart’ta gittim 36+3 teydim o zaman

Eğer Pazara kadar doğurmazsam o zaman tekrar gitmeyi düşünüyorum 39+3 oluyorum pazar günü.

Sonrasında da daha gitmeme gerek kalmaz herhalde 😂

Bir de diyelim ki sancı geldi
Hemen ağdaya gidebilir miyim acaba o sancıyla 🙄

Bugün ne.berbat birgün kızlar ya hava kapalı yağmur yağıyor elim.kolum.kalkmiyor hiç bir.is yapamıyorum.camlar silinecek perdeler yıkanacak halılar gidecek kanepeler silinecek mutfak dolapları Allah'ım bu işler bitecek mi???duvarları sildim hergun bı odayı temizledim.ama şu saydiklarimida bı cikarsaydim aradan valla içim daraliyor düşündükçe.buzluga hamur işi yapıp atan varmı varsa önerilerini alırım arkadaşlar.su işlerim bitsin onlarida halledicem.

Eğer Pazara kadar doğurmazsam o zaman tekrar gitmeyi düşünüyorum 39+3 oluyorum pazar günü.

Kuzum ya acimiyormu??bende hep kendim yaptım agdayi bı başkası yapınca nasıl olur diye korkuyorum ya..

ipek böcüğümü bekliyoruz hastanede kan sonucu 2 saate çıkarmış çok özledim kızımı ❤
Hadi bakalım kuzum 💛
BellaCiao BellaCiao kuzum büyük gelmiş geçmiş olsun. Cana geliceğine mala gelsin boşver üzülüp sinir olma ☺

sbry sbry kontrolün nasıl geçti 😊 doğurdun mu :KK53:

M muttervonmarienkaefer A April wind benim kız diyince bian bende şaşırdım :rolleyes:
Sonra kedidir kedi dedim 🐈:confused:
Kedi kızım 🐈 ah çok özledim çooookkk

BellaCiao BellaCiao kuzum büyük gelmiş geçmiş olsun. Cana geliceğine mala gelsin boşver üzülüp sinir olma ☺

sbry sbry kontrolün nasıl geçti 😊 doğurdun mu :KK53:

M muttervonmarienkaefer A April wind benim kız diyince bian bende şaşırdım :rolleyes:
Sonra kedidir kedi dedim 🐈:confused:
Benim de siralama tam olarak oyle oldu kuzum 😂
Ama once bi acaba dogurdu ve kiz mi fln oldum 😂

Ay ben bi daha agdaya fln gidemicem. Iki tuyle sunnetli cocuk gibi gezdim iki gun artik nasi aldiysa. Bir de enfeksiyon kaptim. Artik ne olursa olsun umrumda degil onu dusunemicem..
ama senin sordugun sey benim de aklimdaydi :) o an gidilemez mi diye fln. Ablamda hee gece sancin gelirse napacaksin fln demisti.. jilet demistim. Suan en olmadi yine jilet yapicam. Agdaya gidemicem yanii..

Bugün ne.berbat birgün kızlar ya hava kapalı yağmur yağıyor elim.kolum.kalkmiyor hiç bir.is yapamıyorum.camlar silinecek perdeler yıkanacak halılar gidecek kanepeler silinecek mutfak dolapları Allah'ım bu işler bitecek mi???duvarları sildim hergun bı odayı temizledim.ama şu saydiklarimida bı cikarsaydim aradan valla içim daraliyor düşündükçe.buzluga hamur işi yapıp atan varmı varsa önerilerini alırım arkadaşlar.su işlerim bitsin onlarida halledicem.
Kuzum ben iki hafta once bitirdim tum isleri. Bitti de noldu? yine batti bile. Hic telase yapma kendine ev islerini gercekten. Ben buzluga bisiler attim cnm. Ama burada yazmiyim cani cekmesin kimsenin..

@

Benim de sırtını dayadığı tarafta kuzum..
hayırlısı artık napalım 🤷‍♀️

Öyle yapıcaz kuzum artık 🥰

Bana da çok nişanmış gibi gelmedi kuzum anlattığın. Hani anlatılan nişandan çok farklı. Ve ben de sürekli oluyor o dediğin 🤗
Canım bende ihtimal vermiyorum da bi umut herşey kendiliğinden gelişse kendi sancım gelse diye kuruyorum 😉
Bende de üç gün önce öyle bir akıntı geldi ve baya yoğundu canım
Nişan mı diye düşündüm ama gelen giden yok 😀
Dün doktor alttan muayene yaparken jel sürdü bu ultrasonda karnımıza sürdüklerinden. Onada benziyor benden gelen akıntı jel gibi.seninkide muayeneden sonra mı geldi

Gündüzden başlarsa sancı yeniyken gidilir sanırım.
Ama geceye denk gelirse vs?
Yada akla gelmeyen başka bir durum olursa kuzu.
Pazar yaptırırsan bir daha gitmene gerek kalmaz ama beybim

Benim de siralama tam olarak oyle oldu kuzum 😂
Ama once bi acaba dogurdu ve kiz mi fln oldum 😂

Ay ben bi daha agdaya fln gidemicem. Iki tuyle sunnetli cocuk gibi gezdim iki gun artik nasi aldiysa. Bir de enfeksiyon kaptim. Artik ne olursa olsun umrumda degil onu dusunemicem..
ama senin sordugun sey benim de aklimdaydi :) o an gidilemez mi diye fln. Ablamda hee gece sancin gelirse napacaksin fln demisti.. jilet demistim. Suan en olmadi yine jilet yapicam. Agdaya gidemicem yanii..

Kuzum ben iki hafta once bitirdim tum isleri. Bitti de noldu? yine batti bile. Hic telase yapma kendine ev islerini gercekten. Ben buzluga bisiler attim cnm. Ama burada yazmiyim cani cekmesin kimsenin..
Beyin yakan sorum herkesin beynini bulandırdı :confused:

Bazı erkekler öyle oluyor canım. Bazısı hiç umursamaz,bazısı parmakla gösterilen cinsten. İşte o parmakla gösterilen cins sadece tvdekiler oluyor çook abartılı oluyorlar 😋
Kesinlikle öyle galiba yahu 😂
Neyse aradı az önce daha çok gömmeden araya sıkıştırayım şu bilgiyi👀

X