2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hurma yemek gerçekten doğuma yardımcı oluyormu 😣
Kızlar siz de varmışsınız ama düzenleyemedim yaaa :KK43: eskiden msj düzeltilebiliyordu şimdi olmuyor nedenseee :/

S saskinkus12 canım hurma faydalı diyorlar evet. Ben de başladım ama bakalım. Beni anca ishal yaptııı 🤔 aslında 3 tane yiyorum ama bilmiyorum.

Bu arada kızlar benim karnım çatlayacak sanırım 🤦‍♀️ Çünkü böyle sanki ince ince damarlar görüyorum. Ama şey gerçek damar böyle varis gibi duruyor 😱
Doktorum son kontrolde çatlamalar bu aralar daha fazla olur dedi kuzum bol bol nemlendir karnını :bicak:

Enaa masallahh 🧿 gozunu aydinn. Allah anali babali buyutsun insallah canim 💙

Canim benim kv de hep oglumun annesi der. Ki o da beni cok aever normalde kizim kizim diye gezer. Kaynana misiniz diye sorana kizar. Ama torunu suan desem ki senin kutugune kaydedelim. Senin oglun gorunsun hic hayir demez yani.. o derece bir torun ozlemi var.hadi oglum oglum diyor hayalleri gormelisin. Dersin ki cocuk hic bizle yasamicak hep onla yasicak ve tum yetkileri onda olacak gibi konusuyor. Yok ben oyle egitmem. Benim oglum terbiyeli olur. Yok spora yazdiricam fln:)) ben de he diyip geciyorum :)) nasilsa benim oglum diyorum 🥰
Ama daha nisanliyken bile ay o emzirsin versin ben bakarim demisti aslinda yardimci olacagini kastetmek icin. Ama benim cok zoruma gitmisti ben neyim anne miyim sagilacak inek miyim onun gozunde diye. Annelik hassas bir mevzu.. atladiklari sey su. Onlar babaanne olmak icin can atiyor bizse anne olmak icin. Yani aslinda ne bu seni kotu yapar. Ne onu.. birak sevsinler tek de. Evlatlarimiz babaannelerini bilsin. O sevgiyle de buyusun. Orn ben bilmiyorum. Ve bu da cok uzucu..

Oyyy hadi hayirlisi canimm.. hayirli haberlerle insallah 🙏🏻

Canimmm gozun aydin 🥰 ay allah gonlune gore verdi kiz. 8 nisan diyip duruyordun...
rabbim saglikli omurler versin insallah 💙

Canimm cok gecmis olsun :KK43: dedigin gibi cogunda oluyor artik. Gececektir insallah🤗

Ah kuzum bosver ocagii.cok daha kotu de olabilirdi. Cok buyuk gecmis olsun :KK43: evet bosa masraf olmus ama cana gelecegine mala gelsin kuzum.

Canim cogunda oluyor sarilik uzulme nolur. Gececektir tedaviyle..

Kizim uyandirdi diyince bi an kedi aklima gelmedi ne oluyor dedimmm 🙄😂 aklima @melike222 nin deli sorulari geldi 😂

Ay hadi hayirli haberlerle insalllahhh bi avazda canim 🥰

Bildigim kadariyla yine de alman gerekiyor calisamaz canim.

Kiz deme oyle algilayamamistir.. yakinsa bir de ondan da sey yapmistir. Gecen bizim ki de patrona soyleyememis morali bozuktu diye sbh soylerim dedi. Dedim gerek yok iyiyim kendim giderim. Olabiliyor bazen. Takilma kuzum.

Canim benim gecer insallah 🙏🏻 Beslendikce geciyor diyorlar ztn..

Enaaa hadi hayirli dogumlarr kuzummm ... bi avazda insallahhh 🙏🏻
Ay aynı benim kaynanam işte benimkide o tarz konuşuyor bende içten içe sanki ben taşıyıcı annemiyim diye kurup gıcık oluyorum kadına 😄 neyseki o kadar iyi ve güzel huyları var ki yüzüne karşı birşey diyemiyorum o yüzden
kızlar ben dogurdum epiduralsiz dikişsiz, 11 de başlayan sancimla dört bucuga kadar evde dayandım yedi cm le hastanedeydim,sekizde doğdu,detayını anlatıcam sonra,allah herkese bu yolda güç versin hepinize dua ettim
Gözün aydın canım maşallah çatır çatır doğuruyorsunuz 😄

Bu arada kızlar benim karnım çatlayacak sanırım 🤦‍♀️ Çünkü böyle sanki ince ince damarlar görüyorum. Ama şey gerçek damar böyle varis gibi duruyor 😱

Bende de çatlak hiç olmadı ama dediğin şekilde mor damar görüntüleri var canım
Özellikle kızın ayağını dayadığı tarar mosmor 😬😬

Son haftada da çatlaklar olabiliyormuş
Çatlamadan doğursaydık 😅

Kızlar bu aralar uykuya çok düştüm nedense
Ama rahat uyuyamıyorum
Hani yapılacak bir işiniz olur ya aklınızda hep o olur
Aynı öyle sürekli doğum geliyor aklıma uykum kaçıyor

Pazar günü annem gelecek
Umarım annem gelmeden önce doğurmam 😬
Bende şöyle rahat bir uyku çekemiyorum uzun zamandır.. Bebişlerden dolayı uzun bir süre daha böyle olacak uykuyu unutalım üzme kendini bu konuda 😂
Pazara kadar herşey olabilir ama kuzu uzaktan Mı gelecekti 🤭
Kızlar benden bi akıntı geldi yumurtlama zamanı olurdu ya yumurta akı gibi uzayan bişe aynen öyle ama kanlı değil lekede yok bildiğiniz şeffaf bi akıntı.nişan illa kahve yada pembeli mi olur
Şeffafta olabilirmiş yada sarımsı gibi ama yoğun olurmuş baya kıvamlı, sonuçta rahim ağzında tıkaç görevi görüyor🤔 Nişan değil sanki gelen canım

Bende şöyle rahat bir uyku çekemiyorum uzun zamandır.. Bebişlerden dolayı uzun bir süre daha böyle olacak uykuyu unutalım üzme kendini bu konuda 😂

Şeffafta olabilirmiş yada sarımsı gibi ama yoğun olurmuş baya kıvamlı, sonuçta rahim ağzında tıkaç görevi görüyor🤔 Nişan değil sanki gelen canım
Buda mı gol değil 😄 yok canım yoğun değildi minnacık birşeydi öyle akıntı en son hamile kaldığım ay gelmişti.şimdi gelince acaba mı dedim

Otobüsle gelecek canım 8-9 saat sürer 😬
Allah korusun annem gelmeden doğum olursa hastanede kaynanam kalır yanımda 🤦🏻‍♀️
Kadının kendine hayrı yok ama o ayrı konu 😬

@
Bende de çatlak hiç olmadı ama dediğin şekilde mor damar görüntüleri var canım
Özellikle kızın ayağını dayadığı tarar mosmor 😬😬

Son haftada da çatlaklar olabiliyormuş
Çatlamadan doğursaydık 😅
Benim de sırtını dayadığı tarafta kuzum..
hayırlısı artık napalım 🤷‍♀️

Olursa da yavrumdan hatıra der severiz 😄
Öyle yapıcaz kuzum artık 🥰

Kızlar benden bi akıntı geldi yumurtlama zamanı olurdu ya yumurta akı gibi uzayan bişe aynen öyle ama kanlı değil lekede yok bildiğiniz şeffaf bi akıntı.nişan illa kahve yada pembeli mi olur
Bana da çok nişanmış gibi gelmedi kuzum anlattığın. Hani anlatılan nişandan çok farklı. Ve ben de sürekli oluyor o dediğin 🤗

Bende de üç gün önce öyle bir akıntı geldi ve baya yoğundu canım
Nişan mı diye düşündüm ama gelen giden yok 😀

X