2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Haydi kuzum hayırlısıyla gelsin inşallah doğru alarmsa❤ Haber vermeyi unutma bizede bir gelişme olursa yada giderseniz..
Ayy çok heyecanlı bebişin biri daha geliyoooorrr
Rabbim bir avazda hayırlısıyla kurtarsın inşallah
Bizleri habersiz bırakma canım ❤
Canım yeşil gelmesi normal mi acaba ?
İnşallah sağlıkla kolayca gelir bebiş ❤
Kizlar yemek yedim. Birazda etrafi temizledim. Belimin agrisi durdu. Saat 8 15 te ciktim yürüyüşe. Tempolu ve hic ara vermeden. Eve geldim 30 dakika da esneme hareketleri yaptim videoyu paylasacam birazdan. Ve sicak dus aldim. Suan uzaniyorum. Artik hayirlisi. Bu arada lavaboda bir parmak uzunlugunda ve kalinliginda sumuksu sert ve nohut tan buyuk tekrar kahve rengide geldi. Sandim ki yesil mis iyicene kontrol ettim. Kahverengiydi şükür. Artik beklemedeyiz. Hepimiz hakkinda hayırlısı.

Teşekkür ederim kuzum bilmiyorum ki çok farklı kramplar girdi normalde adet ağrısı hissederdim bu sefer farklıydı ama olabilir artık tetikteyiz bakalım

İyi geldi gerçekten de kendime geldim canım

Çok merak ediyorum gerçekten doğum başladığında neler hissedeceğiz gerçekten ama sanırım zor olacak baya

Aşağa basıyor bebiş canım bazıları doğum yaparken arka taraftan baskı ve ağrı hissediyormuş hatta kakası varmış gibi his de oluyormuş

Canım geçmiş olsun
İshal kusma birlikte baya halsiz düşürmüştür seni

Bence sen bol bol dinlen
Açıklığın da vardı
Doğum olursa dinlenmiş git Doğuma

Kızlar bugün ara ara girip okudum çıktım sürekli
Hamilelikten önce bir saatte yaptığım işleri bugün gün boyu yaptım, mahvoldum yorgunluktan
Çok bir iş de yapmadım ama yemeği yedikten sonra pilim bitti uyumuşum

Evi süpürdüm, odaları topladım, yemek yaptım
En son akşam 7buçukta yarım saat uzanayım diye yattım şimdi kalktım

Şimdi kalkıp banyoyu temizleyip duş alcm

Canım geçmiş olsun
İshal kusma birlikte baya halsiz düşürmüştür seni

Bence sen bol bol dinlen
Açıklığın da vardı
Doğum olursa dinlenmiş git Doğuma

Teşekkür ederim kuzum
Dinlendim bütün gün bundan sonra da hep dinleneceğim kendimi boşuna yormayacağım. Halsiz düştüm gerçekten gece doğum başlasaydı kendimde olmazdım asla. O an anladım dedim ki şu an doğursam yorgunluktan ne oldu bitti anlamam yani

Yorma sende kendini canım vallah artık iyice ağırlaştık ya

Yorma sende kendini canım vallah artık iyice ağırlaştık ya

Aslında yaptığım işler günlük rutin işler ama artık vücut kaldırmıyor

Bu hafta eşim yoğun çalıştı diye ona kıyamadım ben yapayım dedim ama artık dinlenmeye çekerim kendimi

Şu an belden aşağısı fena sızılıyor
Sıcak bir duş alıp yatarım
Yarın yine sabah erkenden hastaneye gidicez

kuzum çok ilginç bi sekilde hiç bir ilerleme yok düzenli kasilma var, aynen devam, eli kulağında heraldeama stres oldum evdeki herkes nasiplendi stresimden
Olabilir canım stres illa ki oluyor Allah yardımcımız olsun
Ay ne güzel bana da öyle nasip olsa hemen açılma olsa...

Hadi Inş canm suni sancıya gerek kalmadan ıns kendi sancısı ile bebiş gelir

Ayy kızlar ne güzel hepinizin sayılı günleri kalmış bende görebilcekmiyim bu günleri:)
Aşırı hızlı geçiyor keyfini çıkarmaya bak
Ve sana tavsiyem en geç 32de eşyalarını yıkayıp ütülemiş ol, ağırlaşınca yapmak çok zor

Ehehe ben penguen gibi yürüyorum sanıyordum tabi bence yürüyüşüm değişti ama eşimin arkadaşı az önce şok etti beni
“Diğer hamileler gibi yürümüyorsun sen” dedi Gayet dimdik yürüyormuşum
Ya komiğime gitti 20 yaşında tespit yapıyor birde çok bilir gibi
Alakası yok bu arada göbüş küçük diye çok göze batmıyor olabilir ama paytaklaştığım kesin.

Ayy kızlar ne güzel hepinizin sayılı günleri kalmış bende görebilcekmiyim bu günleri:)
Zaman hem geçmiyor gibi geliyor hemde çok hızlı geçmiş gibi A April wind ’nin dediği gibi hazırlıklarını son zamanlara bırakma yorucu oluyor. 38. Haftada bebek kıyafeti yıkayıp çantasını hazırlayan biri olarak söylüyorum

Annen olmasaydı görürdün dünya kaç bucak

Kızlar hep diyorsunuz ya nasıl ayırt edeceğim diye....
Emin olun o sancı çok farklı..
Yani uyuyayım biraz dinleneyim diye direndim ama Kalktım. Şimdi kasılmaların süresini ve aralıklarına bakacağım.

Bu arada ped tamamen pembe olmuş. Suyum gelmedi ama. o yüzden sabahı bekleyeceğim. Şimdi bu saatte evdekileri telaşlandırmaya gerek yok. Annem tansiyon hastası ani şeylere gelemez. Az kaldı zaten.

Sancın başladı mı canım
Misafirimiz vardı atlayarak okudum sanırım
Metoş yarın gelecek, suni sancıyı duyunca atağa geçti :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…