2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Niye o kadar geç gelicek kuzumm biraz daha erken gelme ihtimali yok mu.

Babam haftada iki gün hastaneye kemoterapiye gidiyor ya annem de onla gidiyor canım
Babamı tek bırakmak istemiyor, ne kadar az tek kalırsa daha iyi dedi

Doğum iznine çıkan memur gibi burda kalma hakkını doğum sonrası kullanmak istiyor

Doğum olursa hemen çıkar gelir ama yine de yetişemez
Özel araçla bile 6 saat sürer gelmesi

Kuzular normalde ben tv açan bir insan değilim. Genel de yabancı diziler belgeseller izleyen kendi halinde bir tip idim. Ama son zamanlarda saçma sapan tv programları izlemeye başladım ve yani zaplarken bile duyduğum saçma sapan şeyler psikolojimi bozdu ve evde duran kadınları şimdi çok daha iyi anlıyorum. Çınar ın bir an önce gelmesi lazım

Ben de hiç tv izlemem ama manyak gibi yapmak dökümünü takip ediyorum defalarca izlediğim halde

Onun dışında hiç açmıyorum tv yi

Ay evet hatırladım kuzum, annende haklı o zaman.
Doğum aniden olan birşey olmuyor çoğunlukla acil durumda atlar gelir olmadı :) Yapacak birşey yok o zaman kuzu tutmaya bak birazda
tv çok tehlikeli bencede psikoloji bozan birşey

Ben de hiç tv izlemem ama manyak gibi yapmak dökümünü takip ediyorum defalarca izlediğim halde

Onun dışında hiç açmıyorum tv yi
Kız yine maşallah tek bişi izliyormuşsun. Ben parça parça bir sürü şey izliyorum. Hiç bişi tam değil. Ama duyduğum şeyler felaket.. eşime sarıyorum artık :) öyle yaparsan jhakkımı helal etmem. Bak böyle olursa şöyle olur diye :)) adam da sen evde napıosun allah aşkına diyor :)) ben en iyisi çıkayım da yürüyeyim napayımmm

Valla kesin kanaat ay yok tövbe artık tv detoksuna giricem

Benim koca kişisi ne mesaj attı ne aradı.
Tripli sevgililer gibi instagramdan takip etmeye çalışıyorum acaba uyandı mı ne yapıyor diye. Birşey beğenip beğenmediğini kontrol ediyorum şuan
Gerçi hala uyuma ihtimali yok şu saate kadar

Annende olduğunu biliyor ama dimi? Bir de en son kızdıracak bir şey dediysen o yüzden aramamıştır heralde

Annende olduğunu biliyor ama dimi? Bir de en son kızdıracak bir şey dediysen o yüzden aramamıştır heralde
Sadece belalı mesaj yolladım sabah
Annemdeyim demedim ama tahmin ediyordur hastaneye yakın çünkü.
Neyse ne hali varsa görsün, eminim umrunda değildir oyun oynuyordur evde.

Maşallah sübhanallah canım ne kadar güzel bir doğum olmuş
Kalbin o kadar temizmiş ve içten istemişsinki duaların kabul olmuş iki evladında aynı gün doğmuşlar
Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Dündü kontrolum ama gidenedim bebekte sarilik cikti cok yuksek hastanedeyiz.moralimm cok bozuk.
Geçmiş olsun canım kaç çıktı değeriniz
Nisan bebişlerinin çoğu aceleci çıktığı gibi şimdide sarılıkla uğraşıyor kuzular
Nazar mı oldular ne

Valla böyle bi anda olması belki daha iyi oldu benim için. kadınn git yarın gel sezeryan dese bu geceyi zor geçirirdim evde . Bi anda apar topar alınca ne olduğunu anlaymadan bi saat içinde oğlum elimdeydi.

Gözünüz aydın canım hayırlı olsun

Şimdi çok kızdım dedim belki gecededir o yüzdendir ama seni son günlerinde nasıl yalnız bırakabilir? Allah korusun keşke tek çıkmasaydın kuzum ankaraya ne zaman gideceksiniz?

Canım bol bol uyu dinlen bebişten sonra uyku yalan oluyor gerçi onlara değer hiç şikayetçi değilim.
Otobüsle gelecek canım 8-9 saat sürer
Allah korusun annem gelmeden doğum olursa hastanede kaynanam kalır yanımda
Kadının kendine hayrı yok ama o ayrı konu

Canım hiç şartlama kendini sonra dediğin gibi olur iyice o paikolojiyle iyice sinir olursun

Yaklaşık 2 yıldır evdeyim kuzum gündüz kuşağı asla izlemem o kadar saçma programlar var ki dayanamıyorum tlc hayalimdeki ev bir de lifetime ev yenileme programları favorim

Kuzum kontrol nasıldı?

Kardeşim de tut ben gelmeden doğurma sakın diyor
Onun da 16 Nisana kadar her gün duruşması var, o istese de gelemez doğurursam

İnşallah benim kız beni dinler de annem ya da kardeşim gelmeden kendi gelmeye kalkmaz

kızlar ben dogurdum epiduralsiz dikişsiz, 11 de başlayan sancimla dört bucuga kadar evde dayandım yedi cm le hastanedeydim,sekizde doğdu,detayını anlatıcam sonra,allah herkese bu yolda güç versin hepinize dua ettim
Hayırlı olsun canım
Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Ben de tlc de küçük evler ve kalabalık aileyi izliyorum denk geldikçe
O küçük evlere bayılıyorum ya keşke benim olsa

Doktordan sevk ve refakatçi kağıdı almam laızm kuzum Perşembe mi gideriz artık bilmiyorum ki. Biraz rahatladım ya ikna oldum Doğumun hemen olmayacağı konusunda
Kardeşim de tut ben gelmeden doğurma sakın diyor
Onun da 16 Nisana kadar her gün duruşması var, o istese de gelemez doğurursam

İnşallah benim kız beni dinler de annem ya da kardeşim gelmeden kendi gelmeye kalkmaz
İnşallah
Diyelim pıtlattın kvden başka genç falan biri yok mu kuzu?

Benim Zaten hiç akrabam yok da eşimin de aklıma gelen kimse yok canım
Sevdiğim birkaç akrabası var ama onlar Ankara’da

Dün kaynanama gittik, öğlen iki buçuk olmuş daha yeni kahvaltı hazırlıyor
Tabi her zamanki gibi söylene söylene
Eşime dedim kendi evinde bile söylenerek iş yapıyor bir de gelip bana mı bakacak

Eşim de bakar canım ne olacak, hem söylenir hem bakar dedi
Ben de eksik kalsın dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…