2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hurma yemek gerçekten doğuma yardımcı oluyormu
Kızlar siz de varmışsınız ama düzenleyemedim yaaa eskiden msj düzeltilebiliyordu şimdi olmuyor nedenseee :/

S saskinkus12 canım hurma faydalı diyorlar evet. Ben de başladım ama bakalım. Beni anca ishal yaptııı aslında 3 tane yiyorum ama bilmiyorum.

Bu arada kızlar benim karnım çatlayacak sanırım Çünkü böyle sanki ince ince damarlar görüyorum. Ama şey gerçek damar böyle varis gibi duruyor
Doktorum son kontrolde çatlamalar bu aralar daha fazla olur dedi kuzum bol bol nemlendir karnını

Ay aynı benim kaynanam işte benimkide o tarz konuşuyor bende içten içe sanki ben taşıyıcı annemiyim diye kurup gıcık oluyorum kadına neyseki o kadar iyi ve güzel huyları var ki yüzüne karşı birşey diyemiyorum o yüzden
kızlar ben dogurdum epiduralsiz dikişsiz, 11 de başlayan sancimla dört bucuga kadar evde dayandım yedi cm le hastanedeydim,sekizde doğdu,detayını anlatıcam sonra,allah herkese bu yolda güç versin hepinize dua ettim
Gözün aydın canım maşallah çatır çatır doğuruyorsunuz

Bu arada kızlar benim karnım çatlayacak sanırım Çünkü böyle sanki ince ince damarlar görüyorum. Ama şey gerçek damar böyle varis gibi duruyor

Bende de çatlak hiç olmadı ama dediğin şekilde mor damar görüntüleri var canım
Özellikle kızın ayağını dayadığı tarar mosmor

Son haftada da çatlaklar olabiliyormuş
Çatlamadan doğursaydık

Kızlar benden bi akıntı geldi yumurtlama zamanı olurdu ya yumurta akı gibi uzayan bişe aynen öyle ama kanlı değil lekede yok bildiğiniz şeffaf bi akıntı.nişan illa kahve yada pembeli mi olur

Bende şöyle rahat bir uyku çekemiyorum uzun zamandır.. Bebişlerden dolayı uzun bir süre daha böyle olacak uykuyu unutalım üzme kendini bu konuda
Pazara kadar herşey olabilir ama kuzu uzaktan Mı gelecekti
Kızlar benden bi akıntı geldi yumurtlama zamanı olurdu ya yumurta akı gibi uzayan bişe aynen öyle ama kanlı değil lekede yok bildiğiniz şeffaf bi akıntı.nişan illa kahve yada pembeli mi olur
Şeffafta olabilirmiş yada sarımsı gibi ama yoğun olurmuş baya kıvamlı, sonuçta rahim ağzında tıkaç görevi görüyor Nişan değil sanki gelen canım

Buda mı gol değil yok canım yoğun değildi minnacık birşeydi öyle akıntı en son hamile kaldığım ay gelmişti.şimdi gelince acaba mı dedim

Otobüsle gelecek canım 8-9 saat sürer
Allah korusun annem gelmeden doğum olursa hastanede kaynanam kalır yanımda
Kadının kendine hayrı yok ama o ayrı konu

@
Benim de sırtını dayadığı tarafta kuzum..
hayırlısı artık napalım

Olursa da yavrumdan hatıra der severiz
Öyle yapıcaz kuzum artık

Bana da çok nişanmış gibi gelmedi kuzum anlattığın. Hani anlatılan nişandan çok farklı. Ve ben de sürekli oluyor o dediğin

Bende de üç gün önce öyle bir akıntı geldi ve baya yoğundu canım
Nişan mı diye düşündüm ama gelen giden yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…